Prekių katalogas

Plaukų apsauga nuo karščio

 • 3.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  1.10 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  6.40 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Apsauga nuo karščio plaukams ir ar tikrai jos reikia?

  Kaip iš tikrųjų veikia apsauga nuo karščio plaukams?Pripažinkime: net ir turėdami geriausius plaukų produktus, kartais reikia šiek tiek karščio, kad sutramdytume, suformuotume ir sutvirtintume plaukus. Tačiau naudojant šiuos įrankius pakartotinai, jie gali sugadinti net ir gražiausią šukuoseną. Kad suprastumėte, kodėl ir kaip tai vyksta, turite žinoti apie savo plaukų struktūrą. Kiekviena plaukų sruoga turi sluoksnius: Vdinę žievę, pripildytą vandens molekulių ir keratino Išorinė kutikulė, kuri sveikuose plaukuose yra lygi ir blizganti. Specialistai teigia, kad šiluma veikiant plaukus iš esmės išgarina vidinėje žievėje esančias vandens molekules, todėl pakinta vidinė sruogų struktūra ir mechaninės savybės. Tai leidžia pakeisti natūralias plaukų garbanas ,tačiau taip pat gali sukelti plaukų garbanojimąsi ir išsausinti plaukus. Aukšta temperatūra taip pat gali suformuoti kutikulės įtrūkimus ir plyšius, todėl plaukai tampa dar labiau pažeidžiami ateityje. Galiausiai karštis gali suardyti plauko keratiną, o tai turi įtakos plaukų tvirtumui ir tekstūrai. Laimei, tai ne visos blogos naujienos. Naudodami purškiklius plaukams nuo karščio galite sumažinti karščio pažeistų plaukų tikimybę. Svarbiausia išmokti, kaip apsaugoti plaukus nuo karščio.

  Kas yra plaukų apsauga nuo karščio?

  Plaukų apsauga nuo karščio - tai produktas, kuris sumažina plaukų pažeidimus, kai naudojamas prieš karščio formavimą. (Atkreipkite dėmesį, kad sakome, jog sumažina, o ne apsaugo.) Dažniausiai tai purškalas, kremas arba serumas, kurį paliekate ant plaukų (drėgnų arba sausų), tačiau yra ir tokių priemonių, kurias išplaunate duše.  Kai kurie produktai turi papildomų privalumų, pavyzdžiui, apsauga nuo karščio derinama su kondicionieriumi arba plaukų formavimo kremu.

  Kaip veikia apsauga nuo karščio plaukams?

  Apsauga nuo karščio plaukams sukuria barjerą tarp jūsų plaukų formavimo priemonės ir plaukų, kuris uždaro drėgmę ir apsaugo nuo garbanojimosi. Be to, jos išlygina plauko kutikulę, todėl plaukai atrodo glotnūs ir švelnūs. Kokybiškų apsauginių priemonių nuo karščio sudėtyje yra tokių sudedamųjų dalių kaip humektantai (pvz., pantenolis ir propilenglikolis), kurie išsaugo drėgmę ir stabdo plaukų garbanojimąsi; aminorūgštys (pvz., keratinas), stiprinančios plaukus ir suteikiančios antioksidantų; natūralūs aliejai ir ekstraktai (pvz., alavijas), kurie apsaugo ir uždaro plauko kutikulę. Kai kuriuose produktuose naudojami silikonai (pvz., dimetikonas ir ciklometikonas) ir vandens pagrindo polimerai (pvz., polikvaternis ir akrilato kopolimeras), tačiau ant kai kurių tipų plaukų šie ingredientai gali palikti plėvelę ir galiausiai juos apsunkinti, todėl kai kurie jų vengia.

  Kada naudoti apsauginę priemonę nuo karščio?

  Priklausomai nuo apsauginės priemonės nuo karščio tipo, ją galite tepti ant drėgnų arba sausų plaukų prieš naudodami karštus įrankius, įskaitant džiovintuvus, garbanojimo ir tiesinimo žnyples. Tepkite po atskiras plaukų dalis ir šukuokite, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų.

  Kaip rasti geriausią plaukų apsaugos nuo karščio priemonę ir purškiklis plaukams nuo karščio

  Norėdami nustatyti geriausią jūsų plaukams skirtą apsaugos nuo karščio priemonę, atsižvelkite į šiuos dalykus: Koks jūsų plaukų tipas? Nustatykite savo plaukų tipą ir pasirinkite jums tinkantį produktą. Pavyzdžiui, serumai dažnai būna per sunkūs ploniems plaukams, todėl purškiklis plaukams nuo karščio tiks geriau. Kokios yra sudedamosios dalys? Peržiūrėkite sudedamųjų dalių sąrašą ir ieškokite aukštos kokybės ir maitinančių ingredientų, įskaitant natūralius aliejus ir ekstraktus. Ar nepamiršite jo naudoti? Palengvinkite savo gyvenimą investuodami į tai, kas gali pakeisti du (ar daugiau!) kitus jūsų produktus. Pavyzdžiui, kai kurie produktai veikia kaip kondicionierius, apsaugantis nuo karščio, suteikiantis blizgesio ir atkuriantis stilių - viskas viename. Per vėlu? Kaip atkurti karščio pažeistus plaukus Nepamirškite, kad naudodami apsauginę priemonę nuo karščio žalos visiškai neišvengsite, ypač jei dažnai formuojate plaukus. Jei jūsų plaukai atrodo tarsi šiaudai arba lūžinėja labiau nei įprastai, gali būti, kad turite karščio pažeistų plaukų. Tokiu atveju laikas juos papildomai prižiūrėti! Taigi išsirinkti kokia yra geriausia plaukų apsauga nuo karščio liks jums ar tai bus purškiklis plaukams nuo karščio ar tepama priemonė.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti