Prekių katalogas

Kaip tinkamai prižiūrėti kirpyklines kėdes su hidraulika?

  • Kaip tinkamai prižiūrėti kirpyklines kėdes su hidraulika?

    Kaip tinkamai prižiūrėti kirpyklų kėdes su hidraulika?
    Tinkama kirpyklos kėdžių priežiūra yra svarbi kiekvienos kirpyklos bei grožio salono rutinos dalis, užtikrinanti, kad kirpyklos kėdės tarnaus ilgai ir nepriekaištingai. 

    Pateikiame rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti kirpyklų kėdes su hidraulika:

    • Patikrinkite, ar nėra hidraulinio skysčio nuotėkio: Reguliariai tikrinkite, ar kėdėje nėra hidraulinio skysčio nuotėkio. Dėl hidraulikols nesandarumo kėdės gali prarasti savo savybes tinkamai pakilti, ar nusileisti su svoriu (klientu), arba be jo. Jei pastebėjote nuotėkį, nedelsdami imkitės veiksmų šią problemą pašalinti.
    • Hidraulinio siurblio valymas (hidraulikos): Hidraulinis siurblys, kuris valdo kėdės pakėlimą ir nuleidimą, turi būti reguliariai valomas nuo plaukų ir kitū aplink kėdę susikaupusių šiukšlių. Taip išvengsite galimų hidraulikos užsikimšimų ir gedimo.
    • Kirpyklos kėdžių apmušalų priežiūra: naudokite švelnų, neabrazyvinį valiklį kirpyklos kėdžių apmušalų dezinfekcijai, kad nepažeistumėte ar nesubraižytumėte apmušalo medžiagos. Po valymo gerai išdžiovinkite apmušalus, kad neužveistumėte drėgmės ir pelėsių.
    • Kirpėjo kėdės stabilumo tikrinimas: Reguliariai tikrinkite savo kirpyklinės kėdės stabilumą. Priveržkite visus varžtus ir veržles, kad įsitikintumėte, jog jie yra tvirtai suveržti. Apsvarstykite galimybę pakeisti visas susidėvėjusias ar pažeistas dalis.
    • Profesionalus aptarnavimas: jei susiduriate su rimtomis hidraulinės sistemos problemomis ar gedimais, rekomenduojama susisiekti su profesionalios įrangos remonto specialistu. Netinkamas remontas gali pabloginti situaciją. Taip pat rekomenduojame kreiptis į įsigytos kirpyklinės kėdės pardavėją, kad jis padėtų sutaisyti hidrauliką ar pakeisti ją nauja, jei yra galiojantis garantinis laikotarpis ir kt. www.salonams.eu visais atvejais gina savo klientų teises gamintojo suteiktu garantiniu laikotarpiu ir suteikia nuolaidas naujoms kirpėjų kėdžių atsarginėms dalims (jeigu jų reikia).
    • Apie komercinę hidraulinių kirpėjo kėdžių garantiją: atkreipkite dėmesį, kad komercinė hidraulinių kirpėjo kėdžių garantija yra nevienareikšmė. Pagal galiojančius komercinės veiklos įstatymus kirpyklų kėdėms suteikiama garantija yra 1 metai. Tačiau hidraulikai suteikiama tik 6 mėnesių komercinės veiklos garantija. Remiantis statistika, hidraulika sugenda per pirmuosius metus itin retai. Jeigu taip nutinka, dažniausiai tai yra gamybos brokas, kurį gamintojas ištaiso nemokamai. Taip pat daug dėmesio atkreipkite ir į sėdynių apmušalus: mechaniniams pažeidimams garantija nėra taikoma. Mechaniniai pažeidimai yra: įbrėžimai, įpjovimai, išsilieję dažai, agresyvios dezinfekcijos priemonės. Paprastai mechaniniai pažeidimai gali atsirasti šiais atvejais:
    1. Prekės išpakavimas: pirkėjas atveria dėžę aštriu peiliu ar ašmenimis, įleisdamas ašmenis giliai į dėžę. Todėl būkite atsargūs išpakuodami ne tik kirpyklos kėdes, bet ir išpakuodami bet kokią kitą prekę, nes Pardavėjas iš pirmo žvilgsnio aiškiai atpažins tokį defektą ir tokiu atveju suteikiama gaminiui garantija bus  anuliuota.
    2. Kliento apsilankymas, kurio drabužiai turi aštrių detalių. Tokiu atveju nesidrovėkite ir paprašykite kliento nuimti visas aštrias dalis, kurios gali liestis su kirpėjo kėde (jei šias dalis galima nuimti). Jei šių dalių nepavyksta nuimti, drąsiai uždenkite kėdę storu apsiaustu ar užvalkalu, arba toje vietoje, kur yra galimybė kad aštrios drabužių detalės sugadins kėdę (po kliento nugara, po užpakaliu), klientui padėkite bet kokią dekoratyvinę ploną pagalvę.
    3. Dažai išsilieja, kai meistras dažo kliento plaukus ar atlieka kitas procedūras dažų preparatais. Tokiu atveju nedelsdami nuplaukite dažus šiltu muiluotu vandeniu arba laikykitės gamintojo nurodymų. Atlikdami dažymo procedūras, pirmiausia pasirūpinkite pačios kėdės apsauga. Tai gali būti vienkartinės arba daugkartinės kirpyklos kėdžių apsauginės plėvelės: https://www.salonams.eu/prekiu-katalogas/kirpykloms/kedes/kirpyklos-kedziu-apsaugos-nuo-cheminiu-preparatu
    4. Dezinfekcija: per daug agresyvios ir abrazyvinės dezinfekcijos priemonės gali padaryti nepataisomą žalą kirpėjo kėdės apmušalams arba metalinėms kirpėjo kėdės detalėms. Kirpėjo kėdės dezinfekcijai naudokite neagresyvias priemones ir visada perskaitykite dezinfekavimo priemonių aprašymus; aprašyme turi būti nurodyta, kad pasirinktu dezinfekciniu skysčiu galima dezinfekuoti eko odą ir odos gaminius, taip pat metalines dangas.

      Gamintojo arba Pardavėjo instrukcijos: Visada laikykitės kirpėjo kėdžių gamintojo pateiktų instrukcijų ir rekomendacijų. Tai padės Jūsų įsigytai įrangai veikti ilgiau. Ypač svarbu pirmą kartą teisingai surinkti kirpyklos kėdę. Paprastai kirpyklų kėdės pristatomos išardytos (sėdynę, hidraulinį keltuvą, kėdės pagrindą ir pedalą gamintojas logistikos sumetimais supakuoja atskirai). Tokiu būdu gamintojas sumažina prekių pristatymo klientui kaštus, kitu atveju už pilnai surinktos kėdės pristatymą klientai mokėtų brangiau.

    Tinkamai prižiūrėdami ir reguliariai tikrindami kirpyklos kėdės būklę garantuotai prailginate hidraulinių kirpyklų kėdžių tarnavimo laiką ir užtikrinate komfortą bei saugumą tiek savo klientams, tiek savo salono darbuotojams.

     

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti