Prekių katalogas

Plaukų dažai

 • Plaukų priežiūra yra kone viena svarbiausių kasdienių moters veiklų. Plaukais rūpintis reikia kiekvieną dieną, o kad tai daryti tinkamai, jūs turite pasirūpinti ir aukštos kokybės priemonėmis. Plaukų dažai yra bene populiariausia grožio priemonė norint atnaujinti ar pakeisti plaukų spalvą. Kokybiški profesionalūs plaukų dažai yra būtini norint turėti tviskančius ir prižiūrėtus bei jūsų mylimos spalvos plaukus. Jeigu natūrali jūsų plaukų spalva jums pabodo ar jūsų nebetenkina ar galbūt tiesiog norite išbandyti naujus atspalvus, tuomet plaukų dažai yra priemonė, be kurios neišsiversite. Na, o jeigu jūs esate grožio specialistas ir nuolat dirbate su klientų plaukais, tuomet profesionalūs plaukų dažai kirpykloms padės jums išgauti tobuliausius rezultatus, kurie tenkins tiek jūsų klientą, tiek ir jus.

  Plaukų dažai. Kaip nesuklysti renkantis?

  Pabodus plaukų spalvai, ją atnaujinti bei suteikti jai naujas formas padės plaukų dažai. Plaukų dažai gali būti itin lengvai naudojami netgi ir namuose. Jūs plaukus galite paprastai perdažyti ir namų sąlygomis, tačiau norint išgauti kokybišką rezultatą, turėtumėte pasirinkti kokybiškus ir plauką saugančius, puoselėjančius bei jam nepakenkiančius plaukų dažus. Jeigu plaukus dažote pirmą kartą ir nesate tikri, kokią spalvą pasirinkti, jums praverstų nuplaunami plaukų dažai, kuriuos galėtumėte lengvai nuplauti jeigu gauta plaukų spalva jūsų netenkintų. Taip pat plaukų dažai turėtų būti švelnesni, mažiau agresyvūs, kurie galėtų pakenkti plaukams renkantis juos pirmą kartą, o geriausias pasirinkimas būtų plaukų dažai be amoniako su natūraliomis medžiagomis, kurios ne tik lengvai nudažytų plaukus, bet ir juos prisotintų vertingais aliejais. Taip pat derėtų atkreipti dėmesį ir į jūsų odos spalvą ir pagal tai atsargiai pasirinkti spalvą, kadangi į pradinį tašką grįžti gali būti sudėtinga. Žmonės, turintys natūraliai šviesią odą ar plaukų spalvą turėtų vengti labai tamsių tonų, o turintys tamsią odą - atvirkščiai. Norintiems džiaugtis ilgalaikiu rezultatu puikiai tiktų ilgalaikiai plaukų dažai. Tai taip pat galėtų tapti nuolatiniu pasirinku, kuomet radę patinkančią plaukų spalvą, jos ryškumu ir žavesiu norėtumėte džiaugtis kuo ilgiau. Natūralūs aliejai ir keratinas plaukų dažų sudėtyje leis ilgiau džiaugtis ryškesniais bei tvirtesniais ir sveikesniais plaukais, o svarbiausia, jog tokie profesionalūs plaukų dažai yra mažiau kenksmingi plaukui bei gali jam suteikti švelnumo ir padėti atgauti natūralų blizgesį. Taigi, norėdami atnaujinti ar pakeisti plaukų spalvą namuose jums pravers plaukų dažai, o darbui grožio salonuose jums puikiai pasitarnaus profesionalūs plaukų dažai kirpykloms.

  Kokie yra geriausi plaukų dažai ir jų tipai

  Norint džiaugtis efektyviu ir ilgai išliekančiu ryškios spalvos rezultatu rekomenduojame rinktis aukštos kokybės profesionalius plaukų dažus. Kokybiški plaukų dažai ne tik padės lengvai nudažyti plaukus, bet ir juos prisotins daugybe natūralių vitaminų ir aliejų. Tiems, kam profesionalūs plaukų dažai yra reikalingi pirmą kartą gali nustebti nuo gausios jų įvairovės. Platus jų pasirinkimas, skirtinga sudėtis, paskirtis ar kitos savybės gali apsunkinti pasirinkimą. Taigi, kokie gali būti plaukų dažai?

  Ilgalaikiai plaukų dažai

  Šio tipo plaukų dažai yra tobulas pasirinkimas žmonėms, kurie jau turi atradę savo mylimą spalvą ir nori ja džiaugtis kuo ilgiau. Šie dažai plaukams padeda spalvai išlikti blizgiai ir natūraliai atrodančiai ilgiau bei tuo pačiu ir prisotina plauką naudingosiomis medžiagomis.

  Profesionalūs plaukų dažai

  Šio tipo plaukų dažai puikiai tiks grožio profesionalams, tačiau jie tiks net ir naudojimui namuose. Šie dažai plaukams puikiai padengs bet kokio tipo plaukus ir užtikrins, kad tiek plaukai, tiek galvos oda nebus pažeisti.

  Nuplaunami plaukų dažai

  Šis pasirinkimas puikiai tinka, kuomet reikia pakeisti plaukų spalvą trumpam laikui arba kuomet jūs nesate tikri, kokia spalva iš tikrųjų norėtumėte perdažyti plaukus ir norite tiesiog išbandyti spalvą.

  Purškiami plaukų dažai

  Šie plaukų dažai puikiai pasitarnaus norint greito ir efektyvaus rezultato ir nenorint užsiimti ilgomis plaukų dažymo procedūromis.

  Profesionalūs plaukų dažai internetu

  Pasirūpinkite savo plaukų priežiūra pasirinkdami aukščiausios kokybės ir būtent jums tinkamas plaukų priežiūros priemones internetu. Profesionalūs plaukų dažai puikiai tiks kiekvienam, norinčiam pakeisti ar atnaujinti plaukų spalvą, o su kokybiškomis priemonėmis tai galėsite padaryti itin lengvai netgi ir namų sąlygomis. Plaukų dažai yra būtina priemonė reikalinga plaukų dažymui. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones. Asortimente yra Fanola plaukų dažai, profesionalūs plaukų dažai kirpykloms, ilgalaikiai plaukų dažai, šviesinimo milteliai, profesionalūs plaukų dažai kaina. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas plaukų dažymo priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint atnaujinti plaukų spalvą.