Prekių katalogas

Kirpėjo žirklės

 • Jei bandysite kirpti plaukus naudodami namuose turimas žirkles, galite nepasiekti norimų rezultatų. Gali būti, kad jūsų šukuosena bus prasta, tačiau persikėlę pas plaukų kirpimo profesionalus arba kirpėją tikrai galėsite gauti geresnį, stilingesnį ir tikslesnį kirpimą. Nepamirškite, kad šie kirpėjai naudoja profesionalias plaukų kirpimo žirkles.

  Kirpėjo žirklės

  Kirpėjo žirklės yra pagrindinės ir dažniausiai naudojami kirpimo įrankiai, kuriuos galite pamatyti bet kurioje kirpykloje ar salone. Tai paprastos plaukų kirpimo žirklės, naudojamos ilgiems plaukams pašalinti, kad būtų galima toliau formuoti plaukų stilių. Vienas dalykas, kuriuo kirpėjo žirklės skiriasi nuo kitų kirpimo įrankių, yra tai, kaip jos kerpa plaukus skirtingai nei kitomis žirklėmis šiomis žirklėmis galima kirpti plaukus jų nelankstant ir nelenkiant. Jos itin aštrios ir nukirps plaukus kaip sviestu pateptus.

  Filiravimo žirklės

  Kitas plačiai naudojamas plaukų kirpimo įrankis - filiravimo žirklės. Jų konstrukcija panaši į kirpėjo žirklių, tačiau viena geležtė turi dantukus, kuriais suimami plaukai. Jos gali turėti nuo 7 iki 16 dantukų ir laikomos specialaus tipo žirklėmis. Jos naudojamos retinant stambius plaukus, nebūtinai pašalinant jų ilgį. Tačiau pradedantieji arba tie, kurie anksčiau nėra naudoję filiravimo žirklių, turėtų elgtis atsargiai. Tai labai naudingas įrankis, tačiau netinkamai naudojamas gali sukelti bėdų. Jos pašalins plaukų tekstūrą ir padarys plaukus plonesnius, nei ketinote padaryti. Turintieji garbanotus plaukus turėtų vengti šio kirpimo įrankio. Tačiau patyrusio stilisto ar kirpėjo rankose filiravimo žirklės yra puikus įrankis. Atminkite, kad filiravimo žirklės netinka šalinant plaukų ilgį ir tai nėra universalus įrankis. Jomis turėtumėte naudotis tik tada, kai reikia sumažinti kirpimo svorį arba subalansuoti kirpimą. Dažniausiai filiravimo žirklės taip pat turi reguliuojamą rankenėlę, kad galėtumėte nustatyti tokį griežtumą, koks jums patogus.

  Profesionalios plaukų kirpimo žirklės

  Esame tikri, kad sutiksite su šiuo teiginiu: kai formuojate gražius plaukus, po ranka turi būti tinkamos profesionalios plaukų kirpimo žirklės. Tiesą sakant, kuo geresnės kokybės žirklės, tuo geresnis rezultatas! Štai kodėl profesionalūs plaukų stilistai turėtų sutikti tik su geriausiomis žirklėmis. Gyvenimas tampa šiek tiek lengvesnis, kai jūsų profesionalios žirklės yra puikios kokybės. Kad pasiektumėte geriausių plaukų kirpimo rezultatų, jums reikia žirklių, pagamintų aukščiausios kokybės meistriškai tik iš geriausių medžiagų. Siūlome visų tipų aukščiausios kokybės profesionales plaukų žirkles - nuo plaukų ploninimo žirklių iki kirpėjo žirklių. Nesvarbu, ar kirpimo versle dirbate 30 metų, ar esate profesionalus kirpėjas ar dar tik pradedate dirbti kirpėju mokiniu, ketinančiu sužinoti visas šio įdomaus karjeros kelio paslaptis mes turime jums tinkamas plaukų žirkles.

  Plaukų kirpimo žirklės patarimai perkant

  Turėtumėte ne tik žinoti, kokių tipų žirklės skirtos plaukams kirpti, bet ir žinoti, kaip išsirinkti tinkamas plaukų kirpimo žirkles. Pirkdami rekomenduoju atsižvelgti į šiuos patarimus:

  Patikrinkite medžiagą

  Plaukų kirpimo žirklės paprastai gaminamos iš nerūdijančio plieno, kad ilgai tarnautų. Paprastai rasite žirkles, pagamintas iš vokiško ir japoniško plieno. Abi jos yra iš nerūdijančio plieno, tačiau skiriasi gamybos procesu. Abi yra patvarios ir plačiai mėgstamos kirpėjų ir kirpėjų.

  Dydis

  Kai kalbama apie plaukų žirkles, turite rinktis dydį, atitinkantį jūsų kirpimo poreikius. Turintiems dideles rankas idealiai tinka ilgos geležtės, jau nekalbant apie tai, kad jos vienu kirpimu nukerpa daug plaukų. Tačiau jei manote, kad jos per daug nepatogios, tiks trumpi arba vidutinio ilgio ašmenys.

  Žirklių rankena

  Patikrinkite rankeną. Viena svarbiausių kirpimo žirklių dalių yra jų rankena. Nuo jos priklausys, kaip lengva ją naudoti. Tiems, kuriems skauda ranką, puikiai tiks pasukamo tipo žirklės. Tačiau jei neturite pinigų, pakaks tipinės žirklių rankenos. Taip pat galite ieškoti tokių su judančiais žiedais, kad sumažintumėte trintį ir spaudimą į odą.

  Garantija

  Plaukų kirpimo žirklės ne visada yra pigios, todėl turėtumėte ieškoti tinkamos garantijos, kuri padengtų jūsų pirkinį. Puikios garantijos sąlygos taip pat įrodo kirpimo žirklių kokybę.

  Dažnai užduodami klausimai

  Ar galiu kirpti plaukus įprastomis žirklėmis?

  Jei turite žirkles skirtas popieriui, tuomet ne. Nors jomis vis tiek galima kirpti ir pašalinti ilgį, žirklės dažnai pažeidžia galiukus ir palieka nelygių kraštų. Dar blogiau, jos blogai kerpa, todėl būsite priversti nuolat kirpti plaukus, todėl jų apdirbimas bus negražus. Jei mėgstate kirpti plaukus patys, galite įsigyti plaukų kirpimo žirkles.

  Ar geriau kirpti plaukus šlapius, ar sausus?

  Plaukus reikėtų kirpti drėgnus, kad kiekvieną sruogą būtų galima sušukuoti. Dėl šios priežasties kai kurie kirpėjai prieš kirpdami plaukus juos apipurškia vandeniu. Kiti stilistai taip pat naudoja tinkamą sauso kirpimo techniką, kad užtikrintų, jog kirpimas bus simetriškas ir pagal jūsų skonį.

  Ar blogai kirpti plaukus pačiam?

  Kirpimasis savo plaukais turi savų minusų ir privalumų. "Pasidaryk pats" kirpimas yra pigesnis, tačiau ne visada gali būti pasiektas salono kokybės rezultatas. Vis dėlto, turėdami pakankamai praktikos, galite įvaldyti kirpimą namuose. Tik įsitikinkite, kad turite užduočiai tinkamą įrankį Rinkitės žirkles su aštriais kraštais ir jūsų poreikius atitinkančiomis savybėmis, plaukų kirpimo žirklės turi būti kokybiškos.