Valiuta:

Prekių katalogas

Lazerinis plaukų lankelis skatinantis plaukų augimą su LED šviesos terapija 650nm

 • Lazerinis plaukų lankelis skatinantis plaukų augimą su LED šviesos terapija 650nm

  Kodas: 3899-01
  Barkodas: 4065464001297
  Kaina 799 
  Preliminarus pristatymo terminas : 10 - 14 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • Lazerinis plaukų lankelis skatinantis plaukų augimą su LED šviesos terapija 650nm 

  Visiems ir gražiems plaukams – be jokių cheminių ar chirurginių priemonių!
  Slenkantys plaukai ar net plaukų slinkimas gali sukelti stiprų psichologinį stresą. Sulankstomas plaukų augimą skatinantys lazerinis prietaisas, yra puiki išeitis paskatinti plaukų augimą, ir atgauti pasitikėjimą savimi.

  Prietaisas stimuliuoja ir skatina plaukų augimą tuo pačiu metu. Naudojant 650 nm bangos ilgį, buvo kliniškai įrodytas paveldimo vyrų ir moterų plaukų slinkimo veiksmingumas.
  Kaip tai veikia?
  Prietaisas yra aprūpintas daugybe mažų LED lempučių, kurios stimuliuoja plaukų folikulus galvos odoje. Skleidžiama lazerio energija palaiko plaukų augimą, ženkliai pagerindama plaukų tankį ir skatindama galvos odos kraujotaką. Kraujo apytakos stimuliavimas skatina tiek sveikų, tiek atskirų plaukų folikulų tankumą. Be to, lazerio energija turi priešuždegiminį poveikį plaukų folikulams. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, lazerio spindulių srautą neturi blokuoti galvos plaukai. Todėl prietaisas susideda iš dviejų dantytų eilių, kurios dalija plaukus ir taip leidžia optimaliai pasiekti rezultatų.

  Prietaisas turi tris darbo režimus, kuriais naudojant skirtingus šviesos šaltinius pasiekiami skirtingi galvos odos rezultatai. Skirtingi nustatymai kiekvienu atveju prisitaiko prie individualių jūsų poreikių.
  1 režimas – 650 nm raudonos LED šviesos ir 650 nm lazerio šviesos derinys
  Teigiama, kad raudona LED lemputė turi šildantį ir tuo pačiu aktyvinantį poveikį. Kosmetologijoje naudojama senėjimą stabdančioms procedūroms, nes atkuria pavargusią ir prastai cirkuliuojančią odą bei padeda sukurti gaivią veido spalvą. 650 nm raudonos LED šviesos ir 650 nm lazerio šviesos derinys skatina galvos odos kraujotaką, o tai padidina ląstelių aktyvumą ir efektyviai skatina plaukų augimą.
  2 režimas – 415 nm mėlynos LED šviesos ir 650 nm lazerio šviesos derinys
  Mėlyna LED šviesa turi vėsinantį, skausmą malšinantį ir atpalaiduojantį poveikį. Kosmetologijoje jis daugiausia naudojamas nuo kuperozės, limfos užgulimo ir paraudimo, nes pasižymi ypač raminančiu poveikiu. Prietaisas nuramina ir atpalaiduoja galvos odą, todėl galima sušvelninti bet kokius odos sudirgimus ir bėrimus.
  3 režimas - 415 nm mėlyna LED šviesa.
  Mėlyna LED šviesa mažina plaukų folikulų uždegimą.
  Kaip naudoti lazerinį plaukų augimą skatinantį prietaisą: norėdami pasiekti gerų rezultatų, naudokite prietaisą tris kartus per savaitę po 90 sekundžių. Tarp procedūrų turi būti vienos dienos tarpas.

  Prekė skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kabinetuose.
  Prekė užsakoma. Prekės pristatymas 10-14 d.d.

 • Panašios alternatyvios prekės