Prekių katalogas

Plaukų šalinimo lazeris ARISA SHR, IPL, ELIGHT

 • Kraunamos nuotraukos

  Plaukų šalinimo lazeris ARISA SHR, IPL, ELIGHT

  Kodas: 3819-08
  Kaina 5500 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
 • „E-light“ yra pirmoji ir vienintelė patentuota estetinės medicinos technologija, sukurta derinant dvipolio radijo dažnio ir optinės šviesos energijas. Palyginti su įprastine lazerio terapija, naudojama mažiau šviesos (lazerio) energijos, todėl sumažėja šalutinių reiškinių rizika, padidėja saugumas ir efektyvumas.
  E-LIGHT - tai intensyvios impulsinės šviesos (IPL) ir radijo bangų (RF) derinys, kuris užtikrina ilgalaikį ir greitą plaukų šalinimą. Šia kombinacija šalinami net šviesūs plaukeliai. Šviesos ir RF energiją sugeria folikulas, todėl aplink esantys audiniai lieka nepažeisti. Intensyvi impulsinė šviesa sunaikina plauko svogūnėlį. Po dviejų savaičių plaukai paveiktame plote iškrinta. Taikant fotoepiliaciją, nepažeidžiant aplinkinių audinių, sunaikinami plauko folikulai. „E-Light“ prietaisas yra ilgalaikis plaukų šalinimo metodas. Verta paminėti, kad, skirtingai nei klasikiniai plaukų šalinimo metodai, procedūros su „E-LIGHT“ aparatu yra neskausmingos. Prietaisas 
  E-Light prietaiso rankenoje įdiegtos yra IPL ir RF bipolinės sistemos.

  SHR - (Super Hair Remover), šiuo principu plaukas naikinamas, ne tik lazerio spindulio pagalba. SHR principu plauko folikule kaupiama šiluminė energija iki tokios temperatūros, kuri yra reikalinga plauko svogūnėliui sunaikinti. Kiti lazerinio plauko šalinimo būdai veikia plauko folikulą tik momentiškai į vieną vietą nukreipiant didelį energijos kiekį, ko rezultate ir pati procedūra pasidaro nemaloni ir skausminga, nes nedideliam odos plotui sukeliamas šokas. Kai plaukas šalinamas SHR metodu, folikulas iki reikiamos temperatūros įkaista palaipsniui, tuo pačiu metu oda yra vėsinama safyriniu aparato antgaliu, taip oda patiria mažiau streso ir sumažinamas diskomforto pojūtis. Kol kas SHR yra laikomas saugiausiu plaukų šalinimo metodu. Nuolatinės epiliacijos procedūros, naudojant SHR technologiją, yra labai efektyvios, praktiškai neskausmingos ir tinkamos šviesiai ir tamsiai odai.  

  sistema: SHR
  energijos impulso tankis: 1-50J / cm2
  impulsų sekos: 1-10Hz
  intervalai tarp impulsų: 05 ~ 99ms, reguliuojama
  RF dažnis: 1-10 MHz
  Krištolas: 12x30mm
  Sąnaudos: 2000W
  Impulso ilgis: 0,1 ~ 9,9 ms, reguliuojamas
  Aušinimo temperatūra: -10 ° C ~ 0 ° C, reguliuojama
  Aušinimo sistema: oras + vanduo + puslaidininkiai 
  Instrukcija lietuvių kalba+CE sertifikatas

  Prekė yra užsakoma. Pristatymas iki 10 d. |
  Tik profesionaliam naudojimui.  

  Gerbiami pirkėjai,
  Atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg. Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.

  Su pagarba SALONAMS EU
  +370 678 26 146