Prekių katalogas

Pėdų šveitikliai

 • 12.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Pėdų šveitikliai internetu

  Švelnios, žavios, sveikos it tobulai atrodančios pėdos - kiekvienos moters siekiamybė. Ne paslaptis, jog kartais natūraliai to nepavyksta pasiekti ar tai netgi gali atrodyti kaip ir natūralu, jog pėdos nėra tobulo švelnumo. Būtent tuomet į pagalbą galima pasitelkti itin efektyviai veikiančius pėdų šveitiklius, kurie puikiai pasitarnauja, kuomet jūsų pėdos yra sausos, oda suragėjusi, šiurkšti, o kulnai galbūt netgi skilinėjantys. Pėdų šveitiklis yra puiki priemonė ir skubantiems bei nenorintiems skirti pernelyg daug laiko jų priežiūrai. Pėdų pilingas yra laikomas viena efektyviausių procedūrų, norint ir vėl mėgautis pėdomis, švelniomis it kūdikio. Neretai pėdų šveitiklis yra ta priemonė, kurios dėka moters ir vėl gali mėgautis savo pėdų išvaizda, nejausti jokio diskomforto ar kompleksų, taip pat pėdų pilingas pasižymi ir maloniu procedūros atlikimu.

  Pėdų pilingas yra laikomas viena efektyviausių procedūrų

  Galime tikrai sutikti, jog pėdų pilingas yra nepakeičiamas, kuomet kalba pasisuka apie procedūras pėdoms. Daugybė privalumų, tokių kaip pėdų maitinimas naudingosiomis medžiagomis, vitaminais, pėdų minkštinimas ir kiti leis jums būti tikriems dėl jūsų pėdų būklės. Taip pat galime teigti, jog profesionalus pėdų šveitiklis gali jums padėti suminkštinti suragėjusį pėdų epidermį, puikiai išlyginti pėdų odą, o vertingų aliejaus ingredientų dėka pėdų šveitiklis pagreitins odos atsinaujinimo procesus bei suteiks odai dar geresnį elastingumą. Pėdų pilingas gali būti atliekamas naudojant įvairius pėdų šveitiklius, pavyzdžiui druskos ir cukraus profesionalus pėdų šveitiklis, kuris pasižymi itin dideliu vitamino C koncentratu bei turi unikaliu antibakterinių savybių. Šaknų ekstraktas yra naudingas palengvinant veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą bei puikiai veikia norint būti tikram, jog bus apsisaugota nuo uždegimų, kadangi šveitiklis pėdoms pasižymi ir priešuždegiminėmis savybėmis. Taip pat vitaminai, sviestas, rūgštys puikiai regeneruoja ir maitina jūsų pėdas. Susiduriant su pėdų problemomis, ar norint nuo jų apsisaugoti, galite būti tikri, jog profesionalus pėdų šveitiklis puikiai pasitarnaus ir padės jums vėl mėgautis tobulomis pėdomis, joms suteiks ypatingo švelnumo bei žavumo, o jūs galėsite pilnai pasitikėti savimi ir mėgautis puikia pėdų išvaizda.

  Kaip yra naudojamas profesionalus pėdų šveitiklis?

  Profesionalus pėdų šveitiklis, kaip ir kitos priemonės, kurios yra dažniausiai naudojamos pėdoms, pasižymi itin lengvu ir nesudėtingu, tačiau itin veiksmingu naudojimu. Pėdų pilingas gali būti atliekamas visoms pėdų odos tipams, o jo dėka pėdos bus sudrėkintos, negyvosios odos ląstelės bus efektyviai pašalintos, o oda taps puikiai paruošta tolimesnėms pėdų procedūroms. Pėdų šveitiklis yra naudojamas labai paprastai - pakanka ant pėdų užtepti jums reikiamą šveitiklio kiekį ir pėdas lengvai bei švelniai išmasažuoti. Atlikus lengvą pėdų masažą, palikite šveitiklį 5 minutėms ir tuomet gerai jas nuplaukite šiltu vandeniu. Atlikus šiuos veiksmus, nusausinkite kojas ir jūsų pėdos jau bus paruoštos pereiti prie kitų procedūros etapų.

  Šveitiklis pėdoms pasižymi ypatingomis savybėmis

  Jūsų pėdos taps gaivesnės, malonesnės liesti, švelnesnės, sudrėkintos bei prisotintos naudingųjų medžiagų bei vitaminų. Reguliarus procedūrų atlikimas naudojant tokias priemones, kaip profesionalus pėdų šveitiklis gali turėti ypatingų ir ilgalaikių itin naudingų poveikių. Jūsų pėdų oda taps lygi, švelni bei atrodys ypatingai žaviai. Salonams.eu svetainėje yra tokios priemonės, kaip maitinamasis pėdų šveitiklis, pieštukas kulnams, profesionalus šveitiklis pėdoms, regeneruojantis pėdų šveitiklis, pėdų odą išlyginantis pėdų šveitiklis bei daugybė kitų priemonių, skirtų pėdų priežiūrai bei procedūroms atlikti.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti