Prekių katalogas

Profesionali hidraulinė tatuiruočių salono kėdė-lova PRO INK 611, juodos spalvos

 • Profesionali hidraulinė tatuiruočių salono kėdė-lova PRO INK 611, juodos spalvos

  Kodas: 147806
  Barkodas: 5906717455056
  Kaina 890.00 
  Preliminarus išsiuntimo terminas : 4 - 8 d. d.

  0 vnt. - Savanorių pr. 49, Vilnius
  0 vnt. - Vilniaus sandėlyje (1-2 d.d.)
  10 vnt. - Tiekėjo sandėlyje

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Dėl numatomo pristatymo termino kreipkitės el.paštu: labas@salonams.eu

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Tipas:
  Hidraulinė
  Minimalus aukšis
  55 cm
  Maksimalus aukštis
  73 cm
  Tatuiruočių lovų kojos
  Prasiilgina
 • Profesionali hidraulinė tatuiruočių salono kėdė-lova PRO INK 611, juodos spalvos  

  PRO INK prekės ženklas atitinka specifinius tatuiruočių pramonės poreikius. Ji siūlo profesionalią įrangą ir priedus, skirtus tatuiruočių salonams. Prekės ženklo asortimente yra tokių gaminių kaip tatuiruotės kėdės, asistentai ir atramos, kurios žymiai palengvina darbą.

  Puiki tatuiruotės kėdė visiškam komfortui

  Funkcionali tatuiruočių kėdė Pro Ink 611 su hidrauline pavara ir padalinta pėdų atrama leidžia ergonomiškai atlikti paslaugas tatuiruočių salone . Jis buvo sukurtas atsižvelgiant į kliento ir atliekančio proceduras komfortą. Dėl plačių reguliavimo galimybių šis modelis yra praktiškas tatuiruočių studijos įrangos elementas, o minimalistinis dizainas leidžia lengvai pritaikyti baldus beveik bet kokiame interjere.

  Plačios pritaikymo galimybės

  Kėdė turi specializuotus mechanizmus , leidžiančius ją pritaikyti pagal vartotojo poreikius ir tatuiruočių pramonės specifiką. Atlošo kampai reguliuojami rankiniu būdu ir fiksuojami svirtimi. Dėl pakreipimo galimybių fotelį galima išskleisti į sofos padėtį . Pilnas sukimosi mechanizmas daro didelę įtaką darbo efektyvumui ir komfortui . Visos šios funkcijos suteikia didelį naudojimo patogumą.

  Praktiška reguliuojama kojų atrama

  Padalinta pėdų atrama palengvina patogų paslaugų atlikimą, leidžia savarankiškai nustatyti kojų padėtį. Kampai, kuriais yra jos dalys, reguliuojami ir užfiksuojami rankiniu būdu , naudojant specialias svirtis. Taip pat galima reguliuoti kojų atramos išplėtimą.

  Aukščio reguliavimas

  Veiksmingos hidraulinės pavaros naudojimas leidžia sklandžiai reguliuoti kėdės aukštį nuo 55 iki 73 cm . Ši praktiška funkcija leidžia pritaikyti baldus pagal individualius vartotojo pageidavimus ir įvairius poreikius, susijusius su tatuiruočių pramonės ypatumais. Taigi kėdė sudaro optimalias sąlygas atlikti tikslius ir sudėtingus meninius darbus.

  Naudojimo ergonomika ir modernus dizainas

  Dėl paprastos, minimalistinės išvaizdos ir klasikinių spalvų kėdė puikiai tinka bet kokiam tatuiruočių salonui , o tai žymiai pagerina paslaugų patogumą. Funkcinis fotelis leidžia patogiai įsitaisyti tiek tatuiruojamam, tiek menininkui . Deformacijai atsparių putų užpildas, maloni liesti juodų atspalvių sintetinė oda ir stabilus metalinis rėmas užtikrina įrangos patvarumą ir lengvą valymą . Estetinis, paprastas susiuvimas suteikia jai unikalų charakterį . Vienoje pagrindo dalyje esantys ratai labai palengvina baldų perkėlimą .

  Duomenys:
  Pavara: hidraulinė
  Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  Apmušalų spalva: juodi atspalviai
  Garantija: 12 mėnesių

  Prekė skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kabinetuose.

   Gerbiami pirkėjai,
  Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg (už papildomą mokestį apmokėjimo puslapyje galite užsakyti užnešimo paslaugą). 
  Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.
  Su pagarba, SALONAMS EU administracija
   

  Prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų individualių ekrano nustatymų.