Prekių katalogas

Pastatomi plaukų džiovintuvai

 • 259.00  - 269.00 
 • Pastatomi plaukų džiovintuvai internetu

  Kokybiškas plaukų džiovintuvas yra būtinybė kasdieniame gyvenime. Jis ne tik padeda išdžiovinti šlapius plaukus, bet ir padeda juos tinkamai suformuoti. Jeigu jums ypatingai patinka plaukų procedūros, tuomet galite pagalvoti ir apie pastatomą plaukų džiovintuvą, kuris yra sutinkamas kone kiekviename grožio salone, tačiau juos galima naudoti ir namuose. Šie pastatomi plaukų džiovintuvai puikiai pasitarnauja kone visiems plaukų tipams - nuo garbanotų iki dažytų. Temperatūros ir laiko valdymas leidžia mėgautis procedūra ir atsipalaiduoti taip kaip jums patogu. Plaukais rūpintis reikia kiekvieną dieną, o kad tai daryti tinkamai, jūs turite pasirūpinti ir aukštos kokybės profesionaliais įrenginiais.

  Profesionalus plaukų džiovintuvas ir jo paskirtis

  Pastatomas šalminio tipo plaukų džiovintuvas yra vienas populiariausių ir būtiniausių kirpyklos priemonių. Juos galima sutikti praktiškai kiekvienoje kirpykloje. Pastatomi džiovintuvai ne tik džiovina šlapius plaukus, bet ir itin naudingai pasitarnauja atliekant ir kitas plaukų procedūras bei padeda taupyti meistro laiką. Tokiu būdu trumpėja ir jūsų procedūros laikas, o plaukai išdžiovinami tolygiai. Taip pat jeigu jūsų plaukai yra įsielektrinę ar perkrauti statinio krūvio, jonizacijos procesų dėka plaukų džiovinimas su gaubtu visiškai panaikins šias problemas. Taip pat po procedūros plaukai įgauna dar didesnį blizgesį, tampa itin glotnūs ir tolygūs. Būtent dėl šių priežasčių pastatomi plaukų džiovintuvai yra tokie populiarūs ir pasižymintys pranašumu prieš paprastus prietaisus skirtus plaukų džiovinimui ar formavimui. Pastatomi plaukų džiovintuvai yra itin efektyvi priemonė grožio meistrams, kurie dažo plaukus, nori juos greitai išdžiovinti ar prisotinti naudingųjų medžiagų. Taip pat jums nereikia visiškai vargti, naudoti šukų bei judėti nuo vienos plaukų pusės prie kitos juos džiovinant, užtenka ramiai sėdėti ir mėgautis tolygiu plaukų džiovinimu, o tuo tarpu galite užsiimti kitomis veiklomis - skaityti žurnalą ar naudotis telefonu. Tylus prietaiso veikimas užtikrina, jog jūs galėsite be jokio trukdymo skaityti ir mėgautis.

  Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis pastatomą plaukų džiovintuvą?

  Norint tinkamai ir lengvai išsirinkti profesionalų plaukų džiovintuvą jums derėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. Vieni svarbiausių yra - prietaiso dydis ir jūsų biudžetas. Taip pat svarbu pagalvoti ir apie jūsų plaukų apimtį, kadangi nuo to priklauso ir kokio dydžio pastatomas plaukų džiovintuvas bus jums reikalingas. Kitas aspektas, kurį verta paminėti yra tai, jog prietaisų kainos gali varijuoti, todėl jums reikėtų nusistatyti norimą išleisti biudžetą bei pagalvoti apie tai kaip dažnai prietaisas bus naudojamas. Jeigu planuojate mėgautis plaukų džiovinimo procedūromis itin dažnai, jums derėtų pasirinkti brangesnį įrenginį. Tokio tipo profesionalus pastatomas plaukų džiovintuvas gali turėti ne vieną plaukų formavimo pasirinkimą, priklausomai nuo to, ko jūs pageidaujate. Taip pat jis gali būti lengvas, o tai suteiks galimybę jį nesunkiai panaudoti ir kitoje vietoje, o svarbiausia - džiovintuvas dažniausiai bus su ratukais, todėl jį galėsite perstumti be jokio vargo. Derėtų žinoti, jog pastatomi plaukų džiovintuvai yra reguliuojamo aukščio, todėl jums nereikia rūpintis ar juo bus patogu naudotis, o temperatūros ir laiko reguliavimas leidžia pasirinkti jums priimtiniausią procedūros atlikimą. Na, o jeigu išsirinkti vis tiek yra per sunku, visuomet galite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie jus pakonsultuos visiškai nemokamai bei padės tinkamai pasirinkti.

  Pastatomi plaukų džiovintuvai gera kaina

  Pastatomas plaukų džiovintuvas yra tobulas ir ypatingai efektyvus pasirinkimas norint greitai ir lengvai turėti lygius, žavius ir išdžiovintus plaukus. Taip pat ši procedūra suteikia galimybę jums visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis ramiu ir tyliu plaukų džiovinimu. Jums nereikės rūpintis ar pavyks tolygiai išdžiovinti plaukus, ar pavyks juos suformuoti ir ar jų nepažeisite, kadangi visas šias problemas išspręs vienas įrenginys už jus. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones vienoje vietoje už ypatingai gerą kainą. Asortimente yra profesionalus pastatomas šalminis plaukų džiovintuvas, šalminis plaukų džiovintuvas, profesionalus plaukų džiovintuvas kirpykloms. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamą pastatomą plaukų džiovintuvą, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint turėti gražius ir kruopščiai, kokybiškai bei tolygiai išdžiovintus plaukus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti