Prekių katalogas

Kitos priemonės masažui

 • 2.00
  3.40 Sutaupykite 1.40
  34.90
  39.90 Sutaupykite 5.00
 • Masažo priemonės internetu

  Ne paslaptis, jog tiek reguliari mankšta, tiek masažas yra vienareikšmiškai naudingi sveikatai bei gerai savijautai. Mankštos efektyvumui didinti gali būti naudojamos įvairios pagalbinės priemonės, tokios kaip svarmenys, tempimo gumos ar masažuokliai. Po mankštos, tam jog raumenys būtų atpalaiduoti ir būtų sumažinamas įsitempimas puikiai tinka kūno masažo priemonės, kurios ne tik padeda atsipalaiduoti, sumažina galimus raumenų skausmus po mankštos, bet ir gerina kraujotaką, limfotakus, mažina nervingumą ir įtampą. Platus priemonių masažui asortimentas leis rasti jums tinkamas prekes visiems jūsų poreikiams.

  Kūno masažo priemonės maksimaliam efektyvumui

  Profesionaliai atliekamas masažas gali būti puiki priemonė, kuri padės atsikratyti įtampos, nuovargio, skausmų ir leis atsipalaiduoti bei mėgautis atliekama procedūra. Tam, jog būtų užtikrinamas maksimalus masažo efektyvumas bei malonumas yra reikalingos kelios masažo priemonės: patogus masažinis gultas, kremas arba aliejus masažo procedūroms ir svarbiausia - aukštos kvalifikacijos profesionalus masažo meistras. Taip pat ne ką mažiau svarbios kūno masažo priemonės yra ir vienkartinės priemonės, kurios yra būtinos norint pridengti kūno vietas ar yra reikalingos dažnam naudojimui, kaip pavyzdžiui vienkartiniai kosmetologiniai rankšluosčiai. Kūno masažui gali būti naudojamos ne tik paprastos masažo priemonės, tokios, kaip aliejus, bet ir procedūrą galinčios palengvinti priemonės kaip specialiai tam pritaikyti masažuokliai. Skirtingoms kūno vietoms masažuoti yra reikalingos skirtingos priemonės - gali būti naudojamas kaklo ir pečių masažuoklis, kuris padeda atstatyti taisyklinga laikyseną, elektrostimuliatoriai, padedantys numalšinti stiprius raumenų ar lėtinius skausmus ir kitų raumenų grupių masažuokliai. Taip pat galite rinktis ir fotelius su masažo funkcijomis.

  Masažo priemonės kasdieniam ar profesionaliam naudojimui

  Kaip jau ir minėjome, masažas yra vieta, kur žmogus gali pilnai atsipalaiduoti ir pamiršti visus jį kamuojančius rūpesčius ir tiesiog mėgautis procedūra. Tam itin efektyviai padeda ir kvapai, kurie turi ypatingą raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį, o kiekvienas kvapas, priklausomai nuo procedūros ar poreikių gali turėti skirtingai veikiančias savybes. Natūrali sojos žvakė tikrai gali būti laikoma kaip dažnai naudojama masažo priemonė. Natūrali žvakė pagaminta iš sojų pupelių, o tai reiškia, jog deginant šio tipo žvakes susidarantis suodžių bei anglies dioksido kiekis yra daug mažesnis. Veikiamas šilumos vaškas virsta aliejumi, kuris taip pat gali būti panaudojamas kūno masažui. Jeigu odai yra reikalingas itin veiksmingas tonizavimas, tam gali būti pasirenkamas šaldantis gelis arba gelio kompresas, kuris gali ne tik šildyti, bet ir šaldyti, o taip pat šildant gali padėti veiksmingai sukelti kraujagyslių išsiplėtimą reikalingoje vietoje, padidinti audinių temperatūrą, pagerinti kraujotaką ir stimuliuoti ląstelių metabolizmą. Jeigu kūno masažo priemonė yra naudojama šaldymui, ji puikiai malšina galvos ir dantų skausmus, padeda palengvinti sumušimų skausmus, puikiai tinka naudoti kaip raminamoji priemonė. Tinkamai naudojamos masažo priemonės padės jums maksimaliai atsipalaiduoti ir įsijausti į atliekamas procedūras.

  Aukščiausios kokybės kūno masažo priemonės

  Įvairios masažo priemonės gali turėti skirtingas funkcijas bei panaudojimo būdus, tačiau bendras jų tikslas yra vienas - atpalaiduoti įtemptą kūną, sumažinti skausmus ar tiesiog leisti mėgautis raminančiu masažu. Salonams.eu parduotuvėje, skirtai grožio profesionalams ir kitiems besirūpinantiems savo grožiu rasite visas jums reikalingas priemones vienoje vietoje už patrauklią kainą. Asortimente taip pat yra vandeniui atsparus kinezinis pleistras, vakuuminis masažuoklis, kombinezonas masažams, vienkartinės priemonės masažui, elektrinis šildomas pledas, kuris leis vos po kelių akimirkų jį įjungus mėgautis tolygiai skleidžiama šiluma. Plataus ir kruopščiai atrinkto asortimento dėka, galite būti tikri, jog rasite būtent jums reikalingas masažo priemones, o svarbiausia - įsigysite aukščiausios kokybės gaminius, kurie puikiai ir efektyviai pasitarnaus norint atlikti tobulus masažus ir turėti laimingus klientus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti