Prekių katalogas

Odos ir plaukų analizatoriai

 • K8 profesionalus odos analizatorius kosmetologams
  Kodas: 23103-08
  Likutis: 2 vnt.
  3700.00 
  BIOMAK odos drėgmės matuoklis
  Kodas: 23297-01
  Likutis: 20+ vnt.
  149.00 
  Nešiojamas UV veido odos analizatorius
  Kodas: 23230-01
  Likutis: 20+ vnt.
  450.00 
  Veido odos diagnostikos aparatas NATI V3
  Kodas: 23208-01
  Likutis: 20+ vnt.
  1690.00 
  Veido odos analizatorius POLDERMA EXPLORE 3D PL
  Kodas: 23192-01
  Likutis: 20+ vnt.
  6700.00 
  Profesionalus odos ir plaukų analizatorius CARE T08
  Kodas: 23113-01
  Likutis: 20+ vnt.
  309.00 
 • Odos ir plaukų diagnostikos aparatai

  Kiekvieną dieną susiduriame su veido, kūno odos ir plaukų priežiūros svarba. Juos nuolat būtina rūpestingai prižiūrėti - tepti įvairiais drėkinamaisiais kremais, prisotinti kitomis maistingosiomis medžiagomis, kurios leistų užtikrinti visapusišką odos ar plaukų sveikatą. Tačiau prieš naudojant įvairias priemones odos ar plaukų sveikai būklei užtikrinti, mes turime žinoti kokia visgi yra jų būklė. Kad tam padaryti, mums yra reikalingi tokie prietaisai kaip odos diagnostikos aparatas, kuris padės sužinoti kokia yra odos būklė bei leis tinkamai atsižvelgti į tai, kokias priemones derėtų pasirinkti, kad būtų gaunamas aukščiausias naudingumas. Ne paslaptis, jog paprastais atvejais gali pakakti ir tiesiog nuodugnios apžiūros ar specialisto patikrinimo, kad gautume tikslesnį būklės apibūdinimą, tačiau pasitaiko ir sudėtingesnių atvejų, kuomet tik apžiūros nepakanka. Profesionalus ir itin tikslus atsakymas bus gaunamas tik pasitelkus tam skirtus diagnostikos aparatus ar kitus prietaisus, kurių dėka bus atlikta veido ar kūno odos, plaukų diagnostika. Tokio tipo prietaisai yra itin dažnai sutinkami profesionaliuose grožio kabinetuose ar kitose medicinos ar sveikatinimo įstaigose, pavyzdžiui SPA centruose.

  Veido odos diagnostikos aparatas

  Veido odos diagnostika yra neatsiejama grožio srities procedūra. Tam, kad šios procedūros būtų atliekamos tinkamai, yra reikalingi diagnostikos aparatai, kurie užtikrina aukščiausią tyrimų kokybę. Dirbdami su tokio tipo aparatais grožio profesionalai užtikrina, kad jums būtų suteikiami itin tikslūs rezultatai, kurių nepavyktų gauti jokiomis kitokiomis priemonėmis. Analizatorius taip pat palengvina ir grožio specialisto darbą, todėl kiekvienas galėtų patikinti, jog veido odos diagnostika ar kitos procedūros negalėtų būti atliekamos be jų. Taip pat diagnostikos aparatas padeda gauti daugybę skirtingų duomenų apie odą, pavyzdžiui galite sužinoti, koks yra odos pH lygis, koks yra drėgmės, elastingumo, kapiliarų lygis ir ne tik. Odos diagnostikos aparatas padeda ir kovojant su raukšlėmis, kadangi gaunami duomenys leis tiksliai matyti kokia yra odos raukšlių būklė, o tai leis imtis reikiamų veiksmų itin tiksliai. Gaunami duomenys leidžia itin tiksliai įvertinti odos būklę, o tai suteikia galimybę pasitelkus tinkamas priemones pasiekti itin efektyvų bei greitą rezultatą.

  Kaip išsirinkti diagnostikos aparatą?

  Nesvarbu ar jums būtų reikalingas odos diagnostikos aparatas ar plaukų analizatorius, tam galioti gali kelios panašios taisyklės. Visų pirma, turite žinoti kam ir kokioms procedūroms jums yra reikalingas aparatas. Tai iš karto leis jums susiaurinti paiešką, kadangi tiksliai žinosite, kokios rūšies diagnostikos aparatas jums yra reikalingas. Taip pat pagalvokite ir apie tai, kur dirbsite. Jeigu atliekate itin aukšto lygio profesionalias procedūras, tuomet jums derėtų pagalvoti apie aukščiausio lygio aparatus, kurie gali būti brangesni, o jeigu analizatorius bus naudojamas ne taip dažnai, jums gali pakakti ir paprastesnio aparato. Diagnostikos aparatai gali skirtis galia, ekrano dydžiu, o tai gali būti vieni reikšmingesnių aspektų, kuomet yra renkamasis aparatas. Taip pat analizatorius gali turėti ir skirtingas siurbimo galias, purškimo galvutes ar ultragarso menteles. Nepamirškite apgalvoti visų šių parametrų prieš pasirenkant būtent jums reikalingą aparatą, o jeigu nesate tikri, kokį aparatą pasirinkti ir kaip būti tikram, jog jis patenkins visus jūsų lūkesčius, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų profesionaliais grožio srities konsultantais, kurie padės jums visais klausimais bei suteiks aukščiausio lygio konsultacijas. Salonams.eu asortimente rasite itin gausų odos diagnostikos aparatų, analizatorių, plaukų diagnostikos aparatų pasirinkimą, todėl galite būti tikri, kad rasite reikalingą jums. Taip pat norime pabrėžti, jog visi mūsų siūlomi aparatai yra tik aukščiausios kokybės bei pilnai sertifikuoti ir saugūs naudojimui.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti