Prekių katalogas

Permanentinio makiažo aparatai

 • Profesionalus permanentinio makiažo aparatas LABO
  Kodas: 5337-01
  Likutis: 20+ vnt.
  1990.00 
  Profesionalus permanentinio makiažo aparatas VENA
  Kodas: 5336-01
  Likutis: 20+ vnt.
  3390.00 
  609.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Permanentinio makiažo aparatas internetu

  Makiažas yra neatsiejama moters kasdienybės dalis, kuriuo jos mėgaujasi kone kiekvieną dieną. Makiažas gali suteikti moteriai visiškai kitokį įvaizdį, kuriuo jos gali pilnai atsiskleisti ir būti savimi bei mėgautis tobulai atrodančia oda. Šiandien vis dažniau populiarėja ir permanentinis makiažas, kuris išlieka itin ilgą laiką, priešingai nei kasdienis. Ną, o tam, kad atlikti tokio tipo makiažą, yra reikalingos tokios priemonės kaip ilgalaikio makiažo priemonės ir aparatas. Taip pat naudojant permanento aparatus jums gali itin praversti ir tokia permanentinio makiažo priemonė kaip kontrolinė šviesos rankenėlė permanento procedūroms, kuri padeda nustatyti ar tolygiai įvestas pigmentas procedūros metu ir po jos. Prašvietus iš karto matysite, kuriose vietose trūksta įvesto pigmento ir taip sumažinsite korekcijos poreikį bei tikimybę. Taip pat galite būti tikri, jog tokio tipo ilgalaikio makiažo aparatas yra saugus naudoti ir prie akių, todėl galėsite juo naudotis be jokios baimės.

  Kaip išsirinkti ilgalaikio makiažo aparatą?

  Permanento aparatas yra tobulas pasirinkimas, kuomet kalba pasisuka apie ilgalaikius makiažus. Taip pat šie aparatai yra itin sparčiai populiarėjantis tiek tarp meistrų, kurie vis dažniau ir dažniau pasirenka dirbti su jais, tiek ir tarp klientų, kadangi vis daugiau ir daugiau moterų renkasi mėgautis ilgalaikių procedūrų teikiamomis naudomis. Aukščiausios kokybės permanento aparatai gali būti nuo minimaliausio, puikiai tinkančio pradedančiosioms meistrėms, kurios dar nėra tikros ar tai ta procedūra, kurią jos nori atlikinėti, iki išskirtinio dydžio mobilių darbo stočių, skirtų profesionalams, kurie procedūras daro kiekvieną dieną itin aukštu lygiu. Salonams.eu siūlomi permanentinio makiažo aparatai yra pilnai sertifikuoti, todėl jie gali būti naudojami be jokių rūpesčių. Taigi, jeigu nusprendėte pasirinkti permanento aparatą darbui, įsitikinkite, jog prietaisas turėtų daugybę privalumų, kurių gali neturėti paprastesni tradiciniai, analoginiai aparatai. Stabilus adatų dažnis, nepaisant odos atsparumo yra užtikrinamas skaitmeninio valdymo bloko, o tai gali būti viena esminių sąlygų, renkantis prietaisą. Atsiradus odos atsparumams, įrenginys automatiškai sureguliuoja adatos dažnį, o tai yra būtina sąlyga norint efektyviai atlikti procedūras, kadangi yra išlaikomas stabilus adatos dažnis. Aukštos kokybės ilgalaikio makiažo aparatas užtikrina, jog juo bus lengva naudotis, jis bus lengvai prižiūrimas, valomas ir tarnaus itin ilgą laiką. Minimali odos trauma, pasiekiama naudojant aukštos kokybės permanentinio makiažo priemones, o kiekvienas adatos dūris bus tikslus, nuoseklus ir užtikrintas. Taip pat kai kurie permanento aparatai gali būti valdomi ir pedalais, kas palengvina atliekamos procedūros preciziškumą bei leidžia pasiekti maksimaliai tikslius rezultatus.

  Permanento aparato teikiamos naudos kiekvienam

  Kaip ir jau minėjome, vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi mėgautis ilgalaikio poveikio procedūromis, kurios išsilaiko itin ilgai ir nereikalauja kasdienio darbo. Permanentinio makiažo priemonių naudojimas gali būti itin naudingas skubantiems bei nuolat užimtiems žmonėms, kurie visur ir visada skuba ir ne visuomet randa laiko sau, bet nori atrodyti nepriekaištingai nuolatos. Būtent todėl ir nuolat populiarėja permanentinis makiažas, kurio dėka procedūros požymiai išlieka ypatingai ilgai, o makiažas atrodo tarsi būtų darytas ką tik. Permanentinio makiažo priemonės gali pasitarnauti atliekant įvairių rūšių makiažus - antakių, akių ar lūpų. Permanentinis makiažas yra laikomas puikia alternatyva tradicinei kosmetikai, kuri yra laikina bei reikalauja nuolatinio atnaujinimo ir priežiūros, o ilgalaikis makiažas užtikrins, kad jums nereikėtų praleisti pernelyg daug laiko prie veidrodžio.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti