Prekių katalogas

Profesionalus limfodrenažinis (presoterapijos) aparatas 3w1 A-5500

 • Profesionalus limfodrenažinis (presoterapijos) aparatas 3w1 A-5500

  Kodas: 3878-01
  Kaina 2299 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • Funkcijos:
  1.Elektrostimuliacija.
  Raumenų elektrostimuliacija – tai procedūra, kuri formuoja figūrą. Naudodami šį modernų kosmetologijos metodą galime pasiekti dailią ir gražią figūrą. Tai ideali priemonė kovojant su kūno riebalų pertekliumi ir celiulitu. Prietaisas ne tik skirtas raumenų elektrostimuliacijai, bet ir bendram kūno gražinimui, lieknėjimui, pakėlimui ir formų koregavimui, Šio metodo naudojimas leidžia sumažinti riebalinį audinį visame kūne arba pasirinktose vietose (pvz., pilvo). Efektyvumo paslaptis slypi raumenų darbo stimuliavime – žemo dažnio kintamos srovės panaudojime, švelniai stimuliuojant mankštintis – kaip sporto salėje ar mankštos metu.
  30 minučių elektrostimuliacijos = 3 valandos pratimai sporto salėje.
  10 elektrodų įrenginyje.

  2. Presoterapija - pneumatinis kombinezonas.
  Kostiumą sudaro:
  a) 2 kojos
  b) 2 pėdos
  c) pilvo dalis
  d) rankovės -2 vnt.
  e) čiužinys.

  Kaip rodo pavadinimas, tai yra "apdorojimas slėgiu". Suspaudimas gali būti naudojamas įvairiomis formomis ir būdais. Tačiau šiuo atveju mes susiduriame su spaudimu didelėms kūno vietoms per specialiai sukurtą „pneumatinį kostiumą“. Jame naudojama paprasta pripildymo slėgiu oru technika.
  Tačiau šios iš pažiūros paprastos procedūros poveikis yra labai efektyvus ir įspūdingas.
  Ritmiškai suspaudę audinius, atliekame labai efektyvų drenažą, skatiname ląsteles pagreitinti medžiagų apykaitą, didiname aprūpinimą krauju. Šių reiškinių dėka išsivalo organizmas, pasišalina toksinai ir šalutiniai medžiagų apykaitos produktai.
  Be to, kostiumas naudoja termiškai pagamintą funkciją, šiluma leidžia sustiprinti slėgio poveikį. Taip pat šilumą galite naudoti kaip atskirą procedūrą – panašią į sausą vonią, tačiau geriausi rezultatai pasiekiami derinant visas funkcijas.

  3.Infraraudonieji spinduliai:
  Ši funkcija naudojama pneumatiniame kostiume. Jo veikimą galima palyginti su sausos vonios veikimu. Sustiprėja spaudimo efektas, plečiasi kraujagyslės, greitėja medžiagų apykaita, padidėja prakaitavimas, todėl iš organizmo pašalinami toksinai. Tai pagreitina kosmetikos gaminių įsisavinimą.
  Tai profesionalus prietaisas, kuris naudoja infraraudonųjų spindulių šilumą, palaiko lieknėjimą, kūno formavimą ir toksinų pašalinimą iš organizmo su nepriklausomai reguliuojamomis šildymo zonomis.