Prekių katalogas

TANIT 2-jų bangų lipolitinis lazeris su biosferos mechaninio masažo funkcija

 • TANIT 2-jų bangų lipolitinis lazeris su biosferos mechaninio masažo funkcija

  Kodas: 3866-01
  Kaina 32549 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • Novatoriška lazerinė technologija, kuri meta iššūkį kūno kontūravimui
  Lazerio pagalba kūnas veikiamas iš išorės bei vidaus. Riebalų šalinimas lazeriu (lazerinė lipolizė) metu skleidžiama energija veikia riebalinio audinio ląsteles ir jas ištirpdo. Riebalų ląstelės naikinamos veikiant lazerio spinduliais po oda. Lazeris turi dvi veikimo bangas 830 nm ir 639 nm. Lazerinė lipolizė – tai technologinė inovacija, kuri leidžia pasiekti aukščiausio lygio estetinį rezultatą.

  OUTSIDE IN technologija yra unikali Novasonix sukurta sistema, skirta natūraliai stimuliuoti ir aktyvinti vidinę ląstelių medžiagų apykaitą. Ši procedūra derinamas su rotacine masažo sistema Slaag Motion 400, kuri papildo išorinę mechaninę stimuliaciją, taip padidindama procedūros rezultatus.
  Tanit lazerio privalumai:
  * Audinių elektroporacija: srovės poveikis keičia limfinių kanalų ir kraujagyslių poliarizaciją, padidindamas pralaidumą ir sumažindamas patinimą.
  * Odos regeneracija ir odos atjauninimas: dvigubo minkštojo lazerio ir poliarizuotos bangos derinys skatina kolageno gamybą ir odos aprūpinimą deguonimi.
  * Riebalinio ir skaidulinio audinio mažinimas: minkštojo lazerio ir mechaninio masažo poveikio derinys tiesiogiai veikia riebalinį audinį, sumažindamas ir pašalindamas riebalų rūgštis.
  * Pagerinta kraujotaka ir raumenų tonusas: 45 išmaniosios sferos su integruotu valdymu veikia raumenų sistemą, gerina jos tonusą, elastingumą ir stangrumą.
  * Celiulito mažinimas: technologijų derinys pagerina drenažą ir mikrocirkuliaciją, taip pat giliai veikia odos riebalinį bei raumenų sluoksnius. Šis veikimas yra lemiamas veiksnys norint atsikratyti celiulito.
  * Kūno apimčių mažinimas: OUTSIDE IN procedūros skatina kūno apimčių mažėjimą.

  NSX METODAS – IŠORĖS TECHNOLOGIJOS
  NSX OUTSIDE metodas pagrįstas unikalia Slaag Motion 400 technologija. Tai biomechaninis sukimosi veiksmas su 45 išmanomis galvutėmis bei įmontuotu valdikliu. Reguliuojamas sukimosi momentas iki 400 apsisukimų per minutę.

  Lazerio tipas:2B
  Lipolazerio veikimo zonos: 45
  Reguliuojamas sukimosi momentas: nuo 10-400 per minutę
  Gamintojas Ispanija.

  Į kainą įskaičiuoti profesionalūs mokymai (su gyvu modeliu). Mokymus atlieka profesionalus, sertifikuotas kosmetologas-lektorius. Papildomai Jums priklauso finansinio atsiperkamumo bei procedūrų įkainių nustatymo lentelė.
  Instrukcija lietuvių kalba + CE sertifikatas.  

  Prekė skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kabinetuose.
  Prekė užsakoma. Pristatoma per 20-30 d.d.