Prekių katalogas

Gelinio lako topai

 • 6.90 
  9.90  Sutaupykite 3.00 
 • Gelinio lako topai nagams internetu

  Nepaisant koks metų sezonas, ar koks oras už lango, moterys visuomet nori atrodyti ypatingai žaviai. O, kad tai būtų užtikrinta, vienos svarbiausių priemonių yra gelinio lakavimo priemonės, kurios užtikrina, jog svarbiausia ir labiausiai pastebima moters dalis - nagai, atrodytų nepriekaištingai. Topas nagams yra nepamainoma priemonė, kurios dėka galima mėgautis ilgalaikiu manikiūru, o jis žavės jus ir aplinkinius ne vieną dieną. Gelinis lakavimas, tai tobulas pasirinkimas moterims, kurios nuolat skuba, yra užsiėmę ir neturi laiko nuolatos rūpintis savo manikiūru, tačiau nori turėti išpuoselėtą nagų išvaizdą. Gelinio lako dėka, nulakuoti nagai laikosi ilgai, kone nereikalauja papildomos priežiūros ir atrodo stulbinančiai. Aukščiausios kokybės gelinio lakavimo priemonės gali būti randamos Salonams.eu elektroninėje parduotuvėje, o gausaus asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite gausybę, tinkamų būtent jums priemonių, tokių kaip topai, gelinio lakavimo priemonės ir kitos.

  Kaip tinkamai turi būti naudojamas topas nagams?

  Topai, kaip ir kitos gelinio lakavimo priemonės, pasižymi paprastu naudojimu, todėl galite būti tikri, jog procedūrą nesudėtingai galėsite atlikti netgi ir namuose. Tad nusprendėte manikiūru pasirūpinti patys, tačiau vis tiek kyla klausimas, kaip tai padaryti ir kokios gelinio lakavimo priemonės bus jums reikalingos? Visų pirma, jums reikės dildės, kurios dėka nagui suteiksite norimą formą. Tuomet jums yra reikalingas nagų valiklis ir nuriebalintojas. Šiomis priemonėmis nagas turi būti nuvalomas po dildės naudojimo ir tada jau galima tepti gelinio lako bazę bei norimos jums spalvos gelinį laką. Taip pat svarbu nepamiršti, jog dirbant su geliniais lakais jums yra reikalinga ir LED lempa nagams, kurią galite įsigyti mūsų parduotuvėje kartu su kitomis gelinio lakavimo priemonėmis. LED lempa nagams pasižymi paprastu naudojimu, kurios dėka gelinis lakas sustingsta itin greitai. Atlikus šiuos žingsnius, turi būti naudojamas viršutinis gelinio lakavimo sluoksnis - topas nagams. Topai dažnai pasižymi ypatingomis savybėmis, pavyzdžiui, topas nagams gali būti ilgo patvarumo, blizgus ir nepalikti jokio lipnaus dispersinio sluoksnio, o tai leidžia jums dar saugiau atlikinėti kasdienius darbus, kadangi topas yra atsparus įbrėžimams bei tuo pačiu suteikia ypatingą blizgesį - kuo gelinis lakavimas ir yra nepakartojamas. Taip pat topai pasirūpina, jog jūsų manikiūras būtų dar tvirtesnis, patvaresnis, blizgesnis bei atsparus skilinėjimui.

  Gelinio lakavimo priemonės pasižymi itin lengvu naudojimu

  Gelinio lakavimo priemonės, tokios kaip topas nagams yra ypatingos tuo, jog jas naudoti yra labai lengva ir tam nereikia jokių papildomų mokymų ar daugybės valandų kursų. Tai galite atlikti net ir savo namuose, o preciziškam manikiūro atlikimui gali pakakti vos keletos valandų praktikos. Gelinis lakavimas turi keletą paprastų naudojimo žingsnių: Pasirūpinus tinkama nago forma, juos nuriebalinkite, tokiu būdu nagas bus paruošiamas pagrindo naudojimui. Tuomet užtepkite vieną pagrindo sluoksnį ant nago plokštelės ir kietinkite UV arba LED lempoje, atitinkamai pasirenkant laiką, kurio prireiks pagrindo sukietėjimui. Antras žingsnis - ant išdžiuvusio pagrindo užtepkite pirmąjį jūsų norimos spalvos lako sluoksnį ir vėl pakartokite pirmojo kietinimo procedūrą. Jeigu vizualiai matote, jog vieno sluoksnio nepakanka - galite pakartoti šį veiksmą dar kartelį. Tinkamai atlikus lakavimą, paskutinis žingsnis yra - topas. Topas nagams turi būti tepamas vienu sluoksniu ir dar kartą kietinamas LED arba UV lempoje.

  Topas nagams užtikrins jūsų nagų blizgesį bei saugumą

  Topai suteiks ne tik ypatingą blizgesį jūsų nagams, tačiau juos ir apsaugos nuo įbrėžimų, skilinėjimo, nepaliks lipnumo. Todėl topas yra būtina naudoti gelinio lakavimo priemonė. Salonams.eu asortimente yra tokios priemonės, kaip CLARESA hibridinis viršutinis ilgalaikio gelinio lako apsauginis sluoksnis, SEMILAC apsauginis lako sluoksnis, matinis apsauginis sluoksnis ar apsauginis lako sluoksnis su blizgučiais bei daugybė kitų gelinio lakavimo priemonių. Būtent gausaus asortimento dėka, galite būti tikri, jog išsirinksite jums reikiamas priemones itin lengvai ir greitai, o greitas pristatymas padės jums mėgautis prekėmis tuojau pat po užsakymo.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti