Prekių katalogas

Kirpyklos kėdės vaikams

 • Vaikiška kirpyklos kėdė KID
  Kodas: fotel-dzieciecy-kid-AYALA-pink
  Likutis: 20+ vnt.
  469.00 
  Vaikiška kirpyklos kėdė KID
  Kodas: fotel-dzieciecy-kid-AYALA-black
  Likutis: 20+ vnt.
  469.00 
  Vaikiška kirpyklos kėdė KID
  Kodas: fotel-dzieciecy-kid-AYALA-brown
  Likutis: 20+ vnt.
  469.00 
  Vaikiška kirpyklos kėdė KID OBSESSION
  Kodas: fotel-fryzjerski-kid-lux-AYALA
  Likutis: 20+ vnt.
  593.00 
  Vaikiška kirpyklos kėdė KID LUX
  Kodas: fotel-dzieciecy-kid-lux-AYALA
  Likutis: 13 vnt.
  539.00 
  Vaikiška kirpyklos kėdė KID
  Kodas: fotel-dzieciecy-kid-AYALA
  Likutis: 20+ vnt.
  469.00 
  Vaikiška kirpimo kėdutė grožio salonams bei kirpykloms BROWNIE
  Kodas: taboretdzieciak-AYALA
  Likutis: 14 vnt.
  290.00 
  289.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  439.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vaikiška kirpyklos kėdė BW-602, raudonos spalvos
  Kodas: BW-602/RED
  Likutis: 0 vnt.
  239.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  229.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Norint sužavėti ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius, jums puikiai pasitarnaus vaikiška kirpyklos kėdė, kurios dėka jūsų salonas įgaus naujų spalvų, formų bei prikaustys kiekvieno dėmesį. Kirpyklos kėdės vaikams yra tobulas pasirinkimas norint rūpintis mažųjų plaukais. Tokio tipo kėdės yra būtinos norint sužavėti jaunuosius kirpyklų lankytojus bei itin lengvai juos apkirpti. Kirpyklos kėdė vaikams yra puikiai jiems pritaikyta, kadangi jos būna specialiai stilizuotos taip, kad maksimaliai prikaustytų mažųjų dėmesį ir leistų jiems be nuovargio išbūti viso kirpimo metu. Taip pat vaikiška kirpyklos kėdė yra itin stabili nepaisant vaikų judesių bei gali turėti saugos diržus visiškam vaikų saugumui užtikrinti. Platus kirpyklos kėdžių vaikams pasirinkimas leis rasti būtent jums tinkamą, kuri patiks ne tik vaikučiams, bet ir tiks prie jūsų salono dizaino.

  Kirpyklos kėdės vaikams. Ką derėtų žinoti?

  Vaikiška kirpyklos kėdė - tai vienas pagrindinių sėkmingo vaikų kirpėjo darbo garantų. Nesvarbu ar jums reikalinga tik viena išskirtinė vaikiška kirpimo kėdė, ar daugybė kirpyklos kėdžių vaikams visam salonui, jas visas galite rasti vienoje vietoje - Salonams.eu elektroninėje pardutuvėje. Išskirtinio dizaino bei itin aukštos kokybės kirpyklos kėdės vaikams. Svarbu paminėti tai, jog ši kėdė bus vienas pirmųjų dalykų, kurį pamatys jūsų mažasis lankytojas vos įėjęs į kirpyklą. Na, o jeigu tai dar yra jo mėgstamiausių filmukų personažai, tokių kaip Ratai, Transformeriai, Ančiukas Donaldas ir kiti, arba jeigu tai būtų vaikų mylimos mašinėlės, ar galite pagalvoti, kiek daug džiaugsmo suteiktų plaukų kirpimo procedūra mažajam? Tai netgi galėtų tapti viena laukiamiausių procedūrų, o jūsų grožio salonas - vienu lankomiausių. Tačiau nepaisant gražios kėdės išvaizdos, ji turi užtikrinti ir maksimalų komfortą. Vaikai sėdėdami kirpimo kėdėjė neturėtų jausti diskomforto, kaklo ar nugaros skausmo, o tuo pačiu kojų ir rankų padėtis turėtų būti patogiose vietose, ant atramų, todėl norint būti tikriems, jog šios problemos nekils, reikia rinktis kokybišką kirpyklų įrangą.Turint ryškų saloną, galite rinktis tarp gausybės ryškių kėdžių spalvų, o jeigu norite išlaikyti labiau klasikinį salono vaizdą, galite rinktis ir klasikinio dizaino vaikiškas kirpyklos kedes. Taip pat svarbu paminėti ir tai, jog kirpimo kėdė turi būti patogi ne tik klientui, bet ir kirpėjui, jam turi būti itin patogu dirbti, kadangi prie jos gali tekti stovėti ir visą dieną. Dar vienas svarbus dalykas yra tai, jog kirpyklos kėdė vaikams turi būti reguliuojama, tokiu būdu užtikrindama komfortabilų darbą kirpėjui. Kėdė turi turėti aukščio reguliavimo funkciją, dėl skirtingų klientų ūgių, taip pat vaikiška kirpyklos kėdė gali turėti ir pasvirimo funkciją. Svarbu yra ir tai, jog kėdė galėtų būti pasukama į visas puses, kadangi gali prireikti skirtingo apšvietimo ar žiūrėti skirtingu kampu. Taip pat renkantis kirpyklos kėdes vaikams apgalvokite ir kokioje vietoje ji stovės.

  Vaikiškos kirpyklos kėdės ir jų tipai

  Ne paslaptis, jog kirpyklos kėdė vaikams gali būti kelių tipų. Jos gali būti stacionarios arba mobilios. Stacionari vaikiška kirpyklos kėdė - tokio tipo kėdė yra neatsiejamas didelio grožio salono atributas. Šio tipo kėdė dažniausiai yra pastatoma vienoje vietoje, kur yra geras matomumas, apšvietimas ir didelis veidrodis. Šios kėdės gali turėti daugiau reguliavimo galimybių bei būti patogesnės klientams, o svarbiausia - jos yra itin stabilios. Mobili vaikiška kirpyklos kėdė - tokio tipo kėdės yra itin praktiškos ir gali padėti efektyviai išnaudoti nedidelio grožio salono vietą. Jas taip pat galima lengvai panaudoti atliekant skirtingas procedūras dėl savo dydžio bei kompaktiškumo. Kirpyklos kėdė vaikams gali būti lengvai perstumta į kitą vietą, bet kokiu metu be jokio vargo. Taip pat jos yra labai lengvos. Renkantis tokio tipo kėdę, svarbu įsitikinti, jog ji yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, turi kokybiškus ratukus, yra patogi sėdėjimui ir turi visas reikalingas reguliavimo funkcijas.

  Kirpyklos kėdės vaikams profesionaliam kirpimui

  Stilizuota, išvaizdi ir itin patraukli vaikiška kirpyklos kėdė mažajam yra būtinas kirpyklos aksesuaras, norint be jokio vargo apkirpti mažuosius. Kirpyklos kėdė vaikams gali visiškai palengvinti procedūrą, kurios metu vaiko dėmesys bus ties žaisminga kirpyklos kėde. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones. Asortimente yra profesionali vaikiška kirpimo kėdė, vaikiška kirpyklos kėdė, kirpyklos kėdė vaikams bei kiti kirpyklų aksesuarai. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie ne tik puikiai derės prie jūsų salono, bet ir palengvins jūsų darbą.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti