Prekių katalogas

UNIT podologinis komplektas: vežimėlis + LED lempa + UV sanitizatorius + PODO freza Y-200 MAX

 • UNIT podologinis komplektas: vežimėlis + LED lempa + UV sanitizatorius + PODO freza Y-200 MAX

  Kodas: 146760
  Barkodas: 5906717452376
  Kaina 1790.00 
  Preliminarus išsiuntimo terminas : 4 - 8 d. d.

  0 vnt. - Savanorių pr. 49, Vilnius
  0 vnt. - Vilniaus sandėlyje (1-2 d.d.)
  4 vnt. - Tiekėjo sandėlyje

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Dėl numatomo pristatymo termino kreipkitės el.paštu: labas@salonams.eu

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Vežimėlio aukštis
  85 cm.
  Vežimėlio plotis
  88 cm.
  Lentynų tipas
  Medinės
  Vieta kosmetologinei lempai
  Yra
  UV sanitizacinė lentyna
  Yra
 • Profesionalus rinkinys, skirtas podologijos darbams pedikiūro kabinetuose Y-200 MAX
  Ergonomiška darbo vieta yra sekmės raktas į patogų tikslių procedūrų atlikimą. Dėmesys detalėms, universalumas ir funkcionalumas – tai bruožai, išskiriantys šį podologijos rinkinį. Elementai, iš kurių jis susideda, leis dirbti labai efektyviai.

  Į komplektą įeina:
  • podologijos padalinys Y-200
  • pedikiūro freza su Exo Podo Line dulkių ištraukėju
  • Elegantiška kosmetologinė lempa su didinamuoju lęšiu (modelis: 6025)
  • UV-C sterilizatorius įrankių sanitizavimui

  Mobilus, reguliuojamas vežimėlis kosmetologams
  Sukurtas solidus podologijos vežimėlis, palengvinantis procedūras atliekančio žmogaus darbą. Trijuose talpiuose stalčiuose tilps visi reikalingi priedai, įrankiai ir gaminiai. Reikšmingas privalumas – ištraukiama lentyna, ant kurios galėsite pasidėti podologo darbui reikalingus prietaisus, tokius kaip sterilizatorius ar frezavimo staklės. Taip pat tai bus puiki vieta indams ar ruošiniams, kuriuos visada verta turėti po ranka. Baldai yra su ratukais, todėl juos lengviau dirbti ir perkelti. Jie leidžia lengvai transportuoti tarp kambarių. TUBE laikiklis leidžia montuoti šviestuvą tiesiai ant stalviršio bet kurioje vietoje. Pagalbininkas pagamintas iš patvarių medžiagų, lengvai valomas ir žymiai pagerins specialistų paslaugų našumą.

  Pedikiūro freza su Exo Podo Line dulkių ištraukėju 
  Pedikiūro freza su Exo Podo Line amortizatoriumi yra puikus sprendimas, leidžiantis išlaikyti aukštas higienos normas biure, saugant paslaugas teikiančių žmonių ir klientų sveikatą. Frezavimo galvutė turi 50 W galią, kurios dėka ji gali dirbti iki 30 000 apsisukimų per minutę greičiu, o tai leidžia efektyviai šalinti suragėjusį epidermį. Procedūrų metu galite laisvai reguliuoti greitį, galvos sukimosi kryptį ir absorberio siurbimo galią. Yra galimybė įsigyti frezavimo staklės kojinę pavarą, kuri leidžia reguliuoti frezavimo staklės darbą nenaudojant rankų. Skaitmeninis ekranas leidžia sekti filtro užpildymo lygį ir esamus įrenginio nustatymus. Aukštos kokybės gaminys puikiai tinka pedikiūrui ir specializuotoms podologinėms procedūroms.

  Elegantiška kosmetologinė lempa su didinamuoju lęšiu (modelis: 6025) 
  Elegantiška didinamoji lempa be šešėlių leidžia žiūrėti odą 5D padidinimu, tuo pačiu užtikrinant puikų apšvietimą. Antirefleksinis stiklas garantuoja didesnį komfortą darbo metu, sumažina galvos skausmo riziką atliekamų paslaugų metu. Šalta šviesos spalva padidina koncentraciją. Reguliuojamas trikojis leidžia nustatyti tinkamą aukštį ir pasvirimo kampus, kurių dėka lengva pritaikyti apšvietimą pagal individualius poreikius. Didinamojo stiklo lempa idealiai tinka tikslioms odos audinių diagnozėms ir gydymui, labai palengvinant subologo darbą.

  Patogus UV-C sterilizatorius
  Lengvai naudojamas UV-C sterilizatorius yra nedidelio dydžio sausai dezinfekcijai skirtas prietaisas, puikiai tinkantis kirpykloms ar grožio salonams. Proceso metu nenaudojami jokie cheminiai tirpalai. Ultravioletinė šviesa, kurios bangos ilgis 254 nm, krintanti tiesiai ant paviršiaus, efektyviai naikina vegetatyvines mikroorganizmų formas. Norint tinkamai paruošti instrumentus sterilizavimui, juos reikia nuplauti ir išdžiovinti, o sudėtingesnės struktūros – išardyti. Visiška dezinfekcija trunka 45 minutes. 

  Prietaisas turi visus reikalingus visuomenės sveikatos centro reikalavimus atitinkančius CE sertifikatus. 
  Prietaisas turi išsamią naudojimosi instrukciją LT ir EN kalbomis. 
  Visi aparato dokumentai yra siunčiami klientui kartu su preke arba kliento nurodytu el.paštu po prekės įsigijimo. 
  Prekė skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kabinetuose.

   Gerbiami pirkėjai,
  Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg (už papildomą mokestį apmokėjimo puslapyje galite užsakyti užnešimo paslaugą). 
  Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.
  Su pagarba, SALONAMS EU administracija
   

  Prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų individualių ekrano nustatymų.