Prekių katalogas

Frezų rankenos

 • EXO universalus frezavimo galvutės laikiklis
  Kodas: 148108
  Likutis: 20+ vnt.
  5.60 
  Atsarginė frezos rankenos plastikinė detalė
  Kodas: 3641-01
  Likutis: 17 vnt.
  2.60 
  5.10  Sutaupykite 2.50 
  Frezos rankenos laikiklis
  Kodas: 2535-01
  Likutis: 20+ vnt.
  3.40 
  4.99  Sutaupykite 1.59 
  SAEYANG atsarginė rankena H-200 MARATHON frezai
  Kodas: 113895
  Likutis: 20+ vnt.
  149.90 
  Atsarginė frezos rankena COMBI 24 aparatui
  Kodas: 124512
  Likutis: 20+ vnt.
  279.00 
  PROMED 4030-SX2- PODO frezos rankena su vakuumo funkcija
  Kodas: GLOWICA4030SX
  Likutis: 2 vnt.
  890.00 
  Atsarginė rankena frezai JD500 / JD700
  Kodas: 123402
  Likutis: 20+ vnt.
  33.90 
  Atsarginė nagų frezos rankena PROMED 525/625
  Kodas: GLOWICA525/625
  Likutis: 6 vnt.
  100.90 
  Atsarginė frezos rankena MARATHON ES6
  Kodas: 122287
  Likutis: 14 vnt.
  111.90 
  MARATHON laikiklis frezos rankenai
  Kodas: 127067
  Likutis: 0 vnt.
  7.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Nagų frezos rankenėlė internetu

  Priemonės, tokios kaip nagų freza šiandieną yra būtinos kiekvieno grožio specialisto asortimente. Nagų frezos yra naudojamos tiek manikiūrui, tiek pedikiūrui ir pasižymi itin dideliu veiksmingumu. Jos yra naudingos, kuomet reikia pašalinti seną gelį nuo nago, todėl ši procedūra tampa daug greitesnė bei efektyvesnė, o sutaupytas laikas gali būti skiriamas kitoms procedūroms atlikti. Būtent ši priežastis yra viena pagrindinių, kodėl nagų frezos yra naudojamos taip dažnai. Nuolat atliekant procedūras yra naudinga ir atsarginė frezos rankenėlė. Jas yra naudinga turėti visuomet su savimi, kadangi niekas negali žinoti, kada nutiks koks nors nenumatytas atvejis ir frezos rankena nustos veikti. Frezos rankenėlė gali sugesti dėl keletos priežasčių, tai gali būti netinkama jos priežiūra, nukritimai, todėl būkite tikri, jog visuomet turite savo asortimente atsargine frezos rankeną.

  Frezos rankenėlė visiems atvejams

  Nepaisant to, jog jūs esate tikri, jog dirbate ir naudojate tinkamai nagų frezos rankenėlę, visuomet geriau būti tikram ir saugiam bei pasiruošusiam spręsti nenumatytus atvejus. Pasitaiko situacijų, kuomet viduryje procedūros kas nors nutinka nagų frezai, o procedūrą reikia tęsti, tačiau jūs neturite kitos frezos rankenėlės. Tam, jog šiai problemai būtų užkirstas kelias jums pravers turėti ne vieną, o kelias frezos rankenėles. Rūpindamiesi grožio meistrais mes atrinkome geriausius laiko ir kokybės patvirtintų gamintojų gaminius, tokius kaip marathon frezos rankenėlė ir galime juos pasiūlyti jums bei leisti jums būti užtikrintiems ir pasiruošusiems bet kokioms situacijoms. Taip pat norime pabrėžti, jog nagų frezos naudojimas populiarėja ir namuose, kuomet moterys renkasi pačios atlikti pedikiūro ar manikiūro procedūrą, todėl naudojant neprofesionaliai galimas ir didesnis klaidų kiekis, kuris gali lemti ir prietaiso tarnavimo laiką, o tam, kad nereikėtų pirkti naujo prietaiso, galima naudoti atsargines dalis, tokias kaip frezos rankenėlė. Derėtų žinoti ir tai, jog nuo frezos rankenėlės priklauso ir darbo kokybė bei komfortas. Galite rasti ir profesionalių frezos nagams rankenėlių, kurios turi anti-vibracinę sistemą, kuri padidina darbo komfortą.

  Kaip tinkamai prižiūrėti frezos rankeną?

  Įsigijote frezos rankenėlę ir svarstote kaip ją tinkamai prižiūrėti bei naudoti? Mes turime jums keletą patarimų, kurie tikrai prailgins jos tarnavimo laiką ir leis mėgautis nagų frezos rankenėle daugiau ilgiau. Nepalikite frezos rankenėlės įjungtos į elektros lizdą, kuomet su juo nedirbate. Ši taisyklė yra paprasta ir galiojanti kone visiems prietaisams. Jeigu prietaisas yra nenaudojamas, tačiau paliekamas įjungtas į lizdą, įrenginys yra ir toliau maitinamas, o tai sutrumpina jo tarnavimo laiką. Frezos rankena neturėtų būti jungiama be antgalio. Tai daryti netgi draudžiama, kuomet prietaisas yra įjungiamas be antgalio ar strypo. Dėl šios priežasties įvorės mechanizmas gali užstrigti, o tai tikrai turės nemalonių pasekmių įrenginio tarnavimui, kadangi atsiradusi įkrova gali sugadinti rotorių. Jeigu jau taip nutiko, tuomet geriausias ir lengviausias variantas yra keisti rotorių arba visą frezos rankenėlę. Niekuomet neperjunkite frezos pirmyn-atgal iš karto - palaukite, kol freza rankenėlė visiškai sustos. Taip pat nepamirškite ir tinkamai nustatyti nagų frezos rankenėlės greičio. Dar vienas svarbus aspektas, kuris prailgina frezos rankenėlės tarnavimo laiką yra jos reguliarus valymas. Tai yra svarbu, nes susikaupęs didelis kiekis dulkių gali užkimšti viduje esančius mechanizmus, o taip nutikus, nauja nagų frezos rankenėlė bus vienintelė išeitis. Būkite tikri, jog frezos rankenėlė nebus išmetama, kadangi tai gali reikšti kone momentalų frezos veikimo nustojimą. Taip nutikus, greičiausiai bus reikalinga nauja frezos rankenėlė.

  Marathon frezos rankenėlė - vienas geriausių pasirinkimų

  Svarstote, kokia nagų frezos rankenėlė yra geriausia? Tuomet galite būti tikri, jog marathon frezos rankenėlė bus tikrai tinkamas pasirinkimas, kuris tinkamai prižiūrimas tarnaus ilgus metus bei užtikrins atliekamų paslaugų kokybę. Ši frezos rankenėlė yra gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų naudojant specialias technologijas, o tai leidžia ją priskirti prie profesionalių gaminių. Taip pat Salonams.eu asortimente yra tokios prekės kaip atsarginė frezos rankena, rankena frezai, atsarginis varikliukas frezos rankenai ir kitos prekės, skirtos manikiūro ir pedikiūro procedūroms. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas priemones ir įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint užtikrinti maksimalų klientų pasitenkinimą ir atliekamų procedūrų kokybę.