Prekių katalogas

Kaip išsirinkti tinkamą žiedinę makiažo lempą?

 • Kaip išsirinkti tinkamą žiedinę makiažo lempą?

  Kaip išsirinkti tinkamą žiedinę makiažo lempą?

  Kasdien socialinių tinklų vartotojai peržiūri daugybę nepriekaištingų asmenukių, fotosesijų ir prekių/produktų nuotraukų. Todėl nenuostabu, kad dauguma iš mūsų taip pat nori kurti gražias nuotraukas ir vaizdo įrašus savo reikmėms (prekių reklamai, savo pačių gražioms nuotraukoms arba profesionaliam darbui (pvz. makiažo paslaugoms teikti, antakių dizaino ir blakstienų priauginimo paslaugoms teikti).

  Būtina žinoti, kad norint sukurti kokybišką ir parduodantį turinį, reikalingi šie įrenginiai: fotoaparatas arba mobilusis telefonas su kamera ir pastatoma ar pakabinama lempa su gera dienos šviesa ar papildomu apšvietimu. Deja, dienos šviesos ne visada pakanka ir jos naudojimas yra ribotas. Tokiu atveju būtina naudoti papildomus šviesos šaltinius, tokius kaip pvz. žiedinės makiažo lempos.

  Apšvietimo šaltinių yra įvairių, tačiau dažniausiai naudojamos yra žiedinės LED lempos. Jos yra universalios ir naudojamos daugelyje sričių. Todėl šiame tekste papasakosime apie visas žiedinių lempų subtilybes ir patarsime kaip išsirinkti tinkamą žiedinę lempą, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šias žiedines LED lempas.

  Žiedinės LED lempos – dirbtinis apšvietimas su skirtingomis spalvų temperatūromis ir šviesos sodrumu: nuo ryškios iki silpnos. Žiedo formos šviestuvas-lempa yra profesionalus asistentas grožio industrijoje, vaizdo ir fotomene. Tokios lempos yra populiarios, mobilios, lengvai pritaikomos darbui ir paprastos naudojant.

  Ant trikojo montuojamos LED lempos skleidžia švelnią šviesą be aštrių šešėlių, labai pagerindamos Jūsų kaip profesionalo darbo ir turinio kūrimo kokybę. Apvalių lempų šviesa artima natūraliai šviesai su skirtingais atspalviais: šilta, šalta, neutralia, kas leidžia gauti kuo natūraliausias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Šiandien pastatoma žiedinė makiažo lempa turi didžiulį pranašumą savo universalumu bei aukštos kokybės techninėmis charakteristikomis. Apvalios lempos turi skirtingą šviesos temperatūrą ir gali veikti su laidu arba nuotoliniu būdu, naudojant įprastą arba „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultą. Žiedinės LED lempos būna įvairių dydžių: didelių arba mobilių, o tai labai svarbu naudotojui. Taip pat skiriasi žiedinių lempų skersmuo ir galia. Dar viena žiedinių lempų ypatybė – patogus laikiklis mobiliesiems įrenginiams ir foto bei vaizdo kameroms, leidžiantis kurti turinį iš atstumo.

  Žiedinių lempų tipai:
  Renkantis žiedinę makiažo lempą, reikia atsakyti į tokį klausimą: „kurioje srityje naudosite žiedinę LED lempą?“. Apvalios lempos skiriasi pagal paskirtį ir pritaikymą.

  Kur galima naudoti LED lempas?

  • 1. Fotografavimas, video filmavimas studijos sąlygomis, asmenukės ir fotografavimo darbai salonuose.
  • 2. Stilisto, meistro ar kitų specialistų, kuriems to reikia, darbo vietos apšvietimas (antakių dizainas, blakstienų priauginimas permanentinis makiažas, proginis makiažas).
  • 3. Naudojimas fotografuojant/filmuojant renginius lauke.
  • 4. kameriniam apšvietimui filmuojant ir fotografuojant tinklaraščių rašymą, transliacijoms.


  Žiedinės lempos skersmuo svyruoja tarp 18-55 cm, o šio parametro pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo naudojimo paskirties. Turite tiksliai žinoti, kam būtent perkate šią lempą.

  Žiedinės lempos, kurių skersmuo didesnis nei 35 cm, rekomenduojamos visažistams, tatuiruočių meistrams, kosmetologams, fotografams. Tokios lempos apšviečia didelį plotą be atšiaurių šešėlių ir suteikia meistrams patogią darbo aplinką, todėl gaunamas gražus ir profesionalus vaizdas.

  Žiedinės lempos, kurių vidutinis skersmuo iki 35 cm, apšviečia norimą paviršių ir tinka antakių meistrams, blakstienų priauginimo meistrams ir manikiūro/pedikiūro meistrams.

  Mažos žiedinės makiažo lempos iki 25 cm skersmens lempos yra nešiojamos ir puikiai tinka tinklaraštininkams, nes jas galima lengvai transportuoti ir pasiimti su savimi.

  Populiariausios žiedinės makiažo lempos yra tos, kurių išorinis žiedo skersmuo yra 35 - 49 cm.

  Lempos galios tipas
  Renkantis žiedinę LED lempą, reikėtų atkreipti dėmesį į maitinimo tipą. Šis pasirinkimas taip pat priklauso nuo to, kur bus naudojama Jūsų pasirinkta žiedinė makiažo lempa.

  Pagrindiniai lempos galios tipai yra šie:

  • - maitinimo laidas iš tinklo.
  • - įkraunamas akumuliatorius.
  • - baterijos.

  Žiedinės lempos, veikiančios maitinimo laidu, pranašumas yra ilgalaikis naudojimas. Tai geriausias pasirinkimas jeigu nereikia lempos mobilumo ir ji nėra naudojama vietose, kur nėra elektros tinklo (pvz. ilgai lauke kur nėra el. tinklo).
  Žiedinė lempa, kuri veikia akumuliatoriaus pagalba turi didelį pranašumą ilgai dirbant lauke arba vietoje, kur nėra elektros tinklo. Tokiu atveju patartina turėti su savimi atsarginį akumuliatorių tam atvejui, jeigu akumuliatorius staiga išsikraus ir Jums prireiks papildomo energijos šaltinio.
  Žiedinė lempa, kuri veikia baterijų pagalba taip pat yra didelis privalumas – ją galima naudoti lauke arba viduje be maitinimo laido. Bet baterijos senka, ir jeigu procedūra ar fotosesija trunka ilgai, reikia įvertinti tikimybę, kad lempoje naudojamos baterijos išseks.

  Kaip veikia žiedinė lempa?
  Žiedines lempas lengva naudoti. Reguliavimo mygtukai daugiausia yra pačios lempos skydelyje arba nustatymus galima reguliuoti nuotolinio valdymo pulteliu arba nuotoliniu būdu su bluetooth pulteliu.

  Žiedinių lempų spalvos temperatūra
  LED lempos šviesa yra artima natūraliai, tačiau itin dažnai žiedinės LED lempos turi skirtingų spalvų atspalvių. Kam to reikia? Pavyzdžiui, makiažo meistrui tokie apšvietimo nustatymai atlieka ypatingą vaidmenį renkantis ir atliekant makiažą. Profesionalūs meistrai apšvietimą reguliuoja priklausomai nuo makiažo tipo, tai yra sukuria pačias panašiausias sąlygas į natūralias. Jei apšvietimas neatitinka kliento norimos temos, tai gali neigiamai paveikti galutinį rezultatą. Taigi kasdieniniam ir vakariniam makiažui atlikti reikalingas įvairus apšvietimas. Apšvietimo temperatūra lengvai reguliuojama skydelyje, kuris yra ant pačios lempos.

  Šviesos tipai:
  Šilta šviesa dera su namų ir restoranų apšvietimu ir sukuria šviesos efektą saulėlydžio ar aušros metu. Šviesos temperatūros diapazonas - 2000-3000 K.
  Šalta šviesa dažniau būna prekybos centruose ir debesuotomis dienomis lauke. Spalvos temperatūra - 4500-6500 K.
  Neutrali šviesa arti įprastos saulėtos dienos, biuro patalpos. Ši šviesa dažniausiai naudojama kasdieniam makiažui. Spalvos temperatūros diapazonas yra 3100-4500K.

  Žinoma, netinkamas šviesos šaltinis nesukels globalių pokyčių, tačiau tai gali turėti įtakos galutiniam rezultatui. Todėl profesionalai savo arsenale visada turi įvairių tipų šviesų arba naudoja specialius filtrus ir priedus. Žiedinė makiažo lempa tuo ir yra patraukti, kad dažnai turi visus reikiamus variantus (ir šviesos tipas nuo šaltos iki šiltų spalvų, stiprumo reguliavimas, aukščio reguliavimas).

  Naujos LED lempos su RGB
  Šiandien populiarios naujos kartos žiedinės lempos su RGB šviesos diodais. Tokios lempos turi plačią spalvų paletę: geltonos, raudonos, mėlynos, žalios, violetinės spalvos bei mirgėjimo, perėjimo ir blizgesio efektai. Jei norite išsiskirti iš kitų tinklaraštininkų šauniais efektais, tuomet RGB lempa jums puikiai tiks. Bet iš mūsų www.salonams.eu patirties ir klientų atsiliepimų šių efektų ilgainiui nenaudoja niekas, ir ši funkcija tampa nebenaudojama.

  Kam skirta žiedinė LED lempa?
  Visiems. Kam reikalingas papildomas apšvietimas. Žiedinė LED lempa yra nepamainomas aksesuaras tinklaraštininkui, fotografui, videografui, blakstienų meistrui, tatuiruočių meistrui, makiažo meistrui, antakių meistrei, manikiūrininkei, kosmetologei. Meistrų atsiliepimai apie žiedines LED lempas yra tik teigiamos. Tai efektyvus darbo įrankis ir stilingas aplinkos aksesuaras.

  Taip pat apvalios lempos su trikoju dažnai perkamos grožio salonams, kirpykloms ir naudojamos kaip asmenukių lempa ar aksesuaru darant salono nuotraukas spaudai ar soc.tinklams.

  www.salonams.eu TOP 3 rekomenduojamos žiedinės lempos: 

  1 vieta: žiedinė lempa: didelis diametras, galingas stovas, ryški šviesa. Nr.1 pasirinkimas pagal klientų atsiliepimus. 

  2 vieta: žiedinė lempa: su vidutiniu diametru, geru apšvietimu bei stipriu stovu. Nr.2 pasirinkimas pagal klientų atsiliepimus. 

  3 vieta: žiedinė lempa: su dideliu diametru ir ryškiu apšvietimu. Nr. 3 pasirinkimas pagal klientų atsiliepimus.  
     

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti