Prekių katalogas

Sukibėjai, bondai, primer'iai

 • Bondai nagams internetu

  Manikiūras yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Kiekviena moteris nori turėti ypatingą, žavų bei ilgalaikį manikiūrą, o kad tai pasiekti, turi būti naudojamos ir tam reikalingos priemonės, tokios kaip praimeris ar bondai nagams. Primer priemonės yra skirtos geliniam lakavimui, kurios padeda geliniam lakui išsilaikyti itin ilgai, netgi iki 4 savaičių. Praimeris yra itin naudingas tuo, jog nereikia papildomai šiaušti nago plokštelės ir tuo pačiu ji yra surišama su baze dėka pagerinto sukibimo. Taip pat bondai nesausina nago plokštelės, o tai yra ypatingai naudinga norint užtikrinti visapusiškai sveiką nagų būklę, kuomet gelinis lakavimas yra atliekamas nuolat.

  Praimeris nagams - neatsiejama gelinio lakavimo dalis

  Kaip gelinis lakavimas nėra įsivaizduojamas be LED ar UV lempos, taip jo negalime įsivaizduoti ir be primer naudojimo. Praimeris skatina gelinio lako sukibimą su nagu, o taip pat ir pasižymi itin lengvu jo naudojimu. Pakanka padengti nagus vienu nuriebalintojo sluoksniu ir po to tepti apatinį gelinio lako sluoksnį. Praimeris ne tik palengvina gelinio lakavimo procedūrą, bet ir ją pagreitina, todėl galite būti tikri, jog naudojant tinkamas priemones joms skirtu metu, galėsite aptarnauti didesnį kiekį klientų bei atlikti aukštesnės kokybės lakavimus greičiau. Praimeris gali būti ir pieštuko formos, kuris užtikrins puikų sukibimą, lengvą bei efektyvų naudojimą kaip bazės prieš akrilo masę. Taip pat tokio tipo praimeris gali turėti ir antigrybelinių savybių. Patogi rašiklio forma suteiks daug didesnį komfortą dirbant, o tai leis labiau mėgautis procedūra tiek procedūros specialistui, tiek klientui.

  Primer privalumai lakavimui

  Taip pat galite rinktis ir vitaminizuotus nagų praimerius arba dar vadinamą vitamininį gruntą. Tokio tipo primer nagams yra skirtas specialioms procedūroms, kurių metu praimeris nuriebalina nago plokštelę ir padidina akrilo, gelio ir hibridinio pagrindo sukibimą su natūralia nago plokštele. Praimeris rūpinasi, jog nagai būtų suformuoti tinkamai ir kad jūs galėtumėte džiaugtis visapusiškai žaviu manikiūru net ir esant probleminėms nagų plokštelėms, ant kurių gali neprilipti hibridinis pagrindas. Tokio tipo praimeris gali būti laikomas netgi kaip dviguba lipni juosta, kadangi jo dėka yra ženkliai pagerinamas patvarumas priemonėms. Taip pat ypatingai naudinga praimerio savybė yra ta, jog jis neužsąla, o tai reiškia, jog primer gali būti lengvai transportuojamas net ir šalčiausiu metų laiku be jokių papildomų rūpesčių. Tačiau svarbu atminti, jog prieš naudojant būtumėte tikri, ar jūsų naudojamas praimeris gali būti tepamas be papildomų apribojimų, ar galbūt jį galima tepti tik ant natūralios ir nepažeistos nago plokštelės.

  Praimeris geliniam lakavimui

  Nėra jokių abejonių dėl įvairių praimerių efektyvumo ir jų būtinumo norint pasiekti tobulą ir ilgalaikį gelinio lakavimo efektyvumą. Praimeris pasižymi itin efektyviu veikimu bei rūpesčiu jūsų nagams - jis padidina nago sukibimą, apsaugo nago plokštelę bei padeda geliniam lakui ilgiau išsilaikyti. Būtent dėl šių priežasčių galime teigti, jog bondai yra reikalingi nagams kiekvieno gelinio lakavimo metu. Šias bei daugybę kitų priemonių galite rasti Salonams.eu elektroninėje parduotuvėje, skirtoje visiems grožio meistrams. Salonams.eu taip pat yra Semilac vitaminizuotas nagų praimeris, praimeris - nuriebalintojas, kuris itin efektyviai padeda nuriebalinti nago plokštelę, nagų plokštelės nuriebalintojas - pieštukas, kuris pasižymi itin patogiu dizainu bei jo naudojimu, berūgštinis gruntas, antigrybelinis praimeris. Pirkdami šias prekes galite būti tikri, jog jos bus pristatytos itin greitai, o jų kokybė jus džiugins kiekvienos procedūros metu bei leis jūsų klientams mėgautis aukščiausios kokybės procedūromis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti