Prekių katalogas

Kosmetologų vežimėliai

 • 10.00
  12.90 Sutaupykite 2.90
 • Matėme perpildytas lentynas ir perpildytus grožios salonus, todėl žinome, kaip sunku rasti gerus kosmetologinius vežimėlius, kurie padėtų supaprastinti jūsų šurmulį. Ribota erdvė ir nesibaigiantis įdomių naujų produktų srautas reiškia, kad mūsų kosmetikos ir odos priežiūros priemonių kolekcijos auga daug greičiau nei vietos, kurioje galime jas laikyti. Tačiau jūsų stalviršis nebeturi virsti grožio reikmenų ir šepetėlių jūra, nes mes turime puikų sprendimą tai kosmetologinis staliukas arba kosmetologinis vežimėlis.

  Kosmetologams visi įrankiai po ranka!

  Kosmetologai kosmetinių procedūrų metu naudojam daug įvairių pagalbinių priemonių, kurias reikia kur nors padėti. Jei nenorite visą laiką bėgioti, rekomenduojame įsigyti kosmetologinį staliuką, geriausia - ant ratukų, kad galėtumėte lengvai juo naudotis po kambarį. Kartu jis turėtų būti stabilios tvirtos konstrukcijos, kad sąvaržėlės neapvirstų. Galite rinktis iš įvairių medžiagų, konstrukcijų ir laikymo vietų tipų. Mums patiems galime labiau rekomenduoti variantą su stalčiumi pagalbinėms priemonėms laikyti.

  Kosmetologinis staliukas

  Kosmetologinis staliukas ir makiažo staleliai turi daug privalumų.Turėti prašmatnią makiažo, kosmetikos zoną, kurioje beveik kasdien atliekate grožio procedūras, neabejotinai praktiška, nes tai padeda palaikyti tvarką.Be to, tai leidžia turėti asmeninę, patogią erdvę grožio ritualui atlikti. Pažvelkime į keletą kosmetologinių staliukų idėjų, kurios šiek tiek išsamiau pasakoja apie tai, kokie naudingi jie gali būti, taip pat apie kai kurias aplinkybes, kurias reikia apsvarstyti prieš perkant vieną iš jų.

  Tvarkingai sudėkite savo grožio produktus

  Viena apklausa, kurioje dalyvavo 4000 JAV moterų, parodė, kad vidutinė moteris turi šiek tiek mažiau nei 40 makiažo priemonių, tačiau reguliariai naudoja tik penkias iš jų. 80 % apklaustųjų teigė, kad įprastai niekada nebaigia naudoti savo kosmetikos priemonių. Kadangi yra daugybė kosmetikos rūšių ir prekių ženklų, kuriuos galima rinktis, visų būtiniausių grožio ir savęs priežiūros priemonių tvarkymas gali būti iššūkis. Turint specialią erdvę, pritaikytą visiems kosmetikos laikymo poreikiams tenkinti, su dideliu stalviršiu, stalčiais su pertvaromis ir spintelėmis, bus labai svarbu, kad jūsų kasdienė pasiruošimo erdvė būtų gerai organizuota. Turėdami organizuotą kosmetikos erdvę, galėsite:

  1. Daug lengviau rasite daiktus
  2. Pamesite mažiau daiktų
  3. Rečiau dubliuosite pirkinius
  4. Galėsite geriau stebėti, ar jūsų makiažo priemonės yra šviežios

  Sukurkite itin funkcionalią darbo vietą

  Turėdami specialią ir gerai suprojektuotą kosmetikos dengimo ir šalinimo vietą, kurioje viskas būtų vienoje vietoje ir lengvai pasiekiama, galėsite lengviau atlikti nuoseklią ir veiksmingą kasdienę grožio procedūrą.Taip sutaupysite laiko ir sumažinsite rūpesčių, kylančių ieškant daiktų, kurių nerandate. Kai kurioms sudėtingoms kosmetikos procedūroms reikia labai tikslaus prisilietimo ir jos užima daugiau laiko, todėl mažiausiai norite jaustis išsiblaškę nepatogiai tepdami kosmetiką. Ir nors kai kurios moterys, darydamos makiažą ar modeliuodamos plaukus, puikiai jaučiasi stovėdamos, daugeliui moterų lengviau ir efektyviau šias užduotis atlikti sėdint. Kosmetologinis staliukas gali būti suprojektuotas taip, kaip pageidaujate, kad būtų maksimaliai patogu.

  Kita išeitis kosmetologinis vežimėlis

  Ribota vieta stalčiuose net nėra problema, nes dabar kosmetologinis vežimėlis gali atrodo gražiai ir atlikti daug funkcijų. Kosmetologinis vežimėlis ne tik optimaliai saugo makiažo pagrindus, akių šešėlių paletės, lūpų priemonės ir makiažo šepetėliai, bet jie yra kur kas higieniškesni, nei viską sudėti į drobinį maišelį ir tikėtis, kad niekas neišsilies. Salonams.eu turi didelį kosmetologams skirtų vežimėlių pasirinkimą, kiekvienas ras pagal savo kainą, dizaino skonį ir dydį.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti