Prekių katalogas

Cukraus pasta depiliacijai

 • Cukraus pasta depiliacijai

  Prieš pradedant naudoti cukraus depiliaciją, pirmiausiai turėsite pasigaminti cukraus pastą depiliacijai. Mūsų cukrinimo receptą paprasta pasigaminti iš ingredientų, kurių tikriausiai jau turite namuose ir kurie kainuoja porą eurų, be to, ji bus visiškai natūrali, jei neturite laiko gamintis cukraus pastą, visada galite pasirinkti vieną iš mūsų produktų. Pasigaminę cukraus pastą pagal receptą, prieš bandydami šalinti plaukelius palaukite, kol ji atvės iki kambario temperatūros. Juk nenorime nudegimų.

  Paruoškite odą cukraus pasta tepimas

  Odą reikia nuvalyti nuo losjonų ir aliejų, kad cukraus pasta nenuslystų nuo odos. Naudodami vatos gumulėlį ar kvadratėlį, naudokite prieš vaško depiliaciją specialiai prieš cukrų ar vašką sukurtą odos valiklį, nes jo sudėtyje yra antimikrobinių ir priešuždegiminių sudedamųjų dalių, padedančių apsaugoti odą nuo sudirgimo ir iššutimų, atsirandančių šalinant plaukelius. Jei neturite specialaus valiklio, kurį galėtumėte naudoti prieš depiliaciją, išsimaudykite vonioje arba duše ir kruopščiai nuplaukite odą, bet nenaudokite jokių serumų, drėkinamųjų kremų ar losjonų.

  Cukraus depiliacija namuose

  Prieš cukraus depiliaciją namuose lengvai užbarstykite kūdikių pudros, kukurūzų krakmolo arba vaškui skirtos pudros ir švelniai įtrinkite į odą. Atminkite, kad daugiau nėra geriau. Užtepę per daug pudros trukdysite pašalinti plaukelius. Pudra veikia kaip buferis, padedantis pastai geriau suimti plaukelius ir mažiau prilipti prie odos.

  Naudokite cukrinę pastą

  Jei cukraus pastą pasigaminote tą pačią dieną ir palaukėte, kol ji atvės, galite ją naudoti, kol ji dar šiek tiek šilta. Jei ji buvo laikoma sandėlyje, galite ją šiek tiek suminkštinti. Mikrobangų krosnelėje ją po penkias sekundes kaitinkite ant didelės ugnies, kol ji taps minkšta ir galėsite ją paskirstyti be didelių pastangų. Jei ketinate ją naudoti veidui, tuomet imkite mažesnę dalį.Darbas su juo gali būti gana lipnus, ypač jei lauke drėgna. Todėl galbūt norėsite mūvėti pirštines. Paimkite cukraus pastą į rankas, bet dar netepkite jos ant odos.Padarykite iš cukraus gaminio rutuliuką.Dabar paimkite cukraus masę ir susukite ją į kamuoliuką. Nespauskite jo per stipriai, tiesiog kelias sekundes lengvai sukite jį rankose. Kai tepsite, pasta bus šiek tiek sušildyta jūsų kūno šilumos ir tolygiau pasidengs.

  Plaukų padengimas cukrumi

  Dabar cukrų ant plaukų tepkite priešinga augimo kryptimi, tvirtai leisdami, kad pasta pasiskirstytų, kai šiek tiek lėtai ją trauksite. Kad pasta priliptų, ją reikia šiek tiek paspausti ir jausti, kad spaudžiate prie odos. Jūs negalite tiesiog užtepti cukraus pastos ant plaukų. Prie šios technikos gali prireikti priprasti, tačiau pastos naudojimas vietoj cukraus gelio turi privalumų.

  Cukraus vaškas depiliacijai procesas

  Dabar ketinate plaukus depiliuoti cukrumi, laikydami odą įtemptą laisva ranka (kadangi aš cukrumi šalinau ranką, negalėjau to daryti), greitais judesiais braukdami ranka ir pašalindami pastą ta pačia plaukų augimo kryptimi. Nenorite iškelti rankos į viršų, bet siekite, kad ji pereitų į kitą pusę. Plaukų šalinimas ta pačia augimo kryptimi taip pat padeda išvengti plauko folikulo pažeidimo virš arba po odos paviršiumi. Tai reiškia, kad ilgiau išliksite be plaukų ir išvengsite įkyrių įaugusių plaukelių. Jei visas cukrus vaškas nenusiplauna, tiesiog pridėkite rankoje jau esantį cukrų prie likusios dalies ir pašalinkite tuo pačiu greitu judesiu.

  Proceso tęsimas

  Plaukus šalinančioje srityje dirbkite dalimis. Iš vienos pastos sekcijos galima vėl padaryti rutuliuką ir dar kartą uždėti porą kartų, o tada ją reikia išmesti. Jei praleidote keletą plaukelių, galite tepti cukraus vašką ant tos pačios srities odos daugiau nei vieną kartą (kitaip nei depiliuojant vašku), tačiau nerekomenduočiau to daryti daugiau nei porą kartų. Kai tik jis pradeda jaustis pernelyg lipnus arba nepašalina plaukelių, išmeskite jį, toliau jei pritrūkote cukraus vaško visada galite cukraus pastą depiliacijai rasti pas mus salonams,eu parduotuvėje.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti