Prekių katalogas

Apsiaustai, peniurai

 • 8.90
  9.90 Sutaupykite 1.00
  5.90
  7.00 Sutaupykite 1.10
 • Norint, kad jūsų klientas būtų saugus atliekamų grožio procedūrų metu, jums yra reikalingas kirpimo apsiaustas. Peniuaras kirpimui gali puikiai pasitarnauti netgi dirbant ir namų sąlygomis, kuomet jums yra reikalinga apsauga nuo krintančių plaukų ar nuo plaukų dažų. Atliekant plaukų dažymo procedūras dažnai pasitaiko, jog apsiaustai būna ištepami, todėl yra itin svarbu apsaugoti klientų drabužius, o kerpant plaukus, apsiaustai padeda apsisaugoti nuo plaukų, kurie gali ne tik įsikibti į drabužius, bet ir patekę ant kūno gali kelti itin nemalonų diskomfortą. Todėl dažant ar kerpant plaukus galite būti tikri, jog kirpimo apsiaustas jums puikiai pasitarnaus.

  Kirpimo apsiaustas saugioms grožio procedūroms

  Peniuaras kirpimui yra būtinas norint sėkmingai, efektyviai ir saugiai dirbti su klientais. Jie padeda klientus išlaikyti saugiais plaukų kirpimo ar dažymo procedūrų metu, o jums nereikia sukti galvos dėl galimų papildomų nemalonumų, kurie gali ištikti bet kada net ir stengiantis būti itin atsargiam. Peniuarai gali būti itin įvairūs, jie gali skirtis savo dydžiu, dizainu ar rūšimi, o be jų nėra įsivaizduojama nė viena procedūra. Kirpimo apsiaustai gali būti tiek ilgi, tiek trumpi, vienkartiniai ar itin žaismingi bei išsiskiriantys savo dizainu. Apsiaustai kirpimui gali pasitarnauti ne tik stengiantis apsaugoti klientą, bet ir itin pagyvinant jūsų grožio salono dizainą, todėl renkantis apsiaustus kirpykloms būtinai atkreipkite dėmesį ir į tai. Taip pat pagalvokite ir apie tai, kokią procedūrą jūs atliksite ir kam naudosite apsiaustą. Tokiu būdu jums bus lengviau nuspręsti, koks peniuaras kirpimui jums yra reikalingas. Apsiaustai, nepaisant jų dizaino, dažniausiai yra universalūs ir puikiai tinka visiems klientams - tiek vyrams, tiek moterims ar netgi vaikams, kadangi Salonams.eu asortimente yra ir vaikiškas kirpimo apsiaustas. Taip pat apsiaustai gali būti naudojami ne tik kirpimui ar plaukų dažymui, bet ir kitoms procedūroms, kurių metu yra reikalinga visapusiška kliento apsauga. Nors ir gali pasirodyti, jog visi peniuarai yra skirtingi dėl gausaus dizainų pasirinkimo, tačiau iš tiesų jie turi vieną tokią pačią ir labai svarbią funkciją - neperšlampamą medžiagą, kuri yra pagrindinė kirpimo apsiaustų sudedamoji dalis. Taip pat jie turi ir labai platų funkcionalumą bei daugybę panaudojimo galimybių, o jų universalumas leidžia jas naudoti bet kokio ūgio ir sudėties klientams. Taip pat svarbu paminėti, jog kokybiškas peniuaras kirpimui, dėl savo sudėties, užtikrins plaukų kirpimo metu jų slinkimą žemyn, todėl galite būti tikri, jog plaukai prie kliento neprikibs. Kiekvienas kirpimo apsiaustas turi patogų ir lengvai naudojamą kaklo užsegimą arba surišimą, o tai gali garantuoti, jog procedūrų metu klientas bus visiškai pilnai apsaugotas nuo išsitepimų ar plaukų prikibimų. Taip pat kokybiškas peniuaras kirpimui nesukels jokio diskomforto dėvint jį ir ilgesnių procedūrų metu.

  Peniuaras kirpimui profesionaliai apsaugai

  Peniuaras kirpimui arba paprastai vadinamas apsiaustas yra būtina norint atlikti kokybiškas grožio procedūras. Netgi ir naudojant juos namuose, jūs galite puikiai juos išnaudoti apsaugant kerpamą žmogų ar apsaugoti drabužius plaukų dažymo metu. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones taip pat įvairaus dizaino ir funkcionalumo peniuarus kirpykloms. Asortimente yra peniuaras, kirpimo apsiaustas, profesionalus apsiaustas, vaikiškas peniuaras, peniuaras kirpimui. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti