Prekių katalogas

ALTERLOOK PROFESSIONAL VEG LISS veganiškas braziliškas plaukų tiesinimas 120ml + 30ml

 • Kraunamos nuotraukos

  ALTERLOOK PROFESSIONAL VEG LISS veganiškas braziliškas plaukų tiesinimas 120ml + 30ml

  Kodas: 142874
  Kaina 1990
  Preliminarus pristatymo terminas : 6 - 8 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • ALTERLOOK PROFESSIONAL VEG LISS veganiškas braziliškas plaukų tiesinimas 120ml + 30ml

  ALTERLOOK PROFESSIONAL VEG LISS - tai namuose atkurianti ir drėkinanti procedūra plaukams. Dėl savo unikalios augalinės formulės jis suteikia plaukams ilgalaikį drėkinimą iki 12 savaičių.

  Tiesinimo procedūra sumažina slinkimą nepažeidžiant plaukų. Puikus rezultatas pasiekiamas dėl augalinių baltymų, pitajos ekstrakto ir natūralaus VEG-COMPLEX komplekso, kuris sujungia taninus, aminorūgštis ir vitaminus, derinio. Dėl purpurinių pigmentų išlaiko šaltą pilkų, šviesių, šviesintų ar dažytų plaukų atspalvį. Tinka visų tipų plaukams: nuo garbanotų iki tiesių!
  Produkto sudėtyje nėra SLS / SLeS, silikonų ar parabenų.

  Naudojimas ir gamintojo rekomendacijos: Išplaukite plaukus šampūnu, tada nusausinkite rankšluosčiu 50% vandens pertekliaus. Jei reikia, galiukus džiovinkite apie 30 sekundžių.

  - Tada padalinkite plaukus į 4 dalis ir patepkite plaukus glotninančiu serumu 1–2 centimetrų storio nuo šaknų iki galiukų. Švelniai įmasažuokite serumą į visus plaukus, neliesdami galvos odos. Pakartokite šį procesą per visą plaukų ilgį. Tepkite šepetėliu, kad tolygiai pasiskirstytų visas produktas. Norėdami gauti geriausią efektą, naudokite visą produktą vienoje programoje.

  - Palikite produktą ant plaukų 30–60 minučių, priklausomai nuo plaukų tipo (žr. rezultatų lentelę ir ekspozicijos laiką ant pakuotės).

  - Pasibaigus ekspozicijos laikui, visiškai išskalaukite plaukus. Išdžiovinkite plaukus džiovintuvu, išlyginkite juos šepečiu, kol visiškai išdžius.

  - Naudokite tiesintuvą plonoms plaukų sruogoms padalinti 1–2 centimetrų pločio, tiesintuvą perkeldami 10–12 kartų per kiekvieną sruogą (nuo 200 ºC iki 210 ºC stilizuotiems ir balintiems plaukams; nuo 220 ºC iki 230 ºC „natūraliems“ plaukams).

  - Baigę procedūrą, neplaukite plaukų 24 valandas. Tuo metu nenaudokite guminių juostų ar plaukų segtukų, kad išvengtumėte nepageidaujamų formų / raukšlių. Norėdami kuo ilgiau išlaikyti gydymo efektą, naudokite kosmetikos liniją be sulfatų ir parabenų.


  Rinkinyje rasite: 30 ml šampūno + plaukų ištiesinimo preparatas 120 ml.