Prekių katalogas

Masažinis stalas, ką reikia žinoti?

Masažinis stalas, ką reikia žinoti?

Kaip pasirinkti tinkamą masažinį stalą?


Esant tokiai didelei stilių ir kokybės įvairovei, gali būti sunku pasirinkti koks masažinis stalas geriausiai tinka Jums. Pateikiame keletą būdų, kaip išsirinkti tinkamą masažo stalą asmeniniam ar profesiniam naudojimui.

Tiksliau, įvertinus šių masažo stalų asortimentą, masažinis stalas yra svarbiausia masažuotojo įrangos dalis. Dažniausiai pasirinkę tinkamą masažo stalą ne tik palengvinsite savo darbą, bet ir padidinsite pajamas! Pavyzdžiui, geras masažinis stalas turėtų turėti visus būtinus reikalavimus, kurių masažistas ieško įrangai. 

Be to, daugelis masažo specialistų klientų perka stalus, kad galėtų juos laikyti savo gyvenamojoje vietoje, taip pat savo biure. Būnant profesionaliu masažuotoju visada pravartu sekti naujausius ir geriausius rinkoje esančius masažinius stalus.

 

Stalo sunkumas - sulankstomas masažinis stalas


Svoris yra svarbus faktorius specialistui, dirbančiam klientų namuose. Priešingai, mediniai stalai, kurie daugiausia naudojami SPA centruose ir klinikose, sveria daugiau, o jiems perkelti reikia daugiau jėgos.

Bendras svoris priklauso nuo stalo dydžio ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas, todėl turite rinktis protingai. Jei ieškote lengvo sulankstomo masažinio stalo galite rinktis iš kelių modelių.

 

Stalo audiniai ir stilius

 

Oda laikoma patikimiausia masažo stalų stalviršių medžiaga. Ji ne tik patvari, bet ir labai lengvai valoma. Todėl dabar daugumos stalų sudėtyje yra tam tikros rūšies sintetinės odos. Prieš pirkdami turėtumėte išsiaiškinti konkrečią stalo odos ar jos pakaitalo rūšį ir palyginti atsiliepimus.

Visų pirma, prieš pirkdami masažinį stalą turėtumėte atsižvelgti į tai, iš kokios medžiagos pagamintas jūsų masažinis stalas. Nuo šios medžiagos priklausys stalo svoris, taip pat jūsų masažo stalo ilgaamžiškumas ir vizualinis patrauklumas.

Be to, jei svarstote apie medinį stalą, tuomet dukart patikrinkite medienos kokybę, taip pat dažniausiai pasitaikančius trūkumus, pavyzdžiui - įtrūkimus.


Stalo plotis


Renkantis masažinį stalą labai svarbus yra jo plotis, kad visų tipų kūno sudėjimo ir ūgio klientams būtų patogu.

Taip pat, jūsų, kaip masažisto, ūgis yra svarbus veiksnys, lemiantis tikslaus pločio stalo pasirinkimą. Jei jūsų ūgis nedidelis, rekomenduojame rinktis siauresnį stalą, pavyzdžiui, 70 cm. Aukštesniems masažistams reikėtų rinktis platesnį masažo stalą, kuris suteiks daugiau komforto jums ir jūsų klientams. Todėl rekomenduojame rinktis 75-80 cm pločio masažinį stalą.

Kai kurie geriausi masažo stalai yra didesnio pločio, o jei norite, kad jūsų veikla būtų platesnė, turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į gana plačius nešiojamus masažo stalus. Platus masažinis stalas reiškia, kad didesnius klientus galima patogiai ir saugiai sutalpinti, todėl galėsite su jais dirbti nerizikuodami, kad jie nukris ar jiems bus nepatogu. Taip pat galite pagalvoti apie  galimybę įsigyti ir gana ilgą stalą, nes taip galėsite priimti ir aukštesnius klientus.

 

Ką rinktis medinį ar aliuminį stalą?

 

Anksčiau daugelis masažistų manė, kad aliuminis nėra geras pasirinkimas masažo stalui. Daugelį metų masažo stalai buvo gaminami iš metalo. Ilgainiui jie rūdijo, girgždėjo ir buvo labai sunkūs.

Taigi, nesuvokdami, kad pramonė dabar modernizuota, daugelis ankstyvųjų stalų maišė metalą su aliuminiu. Apibendrinant, rekomenduojame tiesiog nepirkti metalinių stalų savo verslui.

Dauguma terapeutų dabar renkasi aliumininius stalus, nes jie yra tvirtesni ir mažiau sveria.

 

Kur įsigyti masažinį stalą?


Lietuvoje yra daug prekybos parduotuvių, kuriose galima rasti profesionalių masažo stalų. Jei internete atliksite paiešką pagal žodžius “masažinis stalas”, rasite daug skirtingų variantų, iš kurių galėsite išsirinkti. Na o www.salonams.eu – viena didžiausių grožio prekių, taip pat ir masažo stalų, tiekėjų Lietuvoje.


  • Naujienlaiškio prenumerata

    Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti