Prekių katalogas

Rūgštys, neutralizatoriai

 • APIS glikolio rūgštis 50%, 30 ml
  Kodas: 122664
  Likutis: 20+ vnt.
  19.90 
  FARMONA ACID TECH migdolų rūgštis 40%, 30 ml
  Kodas: 133552
  Likutis: 13 vnt.
  25.90 
  APIS ferulino rūgštis 40%, 30 ml.
  Kodas: 122662
  Likutis: 10 vnt.
  17.90 
  APIS azelaino rūgštis 30%, 30 ml
  Kodas: 122663
  Likutis: 20+ vnt.
  15.90 
  16.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  9.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Rūgštys ir neutralizatoriai - dažnai vartojami terminai, kalbant apie grožio ir sveikatos procedūras. Šių priemonių dėka, galite turėti glotnią, dailią ir lygią, o svarbiausia ir sveiką odą. Kone kiekvienas žmogus, kuriame nors gyvenimo tarpsnyje susiduria su odos problemomis. Vienus kamuoja spuogai, kiti nerimauja dėl raukšlių ar sumažėjusio odos elastingumo. Taip pat nemaloni problema gali būti ir randai, pigmentinės dėmės ar išsiplėtusios poros. Esant bet kokioms odos problemoms, rekomenduojama į pagalbą pasitelkti rūgštines priemones, tačiau derėtų atminti, jog tai reikia daryti atsakingai arba tik pasikonsultavus su grožio specialistais.

  Kaip veikia rūgštys ir kokia yra jų paskirtis

  Rūgštinių procedūrų metu odos paviršius yra veikiamas tam specialiai pritaikyta rūgštimi. Rūgštys padeda pašalinti negyvas ląsteles, išvalo ir regeneruoja odą, o ši tampa lygesne, stangresne, šviesesnė bei įgauna didesnį atsparumą uždegimams bei yra atstatomas natūralus odos pH. Dažniausiai yra naudojamos AHA rūgštys: pieno, glikolio migdolų. Šios priemonės yra populiariausios ir labiausiai tinkamos visų rūšių odoms. Šios rūgštys puikiai tinka normaliai arba sausai odai, o priklausomai nuo jų naudojimo, jos gali veikti tiek viršutinį odos sluoksnį, tiek net ir gilesnius. Taip pat ši rūgštis puikiai tinka vidutinių ar gilių raukšlių mažinimui. Ji puikiai drėkina odą ir ją saugo nuo dehidratacijos. AHA rūgštys padeda sparčiau atsinaujinti ląstelėms, lygina odos spalvą, mažina pigmentaciją, o svarbiausia - šalina negyvas odos ląsteles. Oda tampa elastingesnė ir stangresnė, o ši rūgštis puikiai tinka tiek jaunai, tiek ir brandžiai odai. BHA rūgštys dažniausiai yra naudojamos riebiai ir probleminei odai. Jos puikiai tinka odos gydymui ir reguliariai priežiūrai. Šios rūgštys veidui efektyviai naikina bakterijas bei turi priešuždegiminį poveikį, todėl ji yra puikiai tinkama aknės ar kitų bėrimų kamuojamai odai. Išskirtinei veido odos būklei bei priežiūrai užtikrinti ir greitiems bei efektyviems rezultatams pasiekti turėtumėte rinktis tik aukščiausios kokybės ir gamintojų produktus, tokius kaip rūgštys, veido rūgštys ir neutralizatoriai. Šios priemonės yra tobulai tinkančios odos visapusiškai odos priežiūrai, odos šveitimui, odos problemoms mažinti ar spuogeliams mažinti.

  Kaip veikia AHA rūgštys?

  Galima teigti, jog AHA rūgštys padidina odos dermos storį ir kolageno tankumą, pagerina odos elastingumą ir jos struktūrą, atnaujina odos ląsteles bei pašalina negyvąsias. Šios rūgštys yra puikiai tinkančios sausai odai, kadangi jos sulaiko drėgmę ir yra tirpios vandenyje. Tačiau svarbu atminti, jog prieš naudojimą yra būtina nuvalyti odą ir naudoti priemones tik ant švarios odos, norint sulaukti efektyviausio priemonių veikimo. Aliejus stabdo AHA rūgščių efektyvumą, todėl jeigu veido valymui naudojate aliejų, kruopščiai jį nuvalykite prieš naudodami rūgštis veidui. Taip pat kruopščiai odos priežiūrai reikėtų naudoti aukštos kokybės AHA rūgštis ir naudoti jas tam tikra seka. Pirmiausia turėtumėte nuvalyti odą, ją nusausinti ir panaudoti toniką. Tuomet galite naudoti skirtingas AHA rūgštis ir jeigu reikia - apsaugą nuo saulės. AHA rūgštys naudojimui yra rekomenduojamos 3 kartus per savaitę jeigu oda yra jautri.

  Kaip veikia BHA rūgštys?

  BHA rūgštys yra sudėtingesnės nei AHA. Jų veikimo principas yra kitoks, jos puikiai tinka riebiai odai ir į aknę linkusiai odai, kadangi šios rūgštys įsiskverbia giliai į poras ir jas išvalo. Tačiau dėl savo sudėties, šios rūgštys yra nerekomenduojamas žmonėms, turintiems alergiją aspirinui. Verta žinoti, jog šios rūgštys neturi drėgmę sulaikančių savybių, tačiau yra kone švelniausios aknės gydymo priemonės, o veido valymui naudojamas aliejus nemažina šių rūgščių efektyvumo. BHA rūgštys turi labai panašų naudojimą kaip ir AHA rūgštys. Pirmiausia turėtumėte nuvalyti odą, ją nusausinti ir panaudoti toniką. Tuomet galite naudoti skirtingas BHA rūgštis ir jeigu reikia - apsaugą nuo saulės. BHA rūgštys naudojimui yra rekomenduojamos pradėti nuo mažų koncentracijų jas didinant palaipsniui, kol pasiekiamas norimas rezultatas. Rinkdamiesi rūgštis veidui, visuomet atkreipkite dėmesį į gaminio sudėtį ir jo gamintoją. Tai neturėtų būti priemonės, kurioms derėtų taupyti, kadangi netinkama rugščių sudėtis ar netinkamas priemonės tipas gali netgi sukelti nemalonumų. Salonams.eu asortimente yra tik kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės gamintojų gaminiai, tokie kaip rūgštys, neutralizatoriai, rūgštys veidui.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti