Prekių katalogas

Plautuvės

 • 5.90
  7.50 Sutaupykite 1.60
 • Galvos plautuvė, kaip tinkamai išsirinkti galvos plautuvę?

  Galvos plautuvė – būtinas ir vienas svarbiausių kirpyklos baldų, norint užtikrinti visapusiškai patogų ir aukščiausios kokybės darbą. Salonams.eu siūlo įvairaus tipo galvos plautuves, kurios būtent tiks prie jūsų salono dizaino. Vienas maloniausių dalykų klientams kirpykloje yra tai, jog jų plaukai bus išplauti profesionalo kokybiškai, o kad tai suteikti, galvos plautuvės turi būti itin aukštos kokybės ir turi suteikti klientui maksimalų komfortą bei leisti mėgautis sėdint, kol yra atliekamos procedūros. Užtikrinti maksimalų komfortą klientams yra svarbu dėl to, jog jiems gali prireikti sėdėti ne vieną valandą, o nekokybiški kirpyklos baldai gali sugadinti visą malonumą mėgaujantis procedūromis. Taip pat svarbu paminėti, jog ilgainiui tai netgi gali atbaidyti klientus, todėl yra svarbu užtikrinti, jog klientas jausis patogiai ir bus atsipalaidavęs bei tokiu būdu jam bus užtikrinamas geriausias klientų aptarnavimas. Mūsų siūlomi kirpyklos baldai yra profesionalių dizainerių darbo rezultatas. Jie žaviai tiks prie viso jūsų salono interjero ir sukurs itin jaukią atmosferą, o tai yra itin svarbu norint turėti jaukų ir patrauklų salono interjerą. Galvos plautuvė ir kiti kirpyklos baldai yra aukštos kokybės, komfortiški, lengvai prižiūrimi ir svarbiausia ilgaamžiai, todėl jums nereikės sukti galvos dėl nekokybiškų gaminių, kuriuos reikėtų dažnai atnaujinti. Mūsų kirpyklų įranga dar yra žinoma kaip vieni geriausių kirpyklos baldų. Čia galite rasti ne tik mobilias galvos plautuves, jų priedus ar kitas sudedamąsias dalis, bet ir prabangių galvos plautuvių, kurios reguliuojasi visomis reikiamomis kryptimis bei yra su atramomis kojoms, reguliuojamo aukščio bei pasisukančiomis kriauklėmis ir yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, taip užtikrinant, jog klientas galės patogiai ir be jokio vargo jose sėdėti ilgą laiką. Salonams.eu asortimente yra: Stacionari kirpyklų įranga profesionaliam naudojimui. Mobili kirpyklų įranga, tokia kaip mobili galvos plautuvė galinti užtikrinti efektyvią salono veiklą. Kokybiškos, visapusiškai reguliuojamos ir vandenį taupančios galvos plautuvės. Kompaktiška įranga, mažesnė mobili kriauklė su ilgesnėmis žarnomis maksimaliam salono mobilumui. Galvos plautuvė su papildoma vieta rankoms, reguliuojamomis kojų atramomis ar kriaukle siekiant užtikrinti didžiausią komfortą klientams. Kirpyklos baldai įvairaus dydžio komplektais.

  Kirpyklos baldai komplektais, į ką svarbu atsižvelgti perkant?

  Kirpyklos baldai - dar viena svarbi funkcionalaus ir žavaus salono dalis. Salonams.eu asortimente yra profesionali kirpyklos konsolė, mobili galvos plautuvė, dviguba kirpyklos plautuvė ir kita profesionali kirpyklų įranga ar baldai. Baldų komplektus sudaro baldų rinkiniai nuo 2 dalių, kuriuose yra galvos plautuvė ir papildoma kėdė. Taip pat galima rinktis iš daugiau dalių turinčių baldų komplektų, kuriuose yra daugiau papildomų kėdžių. Svarbu paminėti tai, jog norint turėti itin patrauklų interjerą salone bei lengvai valdyti visus atliekamus darbus, yra itin svarbu suderinti visus sudedamuosius elementus, nuo apmąstymo ar salone yra papildoma mobili kriauklė ar kita reikalinga kirpyklos įranga bei yra svarbu apgalvoti ir bendrą salono interjerą, kuriam yra reikalingi ir tarpusavyje derantys kirpyklos baldai. Jeigu jums nėra reikalingi kirpyklos baldai komplektuose, mūsų asortimente galite rasti ir pavienės kirpyklų įrangos. Norime paminėti, jog tiek mobili kriauklė, tiek stacionari galvos plautuvė yra vieni populiariausių bei geriausiai vertinamų pasirinkimų mūsų asortimente.

  Mobili galvos plautuvė, kaip pasirinkti tinkamai?

  Mobili kriauklė – tai vienas paprasčiausių pasirinkimų sėkmingai kirpyklos veiklai. Mobili galvos plautuvė suteikia galimybę lengvai išplauti kliento plaukus bei užtikrinti, jog klientas nepatirs diskomforto. Šio tipo galvos plautuvė yra itin mobili bei lengva, todėl ja lengva naudotis bei ją galima panaudoti, bet kokioje, jums patogioje vietoje. Įsitikinkite, jog galvos plautuvė yra pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, kurį būtų galima itin lengvai išvalyti nuo dažų likučių ar plaukų. Taip pat jos turi turėti lengvą kampo reguliavimą bei vandens išleidimo angą su žarna arba talpa, skirta vandeniui išleisti lengvam plautuvės naudojimui. Taip pat mobili kriauklė gali turėti papildomus padėkliukus priemonėms susidėti, taip palengvinant kirpėjo darbą. Mobili kriauklė yra viena pigiausių, bet ir viena efektyviausių investicijų norint sėkmingai aptarnauti klientus, todėl yra svarbu investuoti į aukštos kokybės priemones ir baldus tokius kaip mobili galvos plautuvė, kuriuos rasite salonams.eu asortimente.

  Kirpyklų įranga efektyviam darbui - dėmesys jūsų salonui

  Platus galvos plautuvių pasirinkimas salonams.eu asortimente leis išsirinkti būtent jums tinkamą plautuvę ir užtikrins maksimalų komfortą jūsų klientams bei jums. Tinkama galvos plautuvė leis jūsų kirpyklai išsiskirti iš kitų suteikdama malonumą jūsų klientams mėgautis procedūromis, kadangi klientai galės visiškai atsipalaiduoti ir patirti visus teikiamus jūsų salono privalumus, o tai ilgalaikėje perspektyvoje padidins jūsų klientų skaičių. Įsitikinkite, jog kirpyklų įranga yra tinkama tiek kirpėjui, tiek jo klientui. Kirpėjui privalumai yra tai, jog kirpyklos įranga būtų funkcionali, patvari ir efektyvi bei būtų pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Klientui yra svarbu tai, jog jis jaustųsi atsipalaidavęs bei sėdėtų komfortabiliai. Salonams.eu elektroninėje parduotuvėje yra galimybė rinktis tarp daugybės kirpyklų įrangos rinkoje lyderiaujančių gamintojų bei galimybė išsirinkti būtent jums tinkamo dizaino kirpyklų įrangą ar reikiamos medžiagos kirpyklų baldus. Aukščiausios kokybės baldai kirpykloms itin gera kaina, tokie kaip masažinė galvos plautuvė, stacionari galvos plautuvė, profesionali galvos plautuvė, mobili kriauklė ar kita kirpyklų įranga, o greitas pristatymas leis mėgautis nauja galvos plautuve jau netrukus po užsakymo.