Prekių katalogas

Ultragarso mentelės

 • Ultragarsiniai odos aparatai (dar vadinami ultragarsinėmis odos šluotelėmis) yra metaliniai prietaisai, naudojami giliai atkimšti poras ir išvalyti odą. 

 • Išgirdę frazę "ultragarsinis veido odos aparatas" tikriausiai pagalvojate apie vieną iš tų vibruojančių guminių odos priežiūros prietaisų, kurie naudojami norint pagerinti veido valymą. Nors šie veido šveitikliai patys savaime veikia, iš tikrųjų jie nėra ultragarsiniai odos šveitikliai.

  Ultragarsinis veido valymo aparato veikimas

  Jei manote, kad  ultragarsinis veido valymo aparatas valo odą naudodamas vibraciją, esate teisūs. Tačiau vietoj guminio formato šie šveitikliai yra pagaminti iš metalo ir naudoja aukšto dažnio vibracijas per garso bangas, kad transformuotų odą nuo ląstelės iki ląstelės. "Ląstelės pradeda "kalbėtis" tarpusavyje, o jūsų poros plačiai atsiveria, todėl nešvarumai ir šiukšlės švelniai vibruoja ir nušveičiamos“.

  Kaip veikia ultragarsas ir ultragarso mentelė?

  Ultragarsas padeda pasiekti trumpalaikių, momentinių pokyčių ir daug ilgesnio laikotarpio rezultatų. Tai pasiekiama keliais būdais. Ultragarso šiluma ir vibracijos gali būti sukurtos taip, kad sukeltų terminį poveikį įvairiuose odos gyliuose ir gilesniuose audiniuose. Ultragarso bangų skleidžiama šiluma padidina kraujotaką, aprūpinančią fibroblastus, labiausiai paplitusias odos ląsteles, padedant odai atjaunėti ir padidinti kolageno gamybą. Ultragarso mentelė naudoja ultragarso bangas ir jomis taip pat galima selektyviai sužeisti odą ir taip sukelti natūralią gijimo reakciją. Šie bendri terminiai poveikiai sukelia odos pakėlimą, stangrinimą ir stangrinimą, kurį galima pajusti po ultragarso terapijos. Pagerėjimą lemia naujo kolageno augimas ir elastino skaidulų tiesinimas odoje. Taip naudojama ultragarso energija taip pat pagerina paviršinį odos sluoksnį, jį nušveičia ir išlygina, dėl to, kaip atrodo, pagerėja odos spalva ir veido spalva. Kai kurie pacientai pranešė, kad jų oda taip pat mažiau riebaluojasi.

  Ultragarso energija veidui

  Mokslininkai nustatė, kad ultragarso energija gali laikinai pakeisti išorinio odos sluoksnio struktūrą, todėl aktualios priemonės lengviau pasiekia vidinius audinių sluoksnius. Ultragarso energijos sukeliami greiti virpesiai keičia ląstelių membranų pralaidumą ir didina fibroblastų aktyvumą bei kolageno susidarymą. Sonoforezė - tai ultragarso gebėjimas pagerinti aktualių priemonių patekimą per odos barjerą. Kavitacija - reiškinys, kurio metu susidaro maži dujų burbuliukai, didėjantys su kiekvienu papildomu ultragarso poveikiu, sukelia struktūrinius odos sutrikimus, dėl kurių padidėja pralaidumas. Nustatyta, kad žemo dažnio ultragarsas, kurio dažnis siekia 20 kHz, idealiai tinka odos pralaidumui didinti. Toks pralaidumas gali išlikti iki 12 valandų po gydymo ultragarsu. Šios išvados atveria naujas galimybes derinti ultragarsą su vietinio poveikio odos atjauninimo priemonėmis.

  Ultragarsinio veido valymo aparato privalumai

  • Giliai valo odą
  • Šveičia odą
  • Sumažina poras
  • Pagerina odos tekstūrą ir tonusą
  • Švelnesnis nei kiti šveitimo būdai

  Nors poros iš tikrųjų negali sumažėti dėl genetikos, tačiau naudojant giliai valantį ultragarsinį odos šveitiklį galima pašalinti net labiausiai įsisenėjusius susikaupusius nešvarumus ir veido šiukšles, todėl poros atrodo mažiau išsiplėtusios. Be to, pašalinus visas susikaupusias nuosėdas, į odą geriau įsiskverbia gydomosios priemonės, o tai, pasak ekspertų padeda pagerinti odos tekstūrą ir tonusą, todėl dažnai oda tampa lygesnė ir šviesesnė.

  Odos tipo aspektai

  Vienas didžiausių ultragarsinio veido odos valymo privalumų yra tai, kad jis yra vienas švelniausių odos šveitimo būdų rinkoje. Kosmetikos ir grožio ekspertai sako, kad jie ypač tinka tiems, kuriems netinka kiti šveitimo būdai, pavyzdžiui, šveitikliai, šepečiai ar cheminis šveitimas.

  Kaip dažnai naudoti veido valymą ultragarsu ?

  Kaip ir įprasto odos šveitimo atveju - šveitikliu ar šepetėliu geriausia ultragarsinį , kad ultragarsinis veido valymo aparatas būtų naudojamas dažniau kaip 2-3 kartus per savaitę. Ji siūlo stebėti, kaip reaguoja jūsų oda, ir, atsižvelgiant į tai, didinti arba mažinti naudojimo dažnumą.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti