Prekių katalogas

SHIATSU elektrinis kūno masažinis kilimėlis su šildymo funkcija

 • Kraunamos nuotraukos

  SHIATSU elektrinis kūno masažinis kilimėlis su šildymo funkcija

  Kodas: 137795
  Kaina 12390
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • Elektrinis masažo kilimėlis su šildymo funkcija viso kūno masažui. Įrengta kilnojama Shiatsu masažo pagalvėlė. Kilimėlis švelniai ir raminančiai masažuoja nugarą, pečius, juosmenį, blauzdas ir raumenis, mažina stresą ir įtampą.

  Privalumai:
  - masažo įrenginio laikmatis gali būti nustatyta 10, 20 ir 30 minučių. Kilimėlyje yra įmontuotos masažo ir šildymo galvutės, leidžiančios stipriai ir patogiai masažuoti visą kūną. Nuolatinis kaitinimas 45°C.
  - apsauga nuo perkaitimo ir automatinis išjungimas - masažo kilimėlis turi apsaugą nuo perkaitimo ir automatinio išjungimo funkciją, užtikrinančią saugų naudojimą. Jis automatiškai išsijungia, kai nustatote laikmatį.
  - masažo pagalvėlė ir oro pagalvėlė - masažo pagalvėlę ir oro pagalvėlę galima nuimti nuo masažinio kilimėlio ir naudoti atskirai. Oro pagalvės aukštį galima reguliuoti pagal dydį ir pasukti į patogiausią padėtį
  - patvarumas - patvari ir minkšta putų pagalvė. Itin minkštas poliesteris suteikia patogų ir malonų jausmą gulint. Sulankstomas dizainas, patogus nešiotis.