Prekių katalogas

Vaško šildytuvas

 • Vaško šildytuvas - dauguma jų turi reguliuojamą temperatūrą, o kai kurie - įjungimo ir išjungimo jungiklius. Visi salonai ir SPA centrai, kuriuose teikiamos depiliacijos vašku paslaugos, turi turėti tam tikrą vaško šildytuvą, kurį tikriausiai matėte, jei kada nors naudojotės profesionaliomis grožio paslaugomis. Tačiau vaško šildytuvas skirtas ne tik salonams yra kelios priežastys, dėl kurių galbūt norėsite investuoti į vaško šildytuvą, o ne pirkti mikrobangų krosnelėje esančias talpyklas, kad galėtumėte depiliuoti plaukelius namuose. Vaško šildytuvai yra ekonomiškesni ir galiausiai saugesni naudoti nei mikrobangų krosnelės.

  Keli patarimai kaip tinkamai naudojamas vaško šildytuvas

  Nepalikite įjungto šildytuvo visą naktį taip tik perkaitinsite prietaisą ir suges jo elektros sistema. Net jei vaško šildytuvą naudojate kasdien, palikę jį įjungtą visą naktį, sutrumpinsite jo tarnavimo laiką ir padidinsite vaško užteršimo tikimybę. Žinoma, tai pavojinga jums, jūsų darbo aplinkai ir klientams.

  Prieš valydami išjunkite šildytuvo maitinimą

  Taip, reikia kaitinti vašką, kad pašalintumėte iš puodo likusį vašką. Tačiau pašalinę vašką, prieš kišdami rankas vaškui valyti įsitikinkite, kad vaško šildytuvas išjungtas.

  Reguliariai valykite vaško šildytuvo išorę

  Jei vaško puodą palaikysite švarų, išvengsite vaško sankaupų ir lipnių likučių. Valydami išorinį puodo korpusą, galite išsaugoti puodą kaip naują ateityje. Tai higieniška ir būtina. Nešvarūs vaško šildytuvai ne tik prastai atrodo, bet ir gali skleisti bakterijas. Todėl išorę valyti taip pat svarbu, kaip ir šildytuvo vidų.

  Laikykite prietaisą atokiau nuo vandens ir tepkite vaško šildytuvus aliejais.

  Jei ant vaško šildytuvo atsirado lašelių ar dėmių, jas galite pašalinti mineraliniu aliejumi ir šluoste. Taip pat galite naudoti vaško juosteles likučiams pašalinti.

  Sterilizuokite ir dezinfekuokite vaško  šildytuvą

  Norėdami atsikratyti bakterijų ir dezinfekuoti naudojamus produktus, turite sterilizuoti vienkartinius daiktus, kuriuos naudojate. Nesvarbu, ar vaškui šildyti naudojate vaško šildytuvus, ar mikrobangų krosnelę, svarbi tinkama priežiūra ir švara. Profesionalas visada laikysis reikiamų saugos ir higienos taisyklių, taip pat naudos geriausius rinkoje esančius produktus.

  Kas yra kasetinis vaško šildytuvas?

  Kasetinis vaško šildytuvas tai ekonomiškas sprendimas, skirtas didelėms ir mažoms kūno sritims, įskaitant rankas, nugarą ir kojas, depiliuoti vašku. Tereikia į kasetinio vaško šildytuvą įstatyti vienkartinę vaško kasetę ir leisti jai šilti maždaug 20 minučių. Kai vaškas sušyla, tereikia jį užtepti ant odos. Ritininio vaško arba vaško kasetės privalumai Dėl įvairių priežasčių ritininis vaškas arba vaško kasetė tapo puikia alternatyva įprastam depiliacijos vašku būdui.

  Vaško kasečių šildytuvas ir jo privalumai

  Tai greita ir patogu. Naudodami vaško kasečių šildytuvą vašką galėsite švariai depiliuoti, nes vaškas nelašės.  Be to, profesionalui, naudojančiam šį vašką, nereikia nei valyti vaško puodelių ir mentelių po vaško naudojimo, nei išimti kasetės iš vaško šildytuvo. Tai higieniška. Kalbant apie higieną vaškas su kasetėmis turi gerų rezultatų, nes panaikina bet kokią užteršimo galimybę, kuri gali atsirasti naudojant vaško indelius, iš kurių vaškas imamas bendra mentele. Daugiau tvarkos. Kadangi kasetinis vaškas tirpsta vandenyje, nelieka lipnių likučių. Nepaisant to, po depiliacijos vis tiek rekomenduojama naudoti depiliacinį losjoną, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas valymas.

  Kaip teisingai ištirpinti depiliacinį vašką

  Yra įvairių depiliacinio vaško lydymo būdų. Nepriklausomai nuo to, kurį iš jų naudosite, reikia laikytis šių trijų reikalavimų: Tinkama temperatūra: depiliacinis vaškas lydosi maždaug 105 laipsnių temperatūroje, o paprastai tepamas šiek tiek žemesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje. Jei atidžiai įsižiūrėsite, ant daugumos vaško pakuočių yra etiketė "Lydymosi temperatūra". Tolygus kaitinimas: šis punktas yra labai svarbus, nes jis užtikrins efektyviausią vaško veikimą. Vaškas, kuris netirpsta tolygiai įkaitęs, gali sutrūkinėti ir tapti trapus, todėl jūsų darbas bus sunkesnis. Kartkartėmis pamaišyti vašką taip pat pravartu, kad temperatūra išsilygintų. Nuolatinė šiluma: kai vaškas visiškai ištirps, pradėsite atlikti vaško dengimo procedūrą ir šiek tiek užtruksite. Per šį laiką jūsų vaškas atvės ir praras darbingumą. Kad to išvengtumėte, turite rasti būdą, kaip palaikyti pastovią temperatūrą, siekiant optimaliai atlikti darbą kasetinis vaško šildytuvas gali būti puikus sprendimas jūsų salonui.