Prekių katalogas

Formavimo žnyplės

 • Plaukų tiesinimo žnyplės internetu

  Kokybiškas plaukų tiesintuvas yra nepamainomas pagalbininkas plaukų mylėtojoms - tiek garbanotų plaukų savininkėms, tiek ir tiesių plaukų. Plaukų žnyplės gali būti laikomos universaliu prietaisu, kadangi jos gali ne tik sukurti jums norimą įvaizdį, bet ir tinkamai naudojamos gali pasitarnauti kaip ir kiti plaukų priežiūros įrenginiai. Plaukų priežiūra yra ne tik viena svarbiausių kasdienių moters veiklų, bet ji turi būti ir lengvai bei patogiai atliekama. Plaukais rūpintis reikia kiekvieną dieną, o kad tai daryti tinkamai, jūs turite pasirūpinti ir aukštos kokybės įrenginiais.

  Tiesinimo žnyplės - kaip nesuklysti renkantis?

  Ne paslaptis, jog kiekviena moteris nori, jog jos plaukai atrodytų lyg ką tik po profesionalo atliktų procedūrų - žvilgantys, išpuoselėti, purūs bei lengvai krentantys. Net ir naudojant profesionalias plaukų priežiūros priemones jums ne visuomet gali pavykti pasiekti tobulo rezultato ir plaukai gali būti linkę nepaklusti, šiauštis ar garbanotis. To padėti išvengti gali plaukų žnyplės. Šis prietaisas yra nepamainomas moters pagalbininkas norint turėti tobulo grožio plaukus. Tačiau dėl šiandieninės itin didelės prietaisų gausos kaip žinoti, kokį plaukų tiesintuvą pasirinkti? Vienas populiariausių pasirinkimų šiandieną yra plaukų tiesinimo žnyplės su infraraudonaisiais spinduliais. Šios plaukų žnyplės padeda akimirksniu pakeisti plauko tekstūrą bei išvaizdą, kartu suteikiant plaukams purumo ir minkštumo. Infraraudonųjų spindulių technologija leidžia tolygiai paskirstyti šilumą prietaise, tokiu būdu išlaikant drėgmę plaukuose ir juos apsaugant formavimo metu. Unikalios prietaiso galimybės leidžia plaukus apsaugoti nuo karščio daromos žalos, tokiu būdu puoselėjant dažytų plaukų spalvą ir išryškinant jų spindesį. Kitas, taip pat itin populiarus pasirinkimas yra tiesinimo žnyplės su turmalinu. Plaukų tiesinimo žnyplės su šia technologija pasižymi itin greitu kaitimu ir nuolatiniu temperatūros palaikymu. Turmalinas įkaitęs išskiria neigiamus jonus, o tai suteikia šioms plaukų žnyplėms dvigubos naudos. Taip pat dėl keramikos ir neigiamų jonų junginio prietaisas leidžia itin tolygiai pasiskirstyti karščiui. Plaukai tampa švelnūs, blizgantys ir purūs.

  Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis plaukų tiesinimo žnyples?

  Norint išsirinkti būtent jūsų plaukų tipui tinkamas plaukų žnyples, derėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų - ar yra galimybė reguliuoti prietaiso temperatūrą, iš kokios medžiagos yra pagaminta tiesintuvo plokštelė, ar prietaisas turi papildomų privalumų ir svarbiausia - kokiems plaukams plaukų tiesintuvas yra skirtas. Apgalvojus šiuos punktus jums bus ne tik lengviau išsirinkti prietaisą jūsų plaukams, bet ir lengvai atrasite tą vienintelį, kuris džiugins savo funkcijomis, kokybe bei atliekamu darbu. Vienas svarbiausių punkų, apie kurį reikėtų pagalvoti yra - ar yra galimybė reguliuoti prietaiso skleidžiamą karštį. Norint įsigyti aukštos kokybės plaukų tiesinimo žnyples, kurios bus aukštos kokybės ir džiugins jus ilgus metus, pasirinkite būtent tokį prietaisą, kuriame tokia galimybė yra. Kitas dalykas - plokštelės medžiaga, iš kurios jos yra pagamintos. Jos gali būti keramikinės, turmalino ar titano. Kiekviena jų turi skirtingas funkcijas, o titano plokštelės yra laikomos vienomis pranašiausių. Profesionalūs plaukų meistrai dažniausiai renkasi plaukų tiesinimo žnyples su titano plokštelėmis. Taip pat prietaisas su šiomis plokštelėmis yra geriausias pasirinkimas jeigu plaukus tiesinate itin dažnai. Pagalvokite ir apie tai ar tiesinimo žnyplės turi papildomų privalumų. Jie gali būti, tokie kaip infraraudonieji spinduliai, vibracija, jonizavimas ar kitos funkcijos. Papildomos funkcijos padeda itin lengvai susitvarkyti su storais ar nepaklusniais plaukais, kurie reikalauja itin kruopščios priežiūros. Besirinkdami plaukų tiesintuvą, atkreipkite dėmesį ir į jo dydį. Jeigu jūsų plaukų apimtis yra itin didelė, su mažu plaukų tiesintuvu jums bus sunku dirbti, tačiau jis gali būti itin kompaktiškas ir patogus pasirinkimas kelionių metu. Taip pat jis praverstų plonų ir trumpų plaukų savininkėms, na o jeigu jūsų plaukai yra itin stori, ilgi ar garbanoti, jums reikėtų pasirinkti didesnius variantus.

  Plaukų tiesinimo žnyplės gera kaina

  Tiesinimo žnyplės plaukams bus itin puikus ir efektyvus pasirinkimas norint greitai ir lengvai mėgautis tiesiais, žvilgančiais ir lengvai krentančiais plaukais. Jums nereikės rūpintis dėl susivėlusių ar garbanotų plaukų, o juos ištiesinsite vos per kelias minutes. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones vienoje vietoje už ypatingai gerą kainą. Asortimente yra profesionalios plaukų formavimo žnyplės, plaukų tiesintuvas, plaukų žnyplės, plaukų priauginimo aparatas, plaukų tiesintuvas ar tiesinimo žnyplės. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas plaukų žnyples, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint įgauti naujų įspūdžių jūsų vonios kambaryje bei palengvinant jūsų kasdienybę.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti