Prekių katalogas

Galvos mokymams

 • Nesvarbu, ar mokotės daryti šukuoseną kitam žmogui, ar sau, manekeno galva yra labai naudinga priemonė.  

 • Nesvarbu, ar esate pradedantis kosmetologas, ar tiesiog norite išmokti tinkamai atlikti makiažą, manekeno galva yra gera pradžia. Manekenų galvos suteikia paprastą būdą praktikuoti pagrindinį makiažą. Naudodami manekeną galite daryti klaidas, pradėti viską iš naujo arba praktikuoti kelis makiažus vieno makiažo atlikimo metu.

  Manekeno galva su plaukais

  Manekeno galva su plaukais - tai galvos su plaukais, kurias grožio mokyklų studentai arba plaukų stilistai naudoja mokytis, praktikuotis arba tobulinti įvairius plaukų formavimo būdus. Šios manekenų galvos būna su įvairių tipų plaukais, įskaitant žmogaus plaukus, gyvūnų plaukus, sintetinius plaukus arba jų derinius, vadinamus "mišiniais".

  Ar galite pasipraktikuoti kirpti plaukus ant manekeno?

  Praktikai naudokite lėlę, peruką arba manekeno galvą būna parduodamos specialiai skirtos manekeno galvos šukuosenoms.Išbandykite plaukų kirpimo įgūdžius ant netikros galvos prieš kam nors kirpdami tikrus plaukus. Pasirūpinkite, kad lėlės, perukai ar manekenų galvos tarnautų ilgiau, iš pradžių apkirpdami savo treniruočių modelius ir kirpdami ilgus plaukus.

  Ar plaukų manekenai turi tikrus plaukus, manekeno galva su natūraliais plaukais

  Žmogaus plaukai manekenams dažniausiai atkeliauja iš Azijos, dažniausiai iš Kinijos, Indijos ir Korėjos. Taip pat naudojami ir europietiški plaukai, bet kadangi jie brangesni, dažniausiai juos rasite ant aukščiausios kokybės manekenų. Kai kurie žmonės mano, kad prekybai skirti žmogaus plaukai gaunami iš mirusių lavonų; taip nėra. Prekyba plaukais yra populiari ir pelninga veikla Azijoje. Kai kurie žmonės parduoda savo plaukus, kad gautų pajamų, o kiti gali aukoti plaukus dėl religinių priežasčių. Prekyba plaukais yra atskira tema, kuri peržengia šio vadovėlio ribas, tačiau bent jau naudinga žinoti, iš kur gaunama didžioji dalis manekenams skirtų žmogaus plaukų. Žmogaus plaukai skirstomi į skirtingas kokybės kategorijas.

  Manekenų galvos kainos

  Manekenų galvos gali būti gana brangios, todėl jums gali būti sunku išsiaiškinti, kodėl vieno ir kito modelio kaina skiriasi. Plaukų tipas ir kokybė yra pirmasis veiksnys, turintis įtakos manekeno galvos kainai. Antrasis pagal svarbą kainos veiksnys yra plaukų ilgis. Kadangi plaukų ilgis yra toks svarbus veiksnys nustatant manekeno galvos kainą, svarbu suprasti, kaip jie matuojami. Ne visi matuoja vienodai.

  Galvos plaukų ilgis

  Plaukų ilgis paprastai matuojamas nuo viršugalvio iki galiukų. Galvos viršugalvis yra viršugalvyje, link nugaros. Uždėję matavimo juostelę ant viršugalvio ir vilkdami ją žemyn iki pat plaukų galiukų gale, gausite bendrą ilgį nuo viršugalvio iki galų. Antras populiariausias plaukų matavimo būdas - nuo plaukų linijos (ties kakta) iki plaukų galiukų. Nuo plaukų linijos iki viršugalvio yra maždaug 3 cm ilgio, todėl svarbu išsiaiškinti, kaip pardavėjas matuoja plaukus. Metodas nuo viršugalvio iki galiukų yra plačiai naudojamas ir pripažintas, todėl natūralu, kad jis yra ir labiausiai paplitęs. Dabar vien ilgio nepakanka, kad suprastumėte, ką gaunate, nes plaukai dažnai būna sluoksniuoti.

  Manekeno galva šukuosenoms

  Beveik visų manekenių plaukai sluoksniuoti. Sluoksniuota manekeno šukuosena paprasčiausiai reiškia, kad trumpesni plaukai susilieja su ilgesniais. Jei manekenui aplink visą galvą bus padaryti vienodo ilgio plaukų skiepai, galiausiai aplink visą galvą atsiras dramatiški sluoksniai. Todėl paprastai manekenas gaminamas su ilgesniais plaukais viršuje ir trumpesniais plaukais nugaroje ir ties pakaušiu. Taip sukuriamas natūralesnis sluoksniavimo efektas. Jei rasite manekeną, kuris apibūdinamas kaip "vieno ilgio", tai reiškia, kad sluoksnių nėra. Tokios šukuosenos dar vadinamos "tampriu kirpimu". Nesluoksniuotos manekenės nėra dažnos. Paskutinis manekenėms būdingas dalykas, susijęs su sluoksniais, yra trumpų ir ilgų plaukų maišymas per visą galvą. Kaip matote šioje schemoje, maišomi skirtingo ilgio plaukai. Taip sumažinama manekeno kaina, nesumažinant bendro plaukų ilgio. Tai taip pat labai būdinga daugumai kosmetologinių manekenų.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti