Prekių katalogas

BARBER baldai ir įranga

 • Silikoninis kilimėlis įrankiams laikyti C.B.D
  Kodas: 229178
  Likutis: 20 vnt.
  13.90 
  Barzdos šepetys B-BRUSH-WH
  Kodas: 58431-01
  Likutis: 2 vnt.
  2.99 
  Profesionali barberio kėdė kirpykloms bei grožio salonams START, juodos spalvos
  Kodas: fotel-barberski-start-AYALA
  Likutis: 20+ vnt.
  699.00 
  800.00  Sutaupykite 101.00 
  Barberio skustuvas barzdai I44
  Kodas: 133274
  Likutis: 20+ vnt.
  8.90 
  12.90  Sutaupykite 4.00 
  4.30 
  6.20  Sutaupykite 1.90 
  15.60 
  23.90  Sutaupykite 8.30 
  Vyriškas rinkinys skutimuisi ir barberiams BLACK
  Kodas: 58403-01
  Likutis: 1 vnt.
  6.20 
  8.90  Sutaupykite 2.70 
  Aliuminio lentelė BARBER salonui B075
  Kodas: 135253
  Likutis: 20+ vnt.
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  4.30 
  6.90  Sutaupykite 2.60 
  Šepetys barzdai H-86
  Kodas: 129153
  Likutis: 20+ vnt.
  3.15 
  5.30  Sutaupykite 2.15 
  Barzdos šepetys H103
  Kodas: 137403
  Likutis: 20+ vnt.
  8.90 
  13.90  Sutaupykite 5.00 
  4.99 
  6.99  Sutaupykite 2.00 
 • Jums yra reikalinga nauja kirpyklos įranga, tokia kaip barber baldai, barzdos šukos, skustuvai barzdai, kirpyklos konsolė ar kitos aukštos kokybės priemonės? Norint jaustis tikram, jog dirbsite tik su aukštos kokybės gaminiais, turėtumėte rinktis tik patikimus ir žinomus bei specializuotus pardavėjus, kurie gali užtikrinti, jog jūs dirbsite tik su kokybiškais geriausių gamintojų gaminiais. Salonams.eu asortimente rasite visas jus dominančias prekes.

  Barberio kėdė, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

  Barberio kėdė – tai vienas pagrindinių sėkmingo kirpėjo darbo garantų. Jūsų kirpykla nuolat auga ir plečiasi ir jeigu jums yra reikalinga nauja barberio kėdė, tuomet tam turėtumėte skirti šiek tiek laiko, norint išsirinkti tinkamą kėdę. Jeigu norite sėkmingai ir maloniai aptarnauti klientą, yra svarbu, jog jis besimėgaudamas procedūromis jaustųsi itin patogiai. Tam yra svarbu pasirūpinti tinkama kirpyklų įranga. Turite būti tikras, jog baldai grožio salonams yra tinkami prie jūsų kirpyklos interjero. Salonams.eu asortimente rasite barberio kėdes, kurios puikiai tiks net ir labiausiai išsiskiriančiam salonui. Asortimente yra pigi barberio kėdė, prabangi barberio kėdė pagaminta iš aukštos kokybės odos ar kėdė su medienos akcentais. Taip pat galite rinktis tarp daugybės jums patinkančių spalvų. Svarbu įsitikinti, jog kirpyklos baldai yra patogūs tiek kirpėjui, kadangi jam turi būti patogu dirbti, tiek klientui, nes jam gali tekti barberio kėdėje sėdėti ilgą laiką, todėl yra svarbu užtikrinti maksimalų kliento komfortą. Svarbu įsitikinti, jog barberio kėdė yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tokiu būdu būsite tikri, jog ji bus ilgaamžė ir nereikės tuojau pat švaistyti pinigų ant naujos. Barberio kėdė turi būti itin funkcionali, ji gali sukiotis taip kaip jums patogu, turėti atramas kojoms, galvai ir rankoms, taip pat būtina funkcija yra aukščio reguliavimas, kadangi kiekvienas klientas yra skirtingas, o norint dirbti itin efektyviai jūs turite įsitikinti, jog kėdė turės visas šias funkcijas. Taip pat barberio kėdė gali turėti ir kampo reguliavimo funkciją. Svarbu pagalvoti ir apie tai, kur ir kaip barberio kėdė stovės jūsų salone. Barberio kėdė gali būti kelių tipų:Stacionari barberio kėdė – tokio tipo kėdės yra būtinos norint vykdyti sėkminga didelės kirpyklos veiklą. Šios kėdės yra pastatomas vienoje vietoje, dažniausiai prie barberio konsolės ir gero apšvietimo. Jeigu jūs mėgstate dirbti vienoje vietoje, turite savo mėgstamą vietą salone ir nenorite nuolat perkėlinėti baldų, tuomet turėtumėte rinktis stacionarią barberio kėdę. Didžiausias šio kėdžių tipo privalumas yra tai, jog jos yra ypatingai funkcionalios, gali reguliuotis visomis reikalingos kryptimis, turi patogias atramas bei yra labai minkštos, o šios funkcijos užtikrina efektyvų darbą kirpėjui ir malonų laiką sėdint klientui.Mobili barberio kėdė – tokio tipo kėdės yra itin kompaktiškos ir efektyvios norint taupyti vietą salone ar dirbant skirtingose salono vietose. Mobilios barberio kėdės yra su ratukais, todėl jas patogu perkelti į bet kurią vietą, taip pat jos turi aukščio reguliavimo funkciją, todėl galėsite dirbti su visais klientais. Dar vienos tokio tipo kėdės gali būti balnas barberiams ir kosmetologams, o jų privalumas yra tai, jog jos gali yra ypatingai patogios sėdėjimui, kadangi dubuo gali visiškai priglusti prie kėdės. Tačiau svarbu įsitikinti, jog perkama barberio kėdė turi kokybiškus ratukus bei aukštos kokybės odą ir pakėlimo mechanizmą.

  Barzdos šukos, kodėl jos yra svarbios barberio asortimente?

  Barzdos šukos – viena svarbiausių barberio darbo priemonių, norint užtikrinti aukščiausią darbo kokybę bei tvarkingą kliento barzdą. Barzdos šukos padeda efektyviau nukirpti netvarkingus barzdos plaukus juos iššukuojant, taip pat jos gali efektyviai pasitarnauti formuojant barzdą. Taip pat barzdos šukos gali praversti ir namuose. Jeigu norite taupyti vietą ar jums barzdos šukos yra reikalingos keliaujant, tuomet jums puikiai pasitarnaus sulankstomos barzdos šukos. Jos yra itin kompaktiškos ir gali padėti tobulai ir greitai suformuoti barzdą. Dar viena svarbi priemonė tobulai barzdos priežiūrai yra barzdos šepetys. Jis idealiai tinka kasdienei barzdos priežiūrai. Šepetys tolygiai paskirsto aliejų ar balzamą ant visos barzdos plaukų, o nuolatinis šepečio naudojimas masažuoja odą ir apsaugo barzdą nuo išsausėjimo. Barzdos šukos puikiai iššukuoja barzdą ir pašalina slenkančius barzdos plaukelius. Verta paminėti, jog kokybiškos barzdos šukos ar barzdos šepetys yra privalomas kiekvieno barberio ar vyro, kuris rūpinasi savo priežiūra atributas. Pilnai efektyviai barzdos priemonei galite rinktis specializuotas barzdos priežiūros priemones, tokias kaip barzdos muilas, šampūnas, balzamas, aliejus ar vaškas. Šios priemonės padės tinkamai pasirūpinti jūsų barzda bei jai suteiks išskirtinę formą, o barzda bus sudrėkinta ir glotni.

  Skustuvai barzdai. Kaip išsirinkti kokybiškus skustuvus?

  Skustuvai barzdai – pagrindinė skutimosi priemonė, be kurios neišsiverstų nei vienas vyras ar profesionalus barberis. Jų gali būti įvairių: barberio skustuvai barzdai ir skutimosi peiliukai, vieno ar kelių ašmenų skustuvai, metaliniai skustuvai, sulankstomi skustuvai, vienkartiniai skustuvai. Daugkartiniai barzdos skustuvai tiks tiems, kurie vertina kokybę ir nenori nuolat keisti skustuvų. Vienkartiniai barzdos skustuvai yra patogūs tiek namuose, tiek kelionėje, o po naudojimo juos galite tiesiog išmesti. Barzdos skustuvai padeda užtikrinti, jog galėsite džiaugtis švelnia ir nepriekaištinga veido oda. Skustuvai barzdai internetu leidžia mums užtikrinti, jog mūsų klientai galės džiaugtis aukšta kokybe ir gera kaina. Salonams.eu rasite tik aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktų gamintojų ir laiko patikrintus produktus tokius kaip barberio kėdė, barberio plautuvė, barberio vežimėlis, barber šviestuvai, barber salono interjero detalės, barber konsolės, barzdos šukos, skustuvai barzdai, barber rinkinys ir kitos priemonės.