Prekių katalogas

Indai sterilizacijai

 • Vienkartinis kartoninis indas atliekų surinkimui
  Kodas: 20247-01
  Likutis: 20+ vnt.
  0.40 
  12.90 
  18.90  Sutaupykite 6.00 
  5.90 
  6.40  Sutaupykite 0.50 
  Buteliukas su pompa, spalvotas 180 ml
  Kodas: 100799
  Likutis: 20+ vnt.
  3.20 
  4.30  Sutaupykite 1.10 
  16.00 
  20.90  Sutaupykite 4.90 
  Stiklinis indas įrankių dezinfekcijai 1500 ml
  Kodas: 129182
  Likutis: 20+ vnt.
  14.90 
  Sterilizacijos vokų sandarinimo aparatas BEA SUN
  Kodas: SUN-ZP001
  Likutis: 8 vnt.
  259.00 
  5.10 
  Stiklinis indas įrankių dezinfekcijai 750 ml
  Kodas: 122559
  Likutis: 20+ vnt.
  13.90 
  Karščiui atsparus indas procedūroms, 400 ml
  Kodas: 107214
  Likutis: 20+ vnt.
  2.60 
  INOX vandens distiliatorius
  Kodas: 100143
  Likutis: 20+ vnt.
  119.90 
 • Indai sterilizacijai internetu

  Daugkartinio naudojimo įrankius būtina dezinfekuoti po kiekvieno naudojimo. Taip pat ypatingai švariai būtina ir laikyti tokio tipo įrankius, todėl tam yra reikalingi indai sterilizacijai ar laikymui. Šie indai gali būti įvairių formų, dydžių ar turėti keletą skirtingų paskirčių, kurios tikrai atitiks kiekvieno grožio meistro poreikius. Na, o jeigu jums yra sudėtinga išsirinkti būtent tai, ko jūs norite ar pilnai nežinote savo poreikių, visuomet galite kreiptis į mūsų Salonams.eu konsultantus, kurie jus pakonsultuos visais jums rūpimais klausimais.

  Indai sterilizacijai ir kitos priemonės grožio meistrams

  Nesvarbu ar jūs esate kosmetologas, makiažo meistras ar netgi atliekate plastines operacijas, jums tikrai pravers indai sterilizacijai. Šie indai yra itin pigi, tačiau būtina kasdienė priemonė, norint užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams, o svarbiausia - būti tikriems dėl kliento sveikatos. Nešvarios priemonės gali užkrėsti odą ar netgi kraują ir turėti itin liūdnų pasekmių, todėl sterilių priemonių naudojimas yra būtinas kone bet kokioje grožio srityje. Kita svarbi priemonė galėtų būti medicininių atliekų surinkimo konteineris. Tokio tipo indai yra skirti surinkti kietas ar pavojingas medicinines atliekas, tokias kaip adatos, kaniulės, švirkštai ar vienkartinės pirštinės. Naudojant vienkartinius indus atliekoms surinkti galėsite būti tikri, jog pavojingos priemonės bus laikomos saugiai ir prireikus jas bus galima lengvai transportuoti ir išmesti, užtikrinant visapusišką saugumą pagal higienos ir sanitarinius standartus, o taip pat ir mechaninę saugą. Tai taip pat neleis nutikti nelaimingiems nutikimams, kuomet dėl neatsargaus medžiagų eksploatavimo įvyksta įpjovimai ar kiti nepageidaujami nutikimai. Šie indai gali būti įvairių dydžių ir turėti skirtingas funkcijas. Mažesni gali turėti vieną pagrindinį skyrių, o didesni gali turėti kelis, skirtingoms priemonėms mesti. Raudona įspėjamoji spalva leidžia lengvai pastebėti bei būti atidžiam dirbant šalia šių indų atliekoms mesti. Stiklinis indas įrankių dezinfekcijai yra patogus norint dezinfekuoti nedidelius įrankius, tokius kaip žirklės, pincetai, įvairūs antgaliai, žnyplutės ar kitos priemonės. Indai pagaminti iš aukštos kokybės stiklo užtikrina, jog su jais bus saugu dirbti bei atsparumą cheminiams biocidams. Jeigu jums yra svarbi priemonių išvaizda, galite pasirinkti labiau estetiškai atrodančius indus ar konteinerius. Dažniausiai tokie indai sterilizacijai yra gaminami iš skaidraus mėlyno stiklo, kuris simbolizuoja aukščiausio lygio dezinfekciją ir yra pripažįstamas visame pasaulyje. O kartu naudojamas ir Barbicide tirpalas dezinfekcijai leis įrankius dezinfekuoti su maloniu kvapu net ir klientų akivaizdoje.

  Vonelės įrankių dezinfekavimui - būtina kosmetologo priemonė

  Vonelės įrankių dezinfekavimui yra vienas kompaktiškiausių bei lengvai naudojamų pasirinkimų įrankių dezinfekcijai. Jos puikiai tinka metaliniams įrankiams dezinfekuoti, tokiems kaip nagų žnyplutės, žirklutės, pincetai ar plaukų priežiūros priemonės. Dažniausiai jos yra gaminamos iš polipropileno bei turi itin lengvą naudojimą, pakanka tiesiog supilti dezinfekavimo skystį į vonelės apačią, sudėti įrankius ir uždaryti, o įrankiai bus panardinami į dezinfekavimo skystį. Vonelės dėklas pakyla atidarant dėžutę ir tokiu būdu galite lengvai išimti dezinfekuojamus įrankius.

  Kokybiški indai sterilizacijai pigiau

  Indai sterilizacijai yra itin puikus, lengvai naudojamas ir efektyvus pasirinkimas norint turėti sterilius, švarius bei ne vieną kartą naudojamus įrankius. Jie padeda lengvai ir greitai dezinfekuoti priemones, kurias tenka naudoti ne vieną kartą per dieną, o tai leidžia užtikrinti svarbiausią dalyką - klientų higieną. Salonams.eu parduotuvė grožio profesionalams, kurioje rasite visas jums reikalingas priemones vienoje vietoje už ypatingai gerą kainą. Asortimente taip pat yra sterilizavimo vokų sandarinimo aparatas, kuris yra skirtas uždaryti dezinfekcijos maišelius, vandens distiliatorius kosmetologams, kuris puikiai veikia gaminant distiliuotą vandenį, vonelės dezinfekavimui ir kitos priemonės. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas dezinfekavimo priemones, o svarbiausia - įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint dirbti su ypatingai švariais įrankiais ir turėti laimingus klientus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti