Prekių katalogas

Plaukų džiovintuvai

 • Plaukų džiovintuvai - dėmesys Jūsų plaukams

  Viena priežasčių, galinčių labiausiai sugadinti moters dieną, yra susivėlę ar sunkiai iššukuojami plaukai. Tačiau šios problemos galima nesunkiai išvengti pasirinkus tinkamą ir profesionalų plaukų džiovintuvą, kuris padėtų ne tik išdžiovinti plaukus, bet ir suformuoti jums tinkančią šukuoseną greitai ir be papildomų sunkumų. Jeigu norite turėti nepriekaištingus plaukus, įsitikinkite, jog naudojate tam tinkamą džiovintuvą, kuris kaip ir naudojamos įvairios priemonės, turi būti aukštos kokybės, norint džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais. Salonams.eu asortimente rasite būtent jums tinkamo tipo plaukų džiovintuvą. Plaukų džiovintuvas arba dar kitaip vadinamas fenas plaukams yra neatsiejama moters gyvenimo dalis, o kalbant apie žavią šukuoseną, tai yra vienas svarbiausių prietaisų jos priežiūroje. Rinkdamiesi plaukų džiovintuvą, įsitikinkite, jog jis yra tinkamiausias jūsų plaukams. Svarbu paminėti, jog šiandieniniuose džiovintuvuose apstu įvairiausių funkcijų, galinčių nustebinti net ir patyrusį plaukų specialistą, o platus priedų pasirinkimas leis ne tik kryptingai išdžiovinti visų tipų plaukus, bet ir juos formuoti.

  Kokį plaukų džiovintuvą pasirinkti?

  Plaukų džiovintuvas su jonizatoriumi padės puoselėti bei apsaugoti jūsų plaukus nuo įsielektrinimo, šiaušimosi ir išsausėjimo. Plaukų džiovintuvai su multifunkcinio oro srauto technologija yra naudingi tuo, jog plauką džiovina karštu oru kartu su pučiamu vėsaus oro srautu. Taip jūsų plaukas yra džiovinamas efektyviau, neišsausėja ir mažiau veliasi, taip pat jam neleidžiama perkaisti, kadangi džiovinant plaukus tokio tipo džiovintuvu vėsaus oro srautas jį atvėsina. Plaukų džiovintuvas su vandens jonais. Šio tipo plaukų fenas padės jūsų plaukams išlikti blizgantiems, glotniems ir neleis jiems išsausėti, taip pat leis džiaugtis mažiau besiveliančiais ir besišakojančiais plaukais. Jeigu jums reikia plaukus išdžiovinti ypatingai greitai, tuomet šis džiovintuvas bus puikus pasirinkimas, kadangi plaukus galėsite išdžiovinti žymiai greičiau nei su paprastu plaukų džiovintuvu. Plaukų džiovintuvai su infraraudonaisiais spinduliais neleis jūsų plaukams išsausėti ir leis mėgautis greitu jų išdžiovinimu. Šis fenas plaukams yra ypatingas tuo, jog plaukus džiovina iš vidaus, o ne sausina jų paviršių. Tokiu būdu plaukai išlieka kupini drėgmės, švelnūs bei ypatingai blizgantys. Taip pat infraraudonieji spinduliai yra naudingi galvos odai, o naudojamas priemonės plaukams padeda jas pasisavinti greičiau ir efektyviau. Plaukų džiovinimo šukos yra vienas geriausių pasirinkimų skubantiems, kadangi jos džiovina ir šukuoja plaukus vienu metu. Šis plaukų džiovinimo būdas leis jums greitai ir efektyviai sutvarkyti šlapius plaukus, o lygių ir nesiveliančių plaukų efektą užtikrins jonų technologija, neleidžianti plaukams įsielektrinti bei padidinanti jų blizgesį. Šis džiovintuvas yra nedidelis ir itin kompaktiškas, todėl jis bus itin patogus jūsų kelionių metu.

  Plaukų džiovintuvas – efektyvi priemonė taupyti laiką ir jaustis gražiai

  Šiandieną gausu įvairiausių plaukų džiovintuvų, o tinkamam jo išsirinkimui turėtumėte nepagailėti laiko. Jeigu nežinote kaip išsirinkti jums tinkamą plaukų džiovintuvą, pasikonsultuokite su specialistais, kurie jums patars visais klausimais. Salonams.eu asortimente rasite plaukų džiovintuvus nuo mažų iki didelių, nuo paprastų iki profesionalių – keliaujantiems pravers nedidelis plaukų fenas ar plaukų džiovinimo šukos, o turintiems tankius plaukus ar garbanas, būtų pravartu įsigyti didesnį džiovintuvą su difuzoriumi, kuris pakelia plaukus nuo šaknų ir tokiu būdu juos sugarbanoja bei padidina plaukų apimtį. Patogus šių prietaisų įsigijimas internetu salonams.eu elektroninėje parduotuvėje ir greitas pristatymas leis sutaupyti papildomo laiko, kurį galėsite skirti svarbesniems užsiėmimams.

  Plaukų džiovintuvai internetu

  Ieškantiems, kur yra parduodami plaukų džiovintuvai profesionalams ir kiekvienam, besirūpinančiam savo plaukais, siūlome susipažinti su Salonams.eu elektroninėje parduotuvėje esančia produkcija. Parduotuvėje prekiaujama tik specialiai atrinktais kokybiškais plaukų džiovintuvais ir kitomis grožio prekėmis. Profesionalus plaukų džiovintuvas Valera prikaustys jūsų dėmesį, o asortimente rasite ir kur kas daugiau fenų plaukams. Asortimente yra plaukų džiovintuvas Kiepe, Kessner, Labor PRO, Gordon, Upgrade ir kiti rinkoje garsiausių gamintojų įrenginiai. Taip pat kataloge yra profesionalūs pastatomi plaukų džiovintuvai, pakabinami plaukų džiovintuvai, infrazonai ar plaukų drėkintuvai. Fenas plaukams internetu leis mėgautis sutaupytu laiku bei leis tinkamai pasirūpinti lengva savo plaukų priežiūra ir suteiks ypatingą žavesį jūsų plaukams.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti