Prekių katalogas

Kaip išsirinkti geriausią presoterapijos ir limfodrenažo aparatą Jūsų salonui

 • Kaip išsirinkti geriausią presoterapijos ir limfodrenažo aparatą Jūsų salonui

  Kaip nesuklysti renkantis presoterapijos (limfodrenažo) aparatą ir pasirinkti teisingai?

  Jūsų salonui ar kabinetui reikia įsigyti naują presoterapijos aparatą? Ar jau nusprendėte kaip jis bus naudojamas: kaip mono procedūra arba kaip sudedamoji kompleksinės procedūros dalis (pavyzdžiui, po lazerinės riebalų nusiurbimo procedūros, elektroporacijos procedūros, kavitacijos procedūros). Taigi, aptarkime, kuris presoterapijos aparatas yra geresnis.

  Kaip išsirinkti tinkamą aparatą presoterapijai?

  Presoterapija kaip terapinė ir profilaktinė priemonė nuo edemos, kraujotakos sutrikimų, limfos tekėjimo ir audinių trofizmo taikoma labai plačiai. SPA ir grožio salonuose presoterapijos procedūros yra įtrauktos į svorio metimo kursus ir anticeliulitinį kompleksą. Todėl daugelis grožio salonų savininkų stengiasi aprūpinti savo grožio kabinetus tokiu prietaisu. Tačiau rinkoje esančių įrenginių asortimentas toks platus, kad nėra lengva pasirinkti vieną variantą. Kaip nustatyti, kuris iš įvairių presoterapijos prietaisų modelių tinka Jums labiausiai?

   

  Į ką verta atkreipti dėmesį perkant presoterapijos aparatą:

  Oro kamerų skaičius. Vieno kompresoriaus (oro kamerų) įrenginiai yra pigesni, įrenginiai su dviem ir daugiau kompresorių siurbia orą tolygiau, tačiau ir jų kaina yra gerokai didesnė.
  Medžiaga (rankogaliai, kojugaliai) iš kurios yra pagamintas kostiumas presoterapijai. Geriausia rinktis ne vientisą, o atskirų dalių kostiumą – taip kostiumo dalis galėsite naudoti atskirai ir nepriklausomai viena nuo kitos. Geriau, kad medžiaga būtų dvisluoksnė ir pakankamai elastinga – taip ji tarnaus ilgiau ir nesutrūkinėtų nuo nuolatinio įtempimo.
  Papildomos funkcijos. Kai kurie modeliai skirti apdirbti tik atskiroms kūno dalims, o kiti – viso kūno procedūroms naudojant papildomas funkcijas (infraraudonųjų spindulių ir elektrostimuliacijos metodikas). 
  Ortakio tvirtinimo tipas. Jie gali būti stacionarūs arba nuimami. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad patogiau naudoti nuimamus. Tiesą sakant, jie yra daug mažiau patvarūs ir dažnai sulūžta.

  Kiek kainuoja presoterapijos aparatai?

  Dažnu atveju, didžioji kainos dalis priklausys nuo įrenginio prekės ženklo, jo galios, medžiagų kokybės, papildomų funkcijų prieinamumo.

  Papildomos eksploatacinės medžiagos: 

  Perkant presoterapijos aparatą, nereikėtų pamiršti ir eksploatacinių medžiagų aprūpinimo. Visų pirma, tai yra daugkartiniai asmeniniai kombinezonai klientams, kurie daro procedūrą higieniškesnę ir saugesnę. Jų kaina nedidelė, tačiau yra daug privalumų: pirma, kaip jau minėta, tai padidina higieną, antra – padidina klientų pasitikėjimo Jumis lygį. Kombinezonus klientams galite rasti čia: kombinezonai.
  Dažnu atveju šie kombinezonai yra nuomojami klientams kiekvienai procedūrai, kas padidina salono pajamas. Arba parduodami. Vidutiniškai kombinezono nuomos kaina svyruoja nuo 2 iki 3 EUR (tai nuomos kaina vienai procedūrai). Vidutiniškai vieno kombinezono pardavimo kaina svyruoja 18-20 EUR.

  Apžvelkime www.salonams.eu presoterapijos aparatų skirtumus ir privalumus.

  Jūsų patogumui paruošėme štai tokią presoterapijos aparatų palyginimo lentelę.
  Joje pažymėjome geriausius aparatų parametrus. Todėl dabar bus žymiai lengviau pasirinkti geriausią presoterapijos ir limfodrenažo aparatą.

  1 vieta:
  Tai geriausias aparatas kainos/kokybės ir parametrų atžvilgiu yra WEELKO HIGH TECH EXCLUSIVE LINE + Termoterapija Sauna Air. Svarbiausi jo privalumai yra 20 oro kamerų, 0,25 barų slėgis naudojamas procedūrose bei papildoma infraraudonųjų spindulių funkcija.

  2 vieta:
  Labai panašus savo parametrais, bet neturintis papildomų funkcijų yra limfodrenažinis (presoterapijos) aparatas BEAUTIFUL. Šis prietaisas pasižymi tiek kokybe, tiek ilgalaikiu tarnavimu, turi 18 oro kamerų ir visoms kūno dalims skirtą manžetą.

  3 vieta:
  Puikus presoterapijos aparatas savo parametrais, išskirtinis Italų gamybos aparatas, pasižymintis moderniu dizainu ir puikiu veikimu: presoterapijos aparatas Presso Dren Digit, 100W, Italija.


  Pažymime, kad visi šioje el.parduotuvėje www.salonams.eu parduodami aparatai turi patvirtintus CE sertifikatus bei naudojimosi instrukcijas lietuvių kalba. 
  Taip pat visi presoterapijos prietaisai yra skirti komerciniam naudojimui grožio salonuose bei kabinetuose. 


  Jeigu Jums reikia dar daugiau informacijos negu yra pateikta šiame straipsnyje, mielai lauksime Jūsų laiškų ir skambučių telefonu: +370 642 22 461

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti