Prekių katalogas

Dildės ir blokeliai

 • 15.00
  20.00 Sutaupykite 5.00
  9.40
  14.00 Sutaupykite 4.60
  EXO PROFESSIONAL profesionali nagų dildė manikiūrui EXO 80/80 gritų, 1 vnt. SAFE PACK
  Kodas: 137626
  Tipas
  įprasta dildė
  Dildės forma
  tiesi
  Gritai
  80/80
  SAFE PACK
  taip
  Valymas:
  ne
  0.50
  14.90
  21.90 Sutaupykite 7.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Dildės nagams - pats svarbiausios manikiūro ir pedikiūro procedūrų įrankis. Be nagų dildės nėra įsivaizduojama nei viena kokybiškai atliekama procedūra. Svarbu atminti, jog nagų dildes derėtų rinktis pagal jūsų nagų būklę, kadangi jų pasirinkimas yra ypatingai platus. Silpniems ir labiau linkusiems nagams puikiai tiks švelni nagų dildė, kuri padės juos apsaugoti, o dirbtiniams nagams puikiai tiks šiurkšti nagų dildė, kuri padės suformuoti akrilinius ar gelinius nagus. Vienas populiariausių nagų dildžių pasirinkimų šiandien - stiklinės dildės, kurios ne tik lengvai padeda sulyginti nagą, bet ir su jomis yra itin lengva išgauti norimą nago formą. Jas galima plauti po vandeniu ir naudoti kiekvieną dieną, kadangi šios dildės yra ilgaamžės. Procedūros užbaigti nagų lako poliravimui puikiai tiks itin švelnios dildės ir blokeliai, kurie padės išgauti blizgančią nago išvaizdą.

  Kokios yra nagų dildės ir kaip tinkamai išsirinkti?

  Dildės nagams gali būti labai įvairių tipų. Dažnai kylantis klausimas manikiūro ar pedikiūro specialistams, kaip tinkamai išsirinkti dildę? Nežinant svarbiausių aspektų renkantis nagų dildę, dažniausiai jas pasirenkame pagal patinkančią spalvą, dydį ar formą, o būtent šie kriterijai ir yra mažiausiai reikšmingi. Visgi derėtų atminti, jog pagrindinis kriterijus renkantis nagų dildę, yra jos grubumas. Nepaisant to ar dildė yra maža ir smulki, popierinė, plastikinė ar medinė, jos gali būti labai skirtingų grubumų. Nagų dildės grubumas nurodo, kokioms procedūroms ji bus tinkama. Taigi, kaip sužinoti ir kaip atskirti, kokio grubumo yra dildė ir kuri nagų dildė yra švelni? Tai nėra sudėtinga, kadangi skaičiai esantys ant dildės, padeda nustatyti jos grubumą bei paskirtį, todėl renkantis dildes nagams, visuomet atkreipkite dėmesį į skaičius esančius ant jos. Grubiausios dildės yra laikomos 80 grit, o šiems skaičiams palaipsniui kylant, mažėja ir dildės grubumas, todėl kuo skaičius yra mažesnis, tuo nagų dildė yra grubesnė. 400 grit dildė yra laikoma smulkia, o 600 grit dildė nagams yra laikoma vidutinio švelnumo. Norint užbaigti procedūrą, rinkitės itin švelnias dildes, kurios gali būti ir 4000 grit, o paskutiniam etapui puikiai tiks poliruojanti dildė ar blokeliai, kurie yra 12000 grit. Taigi, renkantis dildes kiekviena dildė pravers skirtingoms procedūroms ar skirtingiems etapams atlikti, o kuo skaičius, esantis ant dildės yra didesnis, tuo dildė yra švelnesnė.

  Kokios nagų dildės yra tinkamos skirtingiems nagams?

  Būtina atminti, jog natūraliems nagams nederėtų naudoti grubių dildžių, kadangi esant sausoms nagų odelėms, grubi nagų dildė gali pažeisti nago plokštelę ar sukelti nago sluoksniavimą, o tai galėtų tapti ypatingai skausmingomis problemomis. Tam reikėtų rinktis smulkias nagų dildes. Visgi šioje vietoje puikiai pasitarnautų ir panaudotos nagų dildės, kurias galima panaudoti įvairiose vietose, pavyzdžiui šalinant akrilą ar gelį nuo natūralios nago plokštelės, šalinant laiptelį tarp natūralaus nago ir tipso. Taip pat tokia dilde galima perbraukti naują nagų dildę, kuri padėtų sumažinti jos aštrumą ir tokiu būdu būtų išvengiama netikėtų nago odelių sužalojimų. Dildės natūraliems nagams. Natūralių nagų dildės yra puikus pasirinkimas, norint estetiškai pasirūpinti nagais ir turėti natūralumo pojūtį. Tam puikiai tinkamos dildės yra nuo 180 grit. Itin grubi nagų dildė nebus tinkamas pasirinkimas norint sutvarkyti natūralius nagus, kadangi ji gali sukelti nago sluoksniavimasi ar nago trapumą. Dildė geliniams nagams. Šio tipo nagams puikiai tiks nagų dildės, kurios yra 80-180 grit. Kadangi jos yra tinkamos kietiems ir tvirtiems paviršiams formuoti bei nekenkia geliniams nagams, jas turėtumėte rinktis norint formuoti gelinį nagų laką ar priaugintus nagus. Renkantis nagų dildes, jų forma nėra svarbiausias kriterijus, į kurį reikėtų kreipti dėmesį. Dildės forma dažniausiai yra individualus meistro pasirinkimas ir kiekvienas manikiūro ar pedikiūro specialistas sprendžia su kokios formos dilde jam yra patogiau dirbti. Tačiau tiesios dildės dažniau yra naudojamos nago paviršiui ar šonams dailinti bei tiesiam nago formavimui. Laivelio formos nagų dildės yra labai patogios laikyti ir puikiai tinka nago kraštams tvarkyti. Tačiau nagų dildė neturi būti pasirenkama pagal jos forma, renkantis dildes nagams, turite rinktis pagal jos grubumą bei planuojamą procedūrą atlikti. Taip pat nagų dildės kaina neturėtų būti vietą, kuriai reikėtų taupyti. Dildės nagams turi būti pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, o su jomis dirbti reikia itin preciziškai, kadangi net ir smulkiausias nukrypimas nuo nago gali itin lengvai pažeisti nago odelę, o tai gali itin lengvai nutikti dirbant su naujomis ir itin aštriomis dildėmis. Todėl pradedant naudoti naują dildę, būtinai atkreipkite dėmesį į skaičių esantį ant jos, kuris nurodo nagų dildės grubumą bei visuomet būkite atsargus dirbant šalia nago odelių.