Prekių katalogas

Rinkiniai depiliacijai

 • MONO profesionalus depiliacijos rinkinys 5.5
  Kodas: 115824-x
  Likutis: 10 vnt.
  35.90 
  43.90  Sutaupykite 8.00 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai 1.1
  Kodas: 104510-x
  Likutis: 20+ vnt.
  10.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai TULIPAN
  Kodas: 104162-x
  Likutis: 20+ vnt.
  83.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai VALENSIJA
  Kodas: 102159-x
  Likutis: 20+ vnt.
  62.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai KATALONIA
  Kodas: 102158-x
  Likutis: 20+ vnt.
  65.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai 270W 1.1.3.3.5
  Kodas: 116213-x
  Likutis: 8 vnt.
  116.90 
  MONO profesionalus depiliavimo rinkinys 1.1
  Kodas: 115822-x
  Likutis: 20+ vnt.
  22.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai ONE 5.5
  Kodas: 115821-x
  Likutis: 8 vnt.
  28.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai ONE 1.1
  Kodas: 115818-x
  Likutis: 20+ vnt.
  26.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai 5.5
  Kodas: 115811-x
  Likutis: 1 vnt.
  31.90 
  Profesionalus rinkinys depiliacijai 270W 1.1.3.5.5
  Kodas: 116214-x
  Likutis: 0 vnt.
  99.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  49.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  MONO profesionalus depiliacijos rinkinys 3.3
  Kodas: 115823-x
  Likutis: 0 vnt.
  25.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Profesionalus rinkinys depiliacijai ONE 3.3
  Kodas: 115819-x
  Likutis: 0 vnt.
  29.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Profesionalus rinkinys depiliacijai 3.3
  Kodas: 115810-x
  Likutis: 0 vnt.
  16.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Profesionalus rinkinys depiliacijai 1.1
  Kodas: 115807-x
  Likutis: 0 vnt.
  10.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Iš visų plaukelių šalinimo būdų - o jų yra daugybė - vaško depiliacijos rinkinys tikriausiai yra ne tik labiausiai bauginantis, bet ir skausmingiausias būdas. Labai svarbu, kad depiliacija vašku būtų pradėta kuo geriau, ypač jei šį darbą atliekate patys ir naudojate namuose naudojamą depiliacijos vašku rinkinį. "Svarbu naudoti saugiausius ir švelniausius vaško rinkinius, kad išvengtumėte odos sudirginimo, nudeginimo ir galimų randų", - sako gydytojai dermatologai. "Svarbiausia žinoti, kad depiliacija vašku namuose nėra be rizikos ir kad naudodami namų depiliacijos rinkinius galite pažeisti savo odą." Kad ir kaip baisiai skamba, depiliacija namuose turi privalumų, iš kurių akivaizdžiausias yra tas, kad sutaupoma daug pinigų, kai depiliacija atliekama "pasidaryk pats", o ne pas profesionalą.

  Jei nesate atsargūs, depiliacija vašku gali smarkiai pažeisti odą.

  Depiliacija vašku pašalina plaukelius išraunant juos iš šaknų. Atliekant tradicinį depiliaciją karštu vašku oda padengiama karštu vašku ir plaukeliai ištraukiami priešinga kryptimi, nei jie auga. Svarbiausias žodis, dėl kurio procedūra depiliacija vašku namuose gali būti pavojinga, yra tas, kad ji yra karšta. Karštas vaškas gali nudeginti odą - ir tai ypač pavojingas nudegimo tipas, nes karštas produktas prilimpa prie odos", - sako daktarė.Visada įsitikinkite, kad atidžiai laikotės kaitinimo nurodymų ir kad įkaitus vaškui laikote ranką virš vaško, kad galėtumėte įvertinti jo temperatūrą prieš tepdami jį ant odos, nes kitu atveju vaško depiliacijos rinkinys gali būti daugiau bėda nei nauda.

  Vaško depiliacijos rinkinys be retinolio produktų.

  Kaip minėta depiliacija vašku jau yra odos šveitimas, todėl kelias dienas prieš ir kelias dienas po depiliacijos vašku namuose norėtumėte vengti papildomo odos šveitimo. Keletas kitų gerų žinoti prieš pradedant: Visada depiliuokite vašku švarią odą, kad išvengtumėte porų užteršimo bakterijomis, ir įsitikinkite, kad jūsų plaukeliai yra pakankamai ilgi ,kad juos būtų galima sugriebti vašku.Atkreipkite dėmesį, kad vaško depiliacijos rinkinys būtų retinolio produktų.

  Patraukite odą įtemptą ir nukreiptą nuo plaukelių augimo krypties.

  Norint išvengti įaugusių plaukelių (daugeliui pernelyg dažnas depiliacijos vašku trūkumas), svarbiausia yra pasiekti visą plauko folikulą. Geriausias būdas tai padaryti - laikyti odą įtemptą ir traukti vaško juostelę priešinga kryptimi, nei auga plaukai.

  Nepamirškite vašku padengtos srities odos priežiūros priemonių.

  Iš karto po depiliacijos vašku sumažinkite dirginimą ir užkirskite kelią įaugusių plaukelių formavimuisi, naudodami vėsų alaviją odai nuraminti ir vilkėdami laisvus drabužius, kurie nesukelia trinties.

  Depiliacijos vašku rinkinys su cukrumi jautresnei odai

  Cukrinimas, dar vadinamas cukriniu vašku arba cukraus geliu, paprastai yra saugesnis, nes jis tepamas ant kambario temperatūros odos ir sušyla nuo kūno šilumos. "Cukrinis vaškas nėra tikrasis vaškas", - sako daktarė "Lipnus produktas daugiausia gaminamas iš cukraus, citrinų sulčių ir vandens, o į jo variantus įeina glicerinas, kvapiosios medžiagos, eteriniai aliejai ir (arba) medus, todėl jis paprastai tirpsta vandenyje ir bet kokius likučius, likusius ant odos, galima lengviau nuplauti po naudojimo, palyginti su tikru karštu vašku."

  Pabaigai

  Jei vis dar vaško depiliacijos rinkinys neatrodo geriausia priemonė, saugiausia kreiptis į licencijuotą kosmetologą. Ekspertai aiškina, kad vaško depiliacijos rinkinys namuose yra įmanomas variantas, tačiau tik tiems, kurie nori rimtai prisiimti atsakomybę. Tam reikia laiko, tinkamo pasiruošimo ir kruopščios praktikos. Tiems, kurie jaučiasi neužtikrintai ar baiminasi, geriausia kreiptis į kvalifikuotą specialistą - bent jau pirmą kartą."

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti