Prekių katalogas

Sterilizacija ir dezinfekcija

 • 50.00 - 60.00
 • Dezinfekcija ir sterilizacija jūsų grožio salone

  Dezinfekcija bei sterilizacija galima priskirti dviems dalykams - tai patalpų arba daugkartinių įrankių dezinfekcija. Patalpas yra svarbu dezinfekuoti po kiekvieno kliento apsilankymo prieš ateinant kitam, tam jog būtų užtikrinama maksimali patalpos ir darbo vietos švara bei užtikrinamas maksimalus kliento komfortas ir saugumas. Daugkartinius įrankius taip pat yra būtina dezinfekuoti po kiekvieno panaudojimo, tam jog būtų išvengta užkrėtimų, prastos higienos ir būtų užtikrinamas kliento saugumas. Taip pat dažnai yra naudojami vienkartiniai įrankiai, kuriems dezinfekcija nėra reikalinga ir juos tiesiog pakanka išmesti po kiekvieno panaudojimo. Nepaisant to, jog įrankiams nuolat atliksite sterilizaciją, yra svarbu nepamiršti ir saugiai bei švariai juos laikyti specialiai tam pritaikytuose laikymo induose.

  Kaip tinkamai atlikti dezinfekciją ir sterilizaciją

  Grožio meistrai puikiai žino kaip yra svarbu tinkamai dezinfekuoti patalpas prieš kiekvieną kliento vizitą, tačiau kartais nevisuomet žino kaip tai atlikti tinkamai ar kokias priemones naudoti. Patalpų dezinfekcija yra būtina norint būti tikram tiek dėl savo, tiek dėl kliento saugumo bei norint visiškai užkirsti kelią galimiems užsikrėtimams ar bakterijų plitimui. Po kiekvienos atliktos paslaugos klientams yra būtina dezinfekuoti darbo vietą biocidinėmis priemonėmis, kurios pasižymi itin efektyviu veikimu naikinant bakterijas. Daugkartinių įrankių sterilizacija turi būti atliekama naudojant specialias dezinfekavimo priemones, tirpalus. Įrankius reikia mirkyti tam pritaikytuose induose sterilizacijai - ar tai būtų specialus stiklinis indas, ar vonelė įrankių dezinfekavimui. Vienkartinių įrankių dezinfekuoti nereikia - juos pakanka išmesti. Baigus įrankių dezinfekciją juos galima nuplauti po tekančiu vandeniu. Taip pat įrankiams dezinfekuoti galima naudoti ir karšto oro sterilizatorius, kurie yra skirti greitam įrankių ir kitų metalinių elementų sterilizacijai atlikti. Prietaisas gali veikti itin aukštoje temperatūroje, aukštesnėje nei 200 C laipsnių, todėl galėsite būti tikri, jog įrankiai bus tikrai švarūs, be jokių mikrobų bei greitai paruošti sekančiam naudojimui. Taip pat svarbu atminti, jog tokius įrankius kaip žirklutės, būtina sterilizuoti tik pilnai išskleidus, tokiu būdu užtikrinant pilną įrankio ploto dezinfekciją. Taip pat dezinfekcija gali būti atliekama ir specialiai tam pritaikytuose sterilizavimo vokuose. Tačiau juos naudojant negalima jų perkrauti, įrankiai negali persidengti vienas su kitu ir turi būti dezinfekuojami daugiau nei 60 minučių.

  Kokios priemonės gali būti naudojamos norint atlikti dezinfekciją

  Norint saugiai ir efektyviai atlikti dezinfekciją bei sterilizaciją, populiariausias pasirinkimas yra profesionaliam naudojimui skirtos ultragarso vonelės ar autoklavai. Šie prietaisai puikiai pasitarnauja, kuomet reikia įrankius dezinfekuoti daug kartų ir dažnai, taip pat jie užtikrina visišką įrankių dezinfekciją. UV ir LED sanitizatoriai gali būti naudojami įrankiams dezinfekuoti taip pat ir pasižymi itin aukštu sterilizacijos lygiu. Odos ir paviršių dezinfekcija gali būti atliekama paprastomis priemonėmis naudojant gelį ar dezinfekantą. Galite būti tikri, jog mūsų asortimente rasite jums reikalingas priemones dezinfekcijai atlikti, o jeigu nesate tikri, kokios priemonės jums yra reikalingos - visuomet galite kreiptis į mūsų konsultantus.

  Dezinfekavimo ir sterilizavimo priemonės pigiau

  Dezinfekcijos priemonės yra itin puikus, lengvai naudojamas ir efektyvus pasirinkimas norint turėti sterilius, švarius bei ne vieną kartą naudojamus įrankius, kurių saugumu galėsite būti tikri. Jos padeda lengvai ir greitai dezinfekuoti įrankius, kurie yra daugkartinio naudojimo, o tai leidžia užtikrinti svarbiausią dalyką - klientų higieną. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones sėkmingai grožio specialisto veiklai vienoje vietoje už patrauklią kainą. Asortimente taip pat yra karšto oro sterilizatoriai, kurie padeda lengvai ir greitai dezinfekuoti įrankius, sterilizavimo vokai, ultragarso vonelės, autoklavai, skysčių dozatoriai ir kitos priemonės, kuriomis atliekama dezinfekcija. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas dezinfekavimo ir sterilizavimo priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint dirbti su ypatingai švariais įrankiais, leis užtikrinti saugumą ir turėti laimingus klientus.