Prekių katalogas

Radijo dažnio aparatai

 • Radijo dažnio  terapija, dar vadinama odos stangrinimu radijo dažniu, yra nechirurginis odos stangrinimo būdas. Procedūros metu energijos bangomis šildomas gilusis odos sluoksnis, vadinamas derma. Ši šiluma skatina kolageno gamybą. Kolagenas yra labiausiai paplitęs organizmo baltymas. Jis sukuria odos pagrindą ir suteikia odai stangrumo. Su amžiumi jūsų ląstelės gamina mažiau kolageno, todėl oda suglemba ir atsiranda raukšlių. Odos gležnumas atsiranda apie 35-40 metų, kai pradeda mažėti kolageno kiekis ir kokybė. Nuo 2001 m. radijo dažnių terapija naudojama kovai su suglebusia oda ir senėjimo požymiais.

  Kas yra radijo dažnio bangos?

  Radijo dažnio bangos yra spinduliuotės rūšis. Spinduliuotė - tai elektromagnetinių bangų pavidalo energijos išsiskyrimas. Priklausomai nuo išsiskiriančios energijos kiekio, ji gali būti klasifikuojama kaip mažos arba didelės energijos. Rentgeno spinduliai ir gama spinduliai yra didelės energijos spinduliuotės pavyzdžiai, o radijo bangos laikomos mažos energijos. Radijo bangos, "WiFi" ir mikrobangos yra radijo bangų formos. RF spinduliuotės forma, naudojama atliekant odos patempimą, išskiria maždaug 1 mlrd. kartų mažiau energijos nei rentgeno spinduliai.

  Radijo dažnio aparatas ir jo nauda

  Pagrindiniai radijo dažnio aparato ir jo teikiamos terapijos privalumai yra odos stangrinimas ir raukšlių šalinimas. Tačiau ši terapija taip pat gali padėti kovoti su saulės padaryta žala, nes skatina kolageno gamybą.

  Kova su saulės žala

  Dėl ultravioletinių (UV) spindulių poveikio odos kolageno skaidulos gali suirti. 2012 m. atliktame tyrime  nustatyta, kad 3 mėnesius taikant radijo bangų gydymą nedidelei grupei žmonių, turinčių lengvų ar vidutinio sunkumo saulės žalos požymių, kliniškai reikšmingai pagerėjo būklė.

  Kūno kontūrų formavimas

  Radijo dažnio aparatas gali padėti sustangrinti atsipalaidavusią kūno odą skatindama kolageno gamybą. 24 iš 25 žmonių, kuriems buvo atliekami radijo bangų terapijos seansai, kūno formos pagerėjo.

  Radijo dažnio aparatas skirtas veidui liekninti

  Radijo dažnių terapija gali būti naudojama kaip nechirurginis veido liekninimo metodas. 2017 m. atliktame tyrime buvo nagrinėjamas radijo dažnių terapijos poveikis 14 vidutinio amžiaus moterų apatinėje veido dalyje esantiems riebalams skaidyti. Po 5 savaičių daugiau nei 90 proc. moterų sumažėjo riebalų, o 60 proc. buvo patenkintos arba labai patenkintos rezultatais. Vienintelis pastebėtas šalutinis poveikis buvo lengvas paraudimas praėjus kelioms valandoms po procedūros.

  Radijo dažnis veidui

  Radijo dažnio procedūros padeda organizmui gaminti naują kolageną ir elastiną. Dėl šio poveikio seną ir pažeistą odą pakeičia nauja ir sveika. Šios ląstelės taip pat natūraliai tampa stangresnės ir tvirtesnės, tačiau jos neatsiranda per naktį. Nebus taip, kad ketvirtadienį atrodysite vienaip, o penktadienį ar šeštadienį atrodysite visiškai kitaip. Procedūra radijo dažnis veidui taip pat sušvelnina smulkias raukšleles, kurios yra pakankamai įkyrios, kad pridėtų jums metų. Kiekviena vėlesnė procedūra tęsia ankstesniąją, todėl, įgyvendindami gydymo planą, atrodysite vis jaunesni.

  rfx3d aparatas

  Tai populiari procedūra, atliekama salone, tačiau vis labiau įprantant atlikti procedūras namuose, radijo dažnio priemonės tapo paklausiu prietaisu pvz vienas iš populiarių irenginių rfx3d aparatas.

  Kada pamatysiu rezultatus?

  Anksčiau minėjome, kad jūsų veidas palaipsniui taps švelnesnis ir elastingesnis. Nors negalime nurodyti tikslaus laiko, nes kiekvienas į gydymą reaguoja skirtingai, galime pasakyti, kad pagerėjimą pradėsite pastebėti po kelių savaičių. Rezultatai taip pat toliau ryškės ir per ateinančius mėnesius.

  Ar gydymas yra saugus?

  Atsakymas - "taip". Iš tiesų, radio dažnių veido odos patempimas yra daug mažiau rizikingas nei invazinės procedūros. Šį metodą patvirtino  JAV - FDA komitetas.