Prekių katalogas

Vonelės pedikiūrui

 • Pedikiūro vonelė internetu

  Kaskart pagalvojus apie pedikiūrą, mintyse galvojame apie vasarą, gerą orą. Ne paslaptis, jog kiekviena moteris nori turėti ypatingai žavius ir tvarkingus nagus, o pedikiūro procedūros yra būtinos, jog tai būtų užtikrinama. Atliekant pedikiūrą namuose galite išsiversti ir su paprastomis namų priemonėmis, tačiau norint, jog pedikiūro procedūra būtų atliekama profesionaliame grožio salone, dažniausiai jame yra naudojamas ir didesnis profesionalių priemonių skaičius. Viena jų - pedikiūro vonelė. Vonelė pedikiūrui padeda paruošti kojų nagus pedikiūrui. Taip pat tai viena efektyviausių priemonių, naudojama kojoms mirkyti prieš procedūrą, o tai itin padeda tiek meistrui, tiek klientui džiaugtis puikiai atliktu pedikiūru. Pedikiūro vonelė gali būti įvairaus dydžio ir turėti skirtingas funkcijas, todėl jeigu jums yra reikalinga taupyti vietą - jums puikiai tiks mažesnė ir kompaktiška vonelė pedikiūrui, na o jeigu jūsų grožio salonas yra ypatingai didelis ir jums yra reikalinga didesnė pedikiūro vonelė - geriausias pasirinkimas jums bus talpesnė vonelė pedikiūrui, kuri gali turėti daugiau papildomų funkcijų ar būti netgi su ratukais, kurie leidžia lengvai ir patogiai vonelę perstumti.

  Vonelė pedikiūrui - tobulo pedikiūro garantas

  Norint būti tikram, jog procedūra bus atlikta kokybiškai, greitai ir tinkamai, pedikiūro vonelė gali būti ta priemonė, kuri padės tai užtikrinti. Nepaisant vonelių dydžio, jos gali efektyviai atlikti mirkymo funkciją, todėl jūs galėsite lengviau atlikti pedikiūrą. Taip pat šiandieną vis dažniau populiarėja pedikiūro procedūrų atlikimas ir namuose ir pedikiūro vonelė tampa vis dažnesniu pasirinkimu, kuomet norisi tobulai atlikti procedūrą patiems. Norint, jog vonelė pedikiūrui būtų pasirenkama tinkamai, jums reikėtų pagalvoti apie keletą dalykų. Kiek kartų vonelė bus naudojama, kur ji bus laikoma, ar ją reikės dažnai pernešti, ar perstumti - tam puikiai tiks pedikiūro vonelė su ratukais, taip pat kokių papildomų vonelės pedikiūrui funkcijų jums gali prireikti, ar pedikūro vonelė turi būti reguliuojama. Visi šie klausimai padės lengviau išsiaiškinti jūsų poreikius, o tai leis būti tikram, jog pasirinkote tinkamai. Visgi jei nesate tikri, ką pasirinkti, visuomet galitei kreiptis į mūsų profesionalius konsultantus, kurie jus pakonsultuos ir nukreips tinkama linkme visiškai nemokamai. Pedikiūro vonelės pasižymi gausiu asortimentu, kuriame rasite ne tik paprastas voneles, bet ir tokias, kurios turi įvairių, klientui suteikiančių malonumą funkcijų, tokių kaip vandens temperatūros palaikymas ar netgi speciali vibracija. Pedikiūro vonelė, turinti vibracijos funkciją gali būti naudojama ir pėdų masažui, o tai yra efektyvaus atsipalaidavimo garantas. Pedikiūro vonelė ir jos kaina gali skirtis nuo jos funkcionalumo. Tai gali lemti tokie faktoriai, kaip vonelės dydis, galingumas, išvaizda ir kitos papildomos funkcijos, tačiau derėtų atminti, jog norint klientams suteikti maksimalų komfortą bei būti tikram, jog klientai užsuks dar daugybę kartų, į tokias priemones kaip pedikiūro vonelės derėtų investuoti.

  Pedikiūro vonelė pasižyminti efektyvumu bei funkcionalumu

  Kaip jau ir minėjome - pedikiūro vonelė padeda užtikrinti ne tik lengvą ir žavų pėdų grožį, bet ir suteikia malonumo mėgaujantis procedūra. Šiais malonumais galima naudotis ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Vonelės pedikiūrui dėka oda tampa minkštesnė, atpalaiduota, o procedūros metu ji yra masažuojama, todėl tai efektyvus būdas ne tik pedikiūrui atlikti, bet ir nuraminti pėdas bei atpalaiduoti jas nuo kasdienės įtampos pašalinant nuovargį. Tam, kad procedūra taptų dar malonesne, pedikiūro vonelės vandenį galima praturtinti tokiomis priemonėmis kaip aromatiniai aliejai, kurie padės nuraminti ir kvapų takus bei leis dar labiau ir lengviau atsipalaiduoti.

  Pedikiūro vonelė gera kaina

  Pedikiūro vonelė yra tobulas ir būtinas pasirinkimas norint atlikti efektyvų ir komfortabilų pedikiūrą. Ši priemonė palengvina darbą meistrui bei leidžia visiškai atsipalaiduoti klientui, o tai yra vienos pagrindinių, sėkmingos procedūros garantijų. Salonams.eu parduotuvėje, skirtoje grožio specialistams rasite kone visas jums reikalingas prekes. Asortimente taip pat yra profesionali pedikiūro vonelė, skirta naudoti grožio salonuose bei aprūpinta gausybe papildomų funkcijų, hidromasažinė vonelė, pedikiūrinis pakojis, pedikiūro vonelė su ratukais, kuri yra skirta dažnam naudojimui, o ją perstumti yra ypatingai lengva. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas masažo priemones ir įsigysite tik aukštos kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint užtikrinti maksimalų klientų pasitenkinimą ir atliekamų procedūrų kokybę, o šios priežastys užtikrins klientų pasitenkinimą bei norą sugrįžti dar ne vieną kartą.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti