Prekių katalogas

Mantis MR991 aparatas - endermologija + magnetoterapija (kūnui)

 • Mantis MR991 aparatas - endermologija + magnetoterapija (kūnui)

  Kodas: 3885-01
  Kaina 29282 
  Preliminarus pristatymo terminas : 30 - 40 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • Teramagnetinė procedūra yra maloni ir atpalaiduojanti. Ji veikia visą kūną, sukuria bendrą gerovės jausmą ir skatina ląstelių regeneraciją dėka išskirtinės patentuotos D.E.S. technologinės sistemos, kurioje efektyvus endomasažas derinamas su magnetinių mikrosrovių savybėmis.
  D.E.S. Technologija – dviguba energijos sistema. Patentuota sistema, apjungianti dvi didelio našumo technologijas: vieną mechaninę (MRM) ir kitą energetinę (CMPS)).

  MRM Mechaninis masažas su motorizuotais voleliais
  Du motorizuoti voleliai mechaniškai atkuria manualinį MRM masažą (mechaninis masažas motorizuotais voleliais), tačiau dar labiau pagerina rezultatus. Tai neinvazinė procedūra - ENDOMASAŽAS, kuris apjungia motorizuotų volelių judesius kartu su siurbimo technika, kad būtų giliau ir veiksmingiau paveiktos probleminės sritys. Procedūros metu galima dirbti skirtingais galingumo lygiais ir dažniais.
   
  CMPS Magnetinės mikrosrovės pagrįstos stochastiniu rezonansu
  CMPS –stochastinio rezonanso pagrindu veikiančios magnetinės mikrosrovės – yra puikus ląstelių regeneratorius, galintis pagerinti ir pagreitinti medžiagų mainus tarp ląstelių. Magnetinės mikrosrovės stimuliuoja fibroblastus, jungiamąjį audinį skatinant ląstelių proliferaciją. Ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi ir natūraliai pašalina nereikalingas medžiagas. Atkuriamas odos tonusas, suteikiama sveikesnė ir švytinti išvaizda. CMPS rezultata.  
   
  Gamintojas Italija.
  Prekė skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kabinetuose.
  Prekė užsakoma. 

  Šiuo prietaisu gali dirbti tik kvalifikuoti grožio srities specialistai.
  Į kainą įskaičiuoti profesionalūs mokymai (su gyvu modeliu). Mokymus atlieka profesionalus, sertifikuotas kosmetologas-lektorius. Papildomai Jums priklauso finansinio atsiperkamumo bei procedūrų įkainių nustatymo lentelė. Instrukcija lietuvių kalba + CE sertifikatas.