Prekių katalogas

Kitos priemonės pedikiūrui

 • EXO PROFESSIONAL profesionali nagų dildė manikiūrui EXO 80/80 gritų, 1 vnt. SAFE PACK
  Kodas: 137626
  Tipas
  įprasta dildė
  Dildės forma
  tiesi
  Gritai
  80/80
  SAFE PACK
  taip
  Valymas:
  ne
  0.50
 • Manikiūro priemonės

  Nors nagai atspindi bendrą jūsų sveikatos būklę, tačiau tai, kaip prižiūrite savo nagus, rodo jūsų asmeninės higienos lygį. Niekam nepatinka nešvarios rankos ar kojos, todėl svarbu tinkamai prižiūrėti nagus ir skirti jiems tiek pat dėmesio, kiek ir veidui ar dantims, todėl visada verta investuoti į manikiūro priemones. Ar žinojote, kad jūsų rankos gali tiksliai atskleisti jūsų amžių? Jei norite, kad jūsų rankos ir kojos atrodytų jaunos, švarios ir sveikos, turite reguliariai atlikti manikiūro ir pedikiūro ritualus, kad palaikytumėte nagų higieną ir išvengtumėte infekcijų. Toliau apžvelgsime viską - nuo būtinų nagų priežiūros manikiūro priemonių iki manikiūro ir pedikiūro svarbos.

  Kodėl manikiūras ir pedikiūras yra svarbu?

  Jūsų rankos ir pėdos kasdien susiduria su nešvarumais ir atšiauriomis oro sąlygomis, galbūt labiau nei kitos kūno dalys (išskyrus veidą), todėl jos yra labiau pažeidžiamos. Tai reiškia, kad jose susikaupia daugybė nešvarumų ir purvo, o vien plovimo niekada nepakanka. Štai kur manikiūras ir pedikiūras.

  • Manikiūras ir pedikiūras padeda nušveisti odą ir pašalinti pėdų nuospaudas.
  • Jie padeda palaikyti švarius ir tvarkingus nagus, o tai padeda išvengti grybelinių infekcijų.
  • Nagų priežiūra apsaugo juos nuo lūžinėjimo ar skausmingo skilinėjimo. Tai taip pat apsaugo nuo sausų odelių, kabančių nagų ir pažeistos odos.
  • Manikiūro ir pedikiūro metu atliekamas masažas padeda suaktyvinti kraujotaką, todėl metams bėgant ant rankų nesusidaro raukšlių, be to, pašalinamas bet koks patinimas, tirpimas ar skausmas.
  • Tai puiki priemonė nuo streso.

  Argi tai nėra tikri privalumai? Gera žinia ta, kad norint pasinaudoti manikiūro ir pedikiūro privalumais, nebūtina skubėti į saloną (nebent norite). Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų ar laiko ir rasti būdą, kaip atlikti šį darbą namuose, palengvinsime jūsų gyvenimą, tam žinoma reikės turėti manikiūro priemones ir pedikiūro priemones.

  Manikiūro priemonės bei pedikiūro priemonės kokia nauda sveikatai

  Dažniausiai manikiūras ir pedikiūras priskiriami "palepinimo" kategorijai. Nors nagų tvarkymas tikrai malonus, yra keletas puikių priežasčių, kodėl tai turėtų būti daugiau nei tik retkarčiais pasitaikanti prabanga. Iš tiesų, reguliarios investicijos į pedikiūro priemones ir manikiūro priemones yra naudingos sveikatai, o tai neapsiriboja vien estetika.

  Užkerta kelią infekcijoms

  Jei reguliariai nedrėkinate odos, sausa pėdų oda yra labiau linkusi į infekcijas dėl galinčių atsirasti įtrūkimų. Be to, pedikiūro metu atliekamas kojų nagų karpymas, valymas ir kirpimas neleis nagams įaugti į vidų ir sukelti infekcijos.

  Skatina sveiką kraujotaką

  Manikiūro ir pedikiūro metu jums bus masažuojamos rankos, blauzdos ir pėdos. Tai skatins sveiką kraujotaką, sumažins raumenų įtampą, bet kokį jūsų patiriamą skausmą ir pagerins sąnarių judrumą.

  Geresnė nagų sveikata

  Reguliariai atliekant manikiūrą / pedikiūrą, sumažėja tikimybė, kad jūsų nagai užsikrės grybeliu ir kitomis infekcijomis. Be to, šio vizito metu atliekamas šveitimas pašalina visas negyvas odos ląsteles ir skatina naujų ląstelių augimą, todėl jūsų nagai tampa stipresni ir sveikesni.

  Sumažės nugaros skausmai

  Galbūt žinote apie nuospaudas, kurios susidaro ant pėdų padų. Be to, kad jos vargina ir yra skausmingos, jos taip pat gali paveikti jūsų kūno svorio pasiskirstymą ir sukelti nugaros skausmus. Pedikiūro metu specialistas gali nušveisti ir giliai nuvalyti pėdas, kad išvengtumėte nuospaudų ir pašalintumėte bet kokius galimus skausmus.

  Dėl jo jūsų rankos ir pėdos gali atrodyti jauniau.

  Manikiūras ir pedikiūras pagerina kraujotaką, o tai svarbu mažinant celiulitą, stangrinant odą ir stiprinant raumenis - visa tai gali pagerinti matomą rankų ir pėdų išvaizdą.

  Geresnė psichinė sveikata

  Nesvarbu, ar tai būtų ypač įtempta diena, ar įtempta savaitė, skirdami laiko manikiūrui ir (arba) pedikiūrui, galite padaryti stebuklus savo streso lygiui! Masažas, atpalaiduojanti patirtis ir palepinimas išlaisvins jūsų mintis nuo bet kokios įtampos, todėl pagerės jūsų psichinė sveikata.