Prekių katalogas

Odos ir paviršių dezinfekcija

 • 4.00
  4.90 Sutaupykite 0.90
 • Medicinos grožio srities atstovai žino, kad vienas svarbiausių dalykų jų kasdieniame gyvenime yra įgyti ir užsitarnauti pacientų pasitikėjimą. Lankytojai ar pacientai turi visiškai pasitikėti, kad gydytojai ir kiti specialistai užtikrins jų pageidaujamą galutinį rezultatą, taip pat jie turi jaustis saugūs žinodami, kad jų sveikata yra patikimose rankose.Nors instrumentai turi būti sterilizuojami, paviršiai, ant kurių ir aplink kuriuos dirba gydytojai ar grožio specialistai taip pat turi būti dezinfekuojami tam naudojama dezinfekcinis skystis paviršiams.

  Detaliau kas yra dezinfekcinis skystis paviršiams?

  Dezinfekcinis skystis tai yra biocheminės priemonės, sukurtos mikroorganizmams, įskaitant bakterijas, mikrobus ir kt., naikinti ant nejudančių paviršių. Jie dažnai naudojami ligoninėse, odontologijos įstaigose, virtuvėse ir vonios kambariuose mikrobams ir dėmėms naikinti.

  Ką reikėtų žinoti prieš perkant dezinfekcinį skystį?

  Visada ieškokite dezinfekcinio skysčio pagal savo poreikius ir būtinybę. Daugelis dezinfekavimo priemonių gali sunaikinti bakterijas ir mikrobus, kurie kelia didžiausią susirūpinimą jūsų aplinkoje. Tačiau būna, kad dezinfekcinis skystis naudingas tik nešvarumams nuo minkšto paviršiaus ar odos pašalinti, skystis turi atlikti pilną paviršių dezinfekciją visose situacijose.

  Paviršių dezinfekcija veiksmingumas

  Kadangi dezinfekcinio skysčio sudėtyje yra cheminių junginių, reikia nuo 30 sekundžių iki penkių minučių, kad jis išliktų drėgnas ant paviršiaus ir laiku sunaikintų mikrobus. Atkreipkite dėmesį, kad purškiant būtina perskaityti ir laikytis instrukcijų, o pakartotinai drėkinti tik tada, kai reikia kitaip paviršių dezinfekcija bus nesėkminga.

  Valomo paviršiaus tipas

  Pasirinkite tinkamą dezinfekcinį skystis, kuris gali išvalyti visus paviršius ir aplinką, įskaitant minkštą paviršių, kietą dangą, klozeto sėdynę ir rankenėles, prietaisų paviršių, patalynę ir drabužius, kuris yra saugus rankoms ir taip pat gali pašalinti nepageidaujamas ore esančias daleles.

  Saugumas

  Patikrinkite alkoholio ir cheminių medžiagų koncentraciją gaminyje. Venkite bet kokio toksiško ar ėsdinančio dezinfekcinio skysčio kuris gali pažeisti bet kokį paviršių, ant kurio jis naudojamas.

  Patogu naudoti

  Dauguma dezinfekcinių purškiklių dezinfekuoja vos vienu veiksmu ir gali padėti kovoti su įvairiomis bakterijomis, mikroorganizmais, pelėsiais ir rūdimis ligoninėse, mokyklose, organizacijose ir kt. Turėdami patikimą planą, kuris gali sustabdyti infekcijas ir sutaupyti jūsų pastangas bei pinigus.

  Kiek kainuoja dezinfekcinis skystis?

  Dezinfekcinio skystis ar odos dezinfekantas yra gana nebrangus, tačiau kaina svyruoja priklausomai nuo konkrečių savybių, kiekio ir naudojimo. Įvairių dezinfekuojamųjų purškalų su nuolaida galite rasti ir internete.

  Paviršių dezinfekcija

  Nesvarbu, ar esate naujokas, ar ilgametis šios srities specialistas, komercinio valymo profesionalai supranta, kaip svarbu palaikyti švarią ir saugią patalpą. COVID-19 dar kelia iššūkių šioms pastangoms. "Profesionalių valymo ir dezinfekavimo paslaugų nauda gali padėti palengvinti papildomus vadovų įsipareigojimus šiais precedento neturinčiais laikais svarbu apie tai informuoti esamus ir potencialius objektų klientus.

  Klientų pasitikėjimas

  Restoranų svečiai, mažmeninės prekybos klientai ir verslo klientai nori jaustis saugūs savo aplinkoje. Žinojimas, kad jų aplinka profesionaliai išvalyta ir dezinfekuota, yra labai svarbus. Jų saugumo jausmas įstaigos viduje turi įtakos jų patirčiai. Būtinai informuokite įstaigos klientus apie valymo darbus ir jų naudą, kai tik įmanoma. Taip parodysite, kas daroma siekiant apsaugoti jų sveikatą, todėl jie galės drąsiai bendradarbiauti su jumis ir jūsų darbuotojais.

  Darbuotojų produktyvumas

  Tas pats saugumo jausmas teigiamai veikia ir darbuotojų produktyvumą. Nuo biurų iki sandėlių darbuotojai geriau susikaupia, kai yra tikri dėl savo darbo vietos saugumo. Jūsų pastangos sukurti sveikas darbo vietas atspindi jūsų įsipareigojimą užtikrinti jų bendrą gerovę. Kai darbuotojai mato, kad sertifikuoti technikai reguliariai valo ir dezinfekuoja jų darbo aplinką, jie žino, kad jums tai rūpi.

   Geresnis laiko valdymas

  Efektyvus objekto valdymas reiškia darbuotojų darbo laiko valdymą. Prašydami savo darbuotojų prisiimti viso objekto valymo ir dezinfekavimo darbus, trukdote efektyviai valdyti laiką.

  Dezinfekacija

  Profesionali dezinfekacija apima kiekvieną pastato ar įrenginio kampelį. Pavyzdžiui, valomos ir dezinfekuojamos darbo vietos, viešosios erdvės, poilsio kambariai ir vonios kambariai. Šio tipo valymas apima didelio judėjimo zonas, lietimo vietas, įrenginius ir paviršių dezinfekciją.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti