Prekių katalogas

Porankiai manikiūrui

 • 35.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Ieškote manikiūro porankio? Šis manikiūro porankis yra būtina profesionali manikiūro priemonė. Manikiūro porankis pagamintas iš minkšto pliušinio audinio, kuris nepažeis jūsų odos. Šis manikiūro porankis skirtas jūsų kairei arba dešinei rankai. Kartu šis nagų porankis pagamintas iš kokybiškos silikoninės medžiagos, kuri yra netoksiška ir patvari. Išskirtinio dizaino, gali būti kaip stalviršio puošmena, nagų lako stovas ir atlikti kitas funkcijas. Profesionalūs porankiai manikiūrui, stiprus praktiškumas ir patogus naudojimas. Salonams.eu svetainėje taip pat galite rasti kitų gerų pasiūlymų manikiūrui ir įrankių, grožio ir sveikatos srityse!

  Porankis manikiūrui

  Salonams.eu porankiai manikiūrui gaminiuose naudojame tik geros kokybės dirbtinę odą (mikropluošto odą), ji yra minkšta, patvari ir patogi liesti, geresnė nei silikoninė manikiūro atrama. Tinka naudoti beveik visų markių nagų lempoms - Jūsų nagų lempą galima lengvai pastatyti prie manikiuro porankiu taip sutaupant vietos ant nagų stalo. Manikiūros efektyvumo pagerinimas - Jūs sėdite tiesiai, nebeskaudės nugaros, jūsų klientas sėdi tiesiai, daugiau komforto abiems. Daugiau vietos atlikti rankų manikiūrui - Atlaisvina daug vietos ant jūsų stalo, todėl galite išlaikyti tvarkingą ir organizuotą darbo vietą, pagerina manikiūro efektyvumą, verta pinigų!

  Nugaros skausmo sprendimas porankis manikiurui

  Ilgą laiką kovojau su nugaros ir kaklo skausmais, todėl desperatiškai ieškojau bet ko, kas leistų man vis dar patogiai dirbti savo darbą. Išbandžiau įvairias kėdes, stalus, pratimus... Tačiau niekas iš tiesų nepadarė didelio pokyčio. "Mūsų profesijos problema yra ta, kad nuo sėdėjimo sulinkus daug valandų per dieną ir tikrai per daug dienų per savaitę įsisaviname labai blogą laikyseną. Norime tinkamai apžiūrėti klientų nagus, o dirbdami su smulkiomis detalėmis per daug pasilenkiame ir atsiremiame į stalą. Beveik neįmanoma sėdėti tiesiai, kai kliento rankos beveik plokščiai padėtos ant stalo arba šiek tiek pakeltos ant pagalvėlės, tam, kad viso to išvengti į pagalbą ateina porankis manikiūrui.

  Manikiūras kas tai ?

  Tai, kaip rūpinatės savo rankomis, atspindi, kaip rūpinatės savimi. Dauguma moterų savo nagus laiko vienu iš savo ginklų - tiek kovai, tiek gynybai, tiek viliojimui, tiek darbui. Nuo neatmenamų laikų moterys ėmė rūpintis savo rankomis ir nagais tik estetiniais tikslais. Visur visada galima sutikti moterų su tobulai sutvarkytais nagais ir jos turi savo priežastis, kodėl nori pasidaryti manikiūrą. Daugelis moterų mano, kad gražiai nulakuoti nagai pagerins jų išvaizdą, o kai kurios jį renkasi vien todėl, kad jis kainuoja mažiau nei rankų ir nagų terapija. Kiekviena nori atrodyti reprezentatyviai.

  Manikiūro privalumai

  Išgirdusios žodį manikiūras, moterys visada įsivaizduoja puikiai sutvarkytus nagus, švelnias rankas ir visus su tuo susijusius malonius dalykus. Ką iš tikrųjų galima gauti iš manikiūro? Kai nueisite į manikiūro saloną, jūsų rankos ir nagai bus palepinti, kad atsipalaiduotų, būtų gydomi ir pagražintų jūsų rankas bei nagus. Manikiūras turi daug privalumų. Nesvarbu, ar klientas nori pagerinti savo nagų išvaizdą, ar sutvarkyti pažeistus nagus ar odeles, manikiūras paprastai gali patenkinti jo poreikius. Manikiūras ne tik padeda išspręsti daugelį kliento jau turimų nagų problemų, bet ir gali užkirsti kelią daugeliui galinčių kilti problemų, pavyzdžiui, pakibusiems nagams, lūžinėjantiems nagams ir rankų bei odelių raukšlėms.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti