Prekių katalogas

ITALWAX vaškas

 • 14.00
  16.90 Sutaupykite 2.90
  14.00
  16.90 Sutaupykite 2.90
  12.90
  16.30 Sutaupykite 3.40
 • Italwax depiliacinis vaškas internetu

  Depiliacija - vienas geriausių pasirinkimų norint turėti tobulai lygią bei švelnią odą bei neturėti nei vieno nepageidaujamo plaukelio įvairiose kūno vietose. Norint sėkmingai atlikti depiliaciją, jums reikės keletos procedūrą palengvinančių priemonių, o svarbiausia jų yra depiliacinis vaškas, kuris gali būti tiek skirtingos formos, konsistencijos ar skirtas skirtingiems odos ar plauko tipams. Taip pat vaškas depiliacijai turi būti šildomas, o tam, jog vaškas būtų pašildytas, jums yra reikalingas ir vaško šildytuvas, kuris yra būtinas šiai procedūrai atlikti. Nors ir atrodytų, jog priemonių kiekis yra reikalingas nemažas, galime patikinti, jog priemonės depiliacijai yra itin nebrangi investicija palyginti su pasiekiamu rezultatu - tobula oda be jokių plaukelių.

  Italwax - vienas lyderių rinkoje

  Italwax vaškas yra laikomas vienas geriausių ir efektyviausiai veikiančų vaškų. Dėl savo tobulos specifikos jį gaminant, naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų ir specialiai sukurtos vaško sudėties italwax vaškas pasižymi ypatingu veikimu, o svarbiausia - sumažina tikimybę odos dirginimui. Taip pat svarbu paminėti, jog italwax pasižymi ypatingai plačiu asortimentu ir galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas priemones, pavyzdžiui tokias, kurios pasižymi itin aukštu plastiškumu, vaško siūlų nesusidarymu. Skirtingos rūšies italwax vaškas gali būti skirtas tiek šiurkštiems, kietiems ar trumpiems plaukams šalinti, tiek dirbti itin jautriose vietose, kur oda yra plonytė, pavyzdžiui, viršutinės lūpos ar antakių vietos. Dėl savo specialios sudėties italwax vaškas tokiose vietose nedegina ir nepažeidžia jautrios odos, nepalieka paraudimų net ir ploniausiose ir labiausiai jautriose jos vietose.

  Italwax vaškas ir jo privalumai

  Italwax gali būti naudojamas visose kūno vietose, priklausomai nuo poreikio, odos ir plauko tipo. Pateikiame keletą patarimų dirbant jautrios odos zonose - kaip nesudirginti odos, išvengti paraudimų bei atlikti procedūrą itin preciziškai: Dirbant antakių zonoje, rekomenduojama procedūrą atlikti ne vienu kartu, o per du trumpus kartus, tokiu būdu bus užtikrinta, jog procedūros rezultatas bus tobulas naudojant italwax. Taip pat norint suformuoti aštrią ir aiškią antakių liniją, naudokite mažą mentelę, kurios pagalba galėsite efektyviau paskleisti priemonę bei pasiekti dar geresnį rezultatą - atsargiai spaudžiant mentelę, vaškas efektyviau suims plaukelius, o tai leis juos lengviau ir tiksliau pašalinti. Dirbant viršutinės lūpos zonoje pasirinkite specialiai tam skirtą italwax vašką ir pasirūpinkite, jog viršutinės lūpos oda būtų įtempta - pakiškite ją po dantimis, taip oda taps stangresnė, o tai leis efektyviau pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Pasistenkite, jog vaškas nepatektų ant raudonos lūpų srities, kadangi dėl to oda gali pakilti. Taip pat derėtų žinoti ir kaip tinkamai naudoti mentelę - mentelę laikykite vertikalioje formoje prie odos, tokiu būdu mentelė pakels plaukelius o italwax vaškas stipriau sukibs. Dirbant šoninėse / laikinosiose srityse su ilgais plaukais, rekomenduotina, jog depiliacinis vaškas būtų tepamas pagal plaukų augimo kryptį, o pašalinamas - prieš. Didelėms veido sritims yra rekomenduojama naudoti standartinę mentelę, kuri leis lengviau paskleisti vašką didesniuose veido plotuose. Taip pat svarbu, jog prieš tepdami ant jau išteptos vašku vietos, būtinai naudotumėte talko pudrą.

  Italwax vaškas depiliacijai

  Italwax vaškas pasižymi itin efektyviu veikimu bei rūpesčiu odai - nepalieka jos sudirgusios, efektyviai pašalina plaukelius bei padeda užtikrinti ilgalaikį efektą. Vaško šildytuvas yra viena priemonių, kuri yra reikalinga norint, jog būtų naudojamas italwax vaškas jūsų procedūrose. Šias bei daugybę kitų priemonių galite rasti Salonams.eu elektroninėje parduotuvėje, kurioje taip pat yra depiliacinis vaškas granulėmis, plėvelinis italwax vaškas, italwax depiliacinis vaškas veidui, depiliacinis vaškas jautriai odai, vaškas depiliacijai. Pirkdami šias prekes galite būti tikri, jog jos bus pristatytos itin greitai, o jų kokybė jus džiugins kiekvienos procedūros metu.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti