Prekių katalogas

Kėdės

 • 5.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  459.90
  521.90 Sutaupykite 62.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  259.00
  289.90 Sutaupykite 30.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  259.00
  289.90 Sutaupykite 30.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kirpyklos kėdė - tai pagrindinis sėkmingo ir patogaus kirpėjo darbo garantas. Stovimas kirpėjo darbas gali būti iššūkiu, todėl kirpėjo kėdė yra būtina norint patogiai ir efektyviai aptarnauti klientus. Kliento kėdė yra vienas pirmųjų dalykų, kurį pamatys klientas įėjęs į jūsų grožio saloną. Taip pat kirpyklos baldai gali ypatingai pagyvinti grožio salono interjerą ar netgi jį visiškai pakeisti ar atnaujinti. Kirpyklos kėdės gali būti tiek stacionarios - itin stabilios ir naudojamos vienoje vietoje, tiek mobilios - lengvos ir kompaktiškos, galimos naudoti bet kurioje grožio salono vietoje.

  Kirpyklos kėdės ir jų dizainas bei tipai

  Kirpyklos kėdė klientams yra vienas svarbiausių kirpyklos baldų. Klientams turi būti užtikrintas maksimalus ilgalaikis komfortas, kėdė neturi sukelti diskomforto ar nemalonaus skausmo sėdint joje ne vieną valandą. Profesionali kirpyklos kėdė gali užtikrinti patogumą klientui ir leisti jam sėdėti net ir vienoje vietoje nekeičiant pozos be jokio nuovargio. Kirpėjo kėdė yra ypatinga tuo, jog turi aukščio reguliavimo funkciją, o tai itin svarbu dirbant su skirtingais klientais ir norint užsitikrinti patogų darbą. Kliento kėdė yra labai stabili, todėl klientas gali jaustis visiškai saugiau net ir tuomet, kai yra keičiamas kėdės aukštis ar ji yra pasukama. Taip pat stabilumą užtikrina platus ir saugus kėdės pagrindas, kuris gali būti apvalus arba kvadratinis, o šiek tiek mažesnio tipo kėdės turi žvaigždės formos atramas. Kirpyklos kėdės yra išskirtinis ir funkcionalus grožio salono aksesuaras. Jos gali atrodyti ypatingai - itin didelės, tarsi fotelis, tačiau labai minkštos ir patogios, o tai užtikrina, jog klientas greitai ras jam patogią vietą kėdėje. Šios kėdės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų ilgaamžiškumą bei lengvą priežiūrą. Dažniausiai jos būna pagamintos iš odos medžiagos, kuri yra lengvai valoma drėgna šluoste netgi ir nuo dažų dėmių. Papildomo patogumo ir saugumo gali suteikti speciali atrama kojoms, kuri yra komplektuojama su kai kuriomis kėdėmis, tačiau netgi jei prie kėdės ir nėra pridedama atrama kojoms, ją galite įsigyti ir atskirai. Kirpyklų pakojis gali taip pat būti įvairaus dizaino, formos ir aukščio, todėl jums nekils sunkumų renkantis būtent jums patinkantį pakojį. Norint dirbti greitai ir efektyviai jums yra būtina funkcionali kirpyklos kėdė, kuri užtikrins aukščio reguliavimą, pasisukimą ar netgi kampo reguliavimą norint lengvai ir profesionaliai aptarnauti klientą bei atlikti jam pageidaujamas procedūras.

  Kirpėjo kėdė Jūsų grožio salone

  Svarbu žinoti, jog kirpyklos kėdės gali būti kelių skirtingų tipų. Jos gali būti stacionarios, itin praktiškos arba mobilios ir kompaktiškos. Profesionali kirpyklos kėdė - stacionari ir naudojama vienoje vietoje bei yra neatsiejamas kirpyklos baldas. Šio tipo kliento kėdė dažniausiai yra pastatoma vienoje vietoje, kur yra geras apšvietimas, matomumas ir didelis veidrodis. Šios kėdės gali turėti daugiau reguliavimo galimybių, tokių kaip aukščio, pasvirimo ir pasukimo reguliavimas bei dėl savo minkštų ir kokybiškų medžiagų būti patogesnės klientams, o svarbiausia - jos yra itin stabilios. Mobili kirpyklos kėdė - tokio tipo kėdės yra itin praktiškos bei kompaktiškos, kadangi užima mažiau vietos ir gali padėti efektyviai išnaudoti nedidelio grožio salono vietą. Jas taip pat galima lengvai panaudoti atliekant skirtingas procedūras dėl savo dydžio bei kompaktiškumo. Kirpėjo kėdė gali būti lengvai perstumiama į kitą vietą be jokių sunkumų, kadangi jos yra labai lengvos. Renkantis tokio tipo kėdę, svarbu įsitikinti, jog ji yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, turi kokybiškus ratukus, yra patogi sėdėjimui ir turi visas reikalingas reguliavimo funkcijas.

  Kliento kėdė profesionaliam naudojimui

  Kliento kėdė yra būtina norint sėkmingai atlikti grožio salono darbus bei užtikrinti klientui maksimalų galimą komfortą sėdint joje ne vieną valandą. Svarbu rinktis aukštos kokybės ir ypatingai funkcionalias kirpyklos kėdės tam, jog būtų užtikrintas patogumas ir grožio salono specialistui, ir klientui. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į kėdės dizainą, kadangi plataus asortimento dėka galite rinktis būtent jūsų grožio salonui tinkamas kirpyklos kėdes. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones. Asortimente yra kirpyklos kėdės, profesionali meistro kėdė, profesionali kėdė kirpykloms, profesionali kirpyklos kėdė, hidraulinė kirpyklos kėdė. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums tinkamas kliento kėdes, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai tarnaus ilgus metus.