Prekių katalogas

Kosmetikos lagaminas

 • Kosmetikos lagaminas yra skirtas įvairiems grožio reikmenims laikyti. 

  Didelis 4 dalių lagaminas kosmetikai XXXL 4in1 BLACK
  Kodas: 10136-03
  Likutis: 20+ vnt.
  139.00 
  12.90 
  18.90  Sutaupykite 6.00 
  Talpi moteriška kosmetinė VIKTORIA
  Kodas: 10107
  Likutis: 9 vnt.
  8.40 
  13.90  Sutaupykite 5.50 
  Permatoma kosmetinė
  Kodas: 10134-01
  Likutis: 2 vnt.
  4.50 
  5.00  Sutaupykite 0.50 
  Meistro lagaminas, sidabro spalvos
  Kodas: 1087-01
  Likutis: 1 vnt.
  74.90 
  136.90  Sutaupykite 62.00 
  Kokybiška talpi moteriška kosmetinė SHINE
  Kodas: 10106
  Likutis: 1 vnt.
  5.99 
  Grafinė kosmetinė EYELASHES
  Kodas: 10144
  Likutis: 1 vnt.
  3.99 
  Profesionalus kosmetikos lagaminas T-27 BLACK
  Kodas: 136920
  Likutis: 20+ vnt.
  369.00 
  Profesionalus kosmetikos lagaminas BLACK
  Kodas: 136922
  Likutis: 19 vnt.
  469.00 
  Profesionalus kosmetikos lagaminas T-27 SILVER
  Kodas: 136921
  Likutis: 20+ vnt.
  369.00 
  Profesionalus kosmetikos lagaminas T-27 ROSE GOLD
  Kodas: 136919
  Likutis: 20+ vnt.
  369.00 
 • Kosmetikos lagaminas jo panaudojimas

  Moterys negali apsieiti be daugybės su grožiu susijusių produktų ir priedų. Nesvarbu, ar tai būtų veidas, plaukai, ar kūnas, kiekviena jų turi būti prižiūrima bendrai, kad jaustųsi gerai ir būtų pasiruošusios pasitikti naują dieną.Todėl joms reikia specialios vietos, kurioje galėtų laikyti visus kasdienius reikmenis ir tai yra kosmetikos lagaminas.

  Makiažo lagaminai

  Be to, yra specialių makiažo lagaminų, skirtų profesionalams, kurie naudojami grožio ir estetikos centruose. Tačiau šių didelių makiažo lagaminų yra įvairių modelių, kuriuos galima naudoti namuose ir net keliaujant.

  • Nereikia rūpintis, kaip rasti rankinę aksesuarams nešiotis, nes juos galite tiesiog pasiimti su savimi specialų makiažo lagaminą.
  • Kelionė lėktuvu ar automobiliu bus daugiau nei maloni, jei turėsite didelį kosmetikos lagaminą, kuriame bus visos jūsų viešnagei reikalingos medžiagos.

  Lagaminas kosmetikai

  Kad žinotumėte, koks lagaminas kosmetikai geriausiai atitinka jūsų poreikius, kviečiame paskaityti mūsų patarimus.

  Kosmetikos lagaminas

  Tai geriausias būdas sutvarkyti visas kasdieniam darbui reikalingas kosmetikos priemones. Kokie jo privalumai? Kosmetikos atvejus paprastai sudaro keli elementai. Kai kurie iš jų išsiskiria dideliu dydžiu ir savo išvaizda gali priminti kelioninį lagaminą. Dizainas buvo kruopščiai suplanuotas, todėl jame yra daug vietos makiažo šepetėliams, akių šešėliams, nagų lakui, geliams, hibridams, dideliam kiekiui profesionalios kosmetikos ir dar daugiau. Didelis kosmetikos lagaminas yra būtinas kiekvienai kosmetologei, teikiančiai mobilias paslaugas, taip pat biuruose, kuriuose vertinama tvarka ir organizuotumas. Jame galima supakuoti daugybę preparatų, priedų ir įrangos, naudojamos įvairioms procedūroms - nuo profesionalaus makiažo iki manikiūro ir blakstienų tankinimo. Didesnių dydžių kosmetikos lagaminai paprastai turi ratukus ir rankeną, kad juos būtų lengva transportuoti. Didmeninėje prekyboje kosmetika siūlome kelių rūšių produktų, skirtų plaukų, nagų ir kūno priežiūros prekėms laikyti. Parduotuvės asortimente esantys lagaminai paprastai turi kelias dalis, kurių kiekviena skirta skirtingiems daiktams laikyti. Kiekvienas tokio dydžio kosmetikos dėklas taip pat yra tinkamai sutvirtintas, kad nebūtų pažeistas keliaujant ar lankantis klientų namuose.

  Ką reikia žinoti prieš perkant kosmetinius lagaminus

  Makiažo lagaminai tampa vis populiaresni tarp moterų. Nesvarbu, ar makiažo ir grožio lagaminai naudojami namuose, versle, ar dažnai keliaujant, jie yra beveik visur paplitę kiekvienos moters gyvenime. Jie gali būti kelių modelių, kuriuos galima pritaikyti ypatingai situacijai ar progai. Namų grožio lagaminas turi savų savybių, kurios skiriasi nuo kelionėms skirtų lagaminų. Geriausia rinktis tvirtą korpuso lagaminą, kad jis būtų patvarus ir saugotų jūsų daiktus. Nusprendę, koks kosmetinis lagaminas atitinka jūsų poreikius, atsižvelkite į lagamino dydį, kuris turėtų būti tinkamas jūsų įrangai ir produktams. Įsitikinkite, kad jis nėra nei per didelis, nei per mažas, kad stalčiai nebūtų per daug pilni arba tušti. Vis dėlto tobulas grožio ar makiažo lagaminas bus tas, kuris atitiks jūsų pageidavimus pagal spalvą, formą, prekės ženklą ir gamybos medžiagas.

  Dydis

  Kosmetikos lagamino dydis yra esminis dalykas, kurį turėtumėte nustatyti prieš jį įsigydami. Kad namuose nebūtų netvarkos, rinkitės makiažo lagaminą, kurio dydis atitiktų turimų priedų kiekį. Tokio dydžio kokybiškas lagaminas taip pat padės išvengti bet kokių nepatogumų, kurie gali sugadinti jūsų kelionę ir viešnagę, ypač jei vykstate atostogauti. Šis patarimas taip pat skirtas visoms kosmetologėms, kurios dirba pas klientus, kad joms nereikėtų nešiotis didelio kosmetologinio lagamino, kuris nepritaikytas jų įrangai. Jei ieškote namų kosmetikos lagamino , geriausia rinktis nedidelį lagaminą su keliais skyriais, kuriame galėsite laikyti grožio priemones, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą, garbanojimo žnyples, nagų laką, pieštukus, lūpų dažus, pincetą ir makiažą.