Prekių katalogas

Makiažo konsolės

 • Makiažo konsolė be LED apšvietimo, su lentyna
  Kodas: 7501-05
  Likutis: 20+ vnt.
  709.00 
  1090.00  - 1690.00 
  1190.00  - 5339.00 
  Stilizuota dvipusė makiažo/ kirpyklos konsolė
  Kodas: 7502-02
  Likutis: 20+ vnt.
  1790.00 
  Makiažo konsolė su LED apšvietimu ir lentyna
  Kodas: 7501-06
  Likutis: 20+ vnt.
  859.00 
  990.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Makiažo konsolės pigiau internetu

  Makiažas yra greičiausiai neatsiejamas moters atributas, su kuriuo ji susiduria kone kiekvieną dieną. Kiekviena moteris nori atrodyti ir jaustis gražia, o makiažas tai padeda atlikti tobulai, todėl jis yra toks populiarus tiek kaip procedūra, tiek ir atliekant namuose sau. O tam, kad makiažas būtų atliktas tinkamai, yra reikalinga ir patogi bei itin šviesi ir su dideliu veidrodžiu darbo vieta. Būtent konsolės ir yra tai, ko reikia kiekvienai vizažo specialistei. Konsolės staliukai dažnai yra specialiai pritaikyti būtent šio tipo procedūroms. Jie yra dideli ir talpūs, todėl galite būti tikros, jog visos jūsų priemonės, kurių prireiks tobulam makiažui sukurti patogiai tilps vienoje vietoje. Taip pat makiažo konsolės yra idealaus aukščio, todėl jums bus patogu prie jos dirbti bei patogiai pasiekti reikiamas priemones. Konsolės turi ir didelį veidrodį, kuris yra tiesiog būtinas vizažams, kadangi tiek klientas, tiek pats meistras turi matyti kaip atrodo jo atliekamas darbas. Tai taip pat yra patogu ir dėl itin ryškaus apšvietimo, kuris dažniausiai būna išdėstytas aplink veidrodį. Nepaisant didelio ryškumo, kuris suteikia ypatingą šviesos kritimą ant veido, apšvietimas nėra pernelyg ryškus, jog akintų, todėl prie makiažo konsolės bus ne tik patogu dirbti, bet ir malonu bei efektyvu. Procedūros taps aukštesnio lygio bei greičiau atliekamos, o tai leis klientams suteikti dar didesnį malonumą bei paskatins juos sugrįžti dar ne vieną kartą.

  Konsolės staliukai yra tobulas pasirinkimas vizažistui

  Konsolės yra ypatingai naudinga investicija dėl daugybės jau minėtų priežasčių. Konsolės staliukai gali būti naudojami tiek namuose, pavyzdžiui jeigu jūs dirbate iš namų ir turite būtent tam paskyrę patalpą, kurią galima laikyti kaip grožio salono kabinetą, konsolė bus tikrai tinkamas pasirinkimas, kuris padidins jūsų darbo efektyvumą. Taip pat makiažo konsolės staliukas gali būti naudojamas ir grožio salone, kur yra ne viena, o daug darbo vietų. Tokiu būdu galite pasirinkti vienodo dizaino konsoles, kurios sukurs itin jaukų ir estetišką grožio salono vaizdą. Taigi, galime patikinti, jog konsolės yra ne tik grožio salono baldas, kuris palengvina specialisto darbą, bet tai gali būti ir grožio salono interjero detalė. Vienas populiariausių pasirinkimų konsolių kategorijoje yra vienvietės konsolės, tačiau neretai pasitaiko ir dviviečių, kurios yra didesnės ir leidžia vienu metu dirbti net dviems meistrams prie vienos konsolės. Didelės makiažo konsolės leidžia išnaudoti grožio salono vietą efektyviau ir jame sukuria išskirtinį dizainą. Salonams.eu gausaus asortimento dėka siūlome individualius poreikius atitinkančius baldus grožio salonams. Galite rinktis jus dominančias konsolių spalvas bei tekstūras, asmeniškai pritaikytus matmenis, todėl galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas vizažo konsoles.

  Makiažo staliukas yra grožio studijos būtinybė

  Makiažo konsolės yra ne tik puikus pasirinkimas norint atnaujinti savo grožio studiją, bet ir itin praktiškas. Konsolės gali būti tiek atskiros, tiek komplektuojamos kartu su staliukais ar kitais priedais. Tobulas pasirinkimas yra makiažo staliukas su žalių detalių dekoru, kuris sukuria tobulą spalvų derinį tarpusavyje. Specialiai pritaikytas pufas suteikia galimybę patogiai sėdėti prie staliuko, kol atliekama procedūra, todėl jums nereikės rūpintis dėl papildomų baldų, jų dizaino, aukščio ar formų. Tobulos makiažo stalo linijos ir formos suteikia itin prabangų bei lengvą interjero vaizdą, o balto marmuro staliuko viršus prideda dar vieną detalę tobulo link. Makiažo staliukas taip pat gali turėti ir ne vieną talpų stalčių, kuriame patogiai tilps visos priemonės - nuo mažiausios iki didžiausios.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti