Prekių katalogas

Kirpimo mašinėlės

 • 49.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  56.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  47.60
  68.00 Sutaupykite 20.40
  Prekė išparduota. Susisiekite
  31.50
  45.00 Sutaupykite 13.50
  36.00
  45.00 Sutaupykite 9.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  12.30
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Ne visi žmonės jaučiasi patogiai, kai juos kerpa kirpėjas, nors kirpti ir formuoti plaukus reikia įgūdžių. Naudojant plaukų kirpimo mašinėlę gali neprireikti tokių sudėtingų įgūdžių, kad trumpai nusikirptumėte plaukus.

  Plaukų kirpimo mašinelė nauda

  Namuose turėdami plaukų kirpimo mašinėlę galėsite reguliariai kirpti plaukus ir sutaupysite pinigų. Dar svarbiau tai, kad reguliariai kirpdami plaukus galėsite dažniau atrodyti gerai. Kiek kartų pamiršote susirasti norimą kirpyklą, bet jau buvo per vėlu, nes jos uždarytos? Be abejo, taip būna dažnai. Turėdami namuose paruoštą plaukų kirpimo mašinėlę, galite patogiau kirptis per kelias minutes, nelaukdami eilėse ar net nevažinėdami pirmyn ir atgal.

  Kam naudojama plaukų kirpimo mašinelė?

  Tais laikais, kai technologijos dar nebuvo madingos, kirpti plaukus buvo nuobodu. Tai taip pat užimdavo daug laiko, o rezultatai nebuvo tokie geri kaip dabar. Kirpėjai turėjo naudoti žirkles ir šukas, kad rankomis iškirptų plaukų tankmę. Ačiū Dievui, kad atsirado Leo. J. Wahl, kuris išrado pirmąją elektrinę plaukų kirpimo mašinėlę.Kirpimo mašinėlės pakeitė žirkles. Kirpimo mašinėlės yra pirmasis įrankis, kurio prireikė norint nukirpti didelius plaukų gabalus. Jie atlieka sunkų darbą. Prie jų pridedamos kreipiamosios šukos, dar vadinamos kirptuvų apsaugomis, kuriomis galima nustatyti, kiek trumpi bus jūsų plaukai. Tačiau, kaip ir didelės žirklės, jos negali kirpti arti galvos odos. Jos tik padeda pagrindą kirpimo mašinėlėms ir skustuvams.

  Profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės

  Rinkoje yra daug profesionalių plaukų kirpimo mašinėlių prekinių ženklų, gaminančių geros kokybės plaukų profesionalias kirpimo mašinėles. Turėdami tiek daug rūšių ir modelių, galite lengvai rasti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius. Tačiau išsirinkti vieną iš tiek daug pasirinkimo galimybių gali būti nelengvas dalykas. Į ką reikia atsižvelgti perkant plaukų kirpimo mašinėles

  Mašinėlės patikimumas

  Jei anksčiau pirkote pigią kirpimo mašinėlę iš maximos ar panašių parduotuvių, tikriausiai žinote, kad kokybė nebuvo ypatingai gera. Tokios kirpimo mašinėlės yra daug prastesnės už geros kokybės, firmines ir negali  būti profesionali plaukų kirpimo mašinėlė, kuri tinka kirpykloms. Paprastai jos būna pagamintos iš pigaus plastiko, jų variklis būna vidutiniškas arba prastas, o ašmenys prastai kerpa plaukus.Be to, jums pasiseks, jei jos tarnaus ilgiau nei 12 mėnesių!

  Kokybė

  Kiekviena profesionali kirpimo mašinėlė yra skirtinga, todėl skiriasi ir kokybė. Turiu omenyje, kad turite galvoti apie tokius dalykus:

  • iš ko pagamintas kirptuvo korpusas.
  • Ar jis yra iš pigaus plastiko?
  • Ar ašmenys garantuotai išlieka aštrūs ir stiprūs?
  • Ar tai savaime galandami ašmenys, ar juos reikės galąsti patiems?
  • Kokio galingumo variklis?
  • Ar kirpimo mašinėlės komplektuojamos su geros kokybės priedais?

  Visada verta patikrinti klientų atsiliepimus apie gaminį.

  Kirpimo mašinėlės Variklis

  Plaukų kirpimo mašinėlės variklio dydis ir galia paprastai skiria geriausius modelius nuo prastų imitacijų. Jei kirpimo mašinėlė turi tinkamus ašmenis, geras ir galingas variklis užtikrins, kad plaukai būtų nukirpti sklandžiai ir švariai, jų nepešant ir netraukiant. Kainas paprastai lemia peiliukų ir juos valdančio variklio kokybė.Būtent į šiuos elementus turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį pirkdami. Pigesni varikliai greičiau perdegs ir suteiks mažiau galios pjovimo ašmenims. Rotaciniai varikliai paprastai būna galingiausi, juos rasite daugumoje akumuliatorinių kirpimo mašinėlių. Elektromagnetiniai varikliai judina pjovimo ašmenis daug greičiau ir idealiai tinka laidiniams modeliams bei rečiau naudojamoms kirpimo mašinėlėms. Ašmenys turi būti stiprūs ir aštrūs, kad tarnautų bent kelerius metus ir nesumažėtų jų našumas tai labai svarbu kirpykloms.

  Plaukų kirpimo mašinėlės priedai

  Būtina turėti gerų kirpimo mašinėlės priedų, kurie palengvins plaukų kirpimo procesą,plaukų kirpimo mašinėlės kirpykloms paprastai turi daug priedų.Kai kurios kirpimo mašinėlės tiekiamos kaip pilnas plaukų kirpimo rinkinys, kuriame yra viskas, ko reikia norint pradėti kirpti. Nesvarbu, ar renkatės profesionalias plaukų kirpimo mašinėles, ar šiek tiek mažiau galingas, "namines" kirpimo mašinėles, turėtumėte turėti šiuos priedus:

  1. Ašmenų apsauga - padeda apsaugoti kirptuvo ašmenis, kai jų nenaudojate.
  2. kirpimo mašinėlės alyva ir (arba) tepalas
  3. šukų priedai - šukos-vadovai
  4. Kirpėjo šukos
  5. kirpėjo apsiaustas
  6. Žirklės
  7. Valymo šepetys

  Kiti papildomi priedai:

  1. nešiojimo / laikymo dėklas
  2. Stovas / įkrovimo stovas
  3. Aušinimo purškalas arba gelis
  4. Rankų veidrodis
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti